Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#21537
Makači nazdar ... uz vyse roka beham po ortopedoch , nakolko mam bolestive prave rameno ... vsetky partie odcvicim v pohode, ale prsia vobec ... boli ma to najmä pri tlakových cviceniach ako je napr. bench press, rovnako bradla mozem len snivať (ten cvik som miloval) ... Vysledok z vysetrenia MRI je s diagnozou impingement syndrome ... Konzervatívna liečba nepomohla , mal som dokonca aj jeden obstrek ... bez zatazenia ruka neboli , ale ked dam činku nad seba som tam , kde som aj bol :( Bola mi odporucena artroskopia ramena ... mate niekto podobný problem ? respektive podstupil uz niekto artroskopický zakrok ramenneho klbu ? Posilnovaniu sa chcem venovat aj v buducnosti, je to moja zavislosť ...

Reklama

Reklama

#21550
Je potrebne podstupit tu liecbu, pripadne operaciu a naslednu rehabilitaciu, inak s tym asi nic neurobis, len to zhorsis a cvicit postupne nebudes moct vobec.
Vlastne skusenosti s tym nemam ale podla toho co som cital.
#21553
co doktor, to nazor ... dokonca som mal termin na operaciu , ale druhy lekar mi ju zrusil :))) vraj to nie je na operaciu a to podotýkam bola jedna sukromna klilnika ... idem sa dat vysetrit na sportclinic do BA uz vazne nemam nervy
#21554
streetglow99 napísal:co doktor, to nazor ... dokonca som mal termin na operaciu , ale druhy lekar mi ju zrusil :))) vraj to nie je na operaciu a to podotýkam bola jedna sukromna klilnika ... idem sa dat vysetrit na sportclinic do BA uz vazne nemam nervy
tak co sa doktorov tyka to mas pravdu, asi treba ist tam kde s tym maju najvacsie skusenosti, spravne rozhodnutie :a22
#21555
nepochopim , ako niekto moze spochybniť vysledky z magnetickej rezonancie ... hmm mne sa to nevidíí a bla-bla-blaa ... dame obstrek a tym to zhaslo :) to svinstvo som si dal len raz, viac si ho uz nedam
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]