Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22604
Zdravim.
Mám tu pre vás nový recept na jednoduchý koláč a vysokým obsahom bielkovín a v celku málo sacharidmi.
*Pri surovinách vám v zátvorke uvediem aj to, ktoré suroviny som presne použil ja a s ktorými som už dlhodobo spokojný a kde ich možné dostať. *

SUROVINY:
- odtučnený tvaroh -250g (značka Clever-predajňa Billa)
- jemné vločky -30g (značka Nordwaldtaler-Lidl)
- lyžica arašidového masla - 30g (McEnnedy-Lidl)
- 2 vajcia (tu už značka nieje podstatná :P )
- 5tabliet stevie (značka Kandisin-DM drogerie)
- ďalšie nepovinné prísady sú: pomarančová kôra, a trocha proteinu na dochutenie

POSTUP:
Do misky si vyklopíme vaničku tvarohu do ktorého pridáme 2 celé vajcia. Po dôkladnom premiešaní pridáme stéviu a vločky. Arašidové maslo si dáme rozpustiť do mikrovlnky na pár sekúnd až minútu a následne ho pridáme do cesta. Potom nasledujú nepovinné prísady, ktoré môžete nahradiť hocičím iným alebo ich vôbec nemusíte dávať. Hotové a dôkladne premiešané cesto vylejeme do menšej formy a dáme piecť do už predohriatej rúry na 180 stupňov na zhruba 30 až 40min. Pre istotu si to sledujte.

Osobne som si po upečení na vrch pridal ešte želatínu so 100% pomarančovej šťavy.

Nutričné hodnoty bez želatíny:
*Bielkoviny 53g
*Sacharidy: 25g
*Tuky: 28 g

:a6

Reklama

Reklama

What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]