Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15906
Tak dnes ma chytilo moje gurmanske "ja" a kedze su tie sviatky napadlo ma urobit nejaky kolac. Vyhrabal som nejake vlocky tak som sa pustil do toho.

potrebujeme:
300g vlociek
150g proteinu (cokolada/vanilka)
cca 500ml mlieka
3-4 polievkove lyzice (PL) slnecnicoveho oleja
3-4 vajcia
1 PL kakaa (popripade granko - to je asi aj lepsie na kolac len som ho doma nemal)
prasok do peciva 1 sacok (12g)
2 hrste orechov (podla chuti aj susene ovocie)
40g cukru (dal som glukozu)
+ ja som dal aj 1 PL mletej kavy na chut
500g postruhanych jablk (podla chuti aj viac :) )
1 pohar ovocneho dzemu cca 250ml
250g tvarohu


Priprava:
mlieko, protein, prasok do peciva, vajcia, kavu, vlocky, kakao, orechy, cukor a olej dame do misky a dobre rozmiesame (hustotu doladime dodatocne mliekom/proteinom) a nechame par minut ztuhnut v chladnicke ak je treba. Potom "vylejeme" na vymasteny plech a pecieme 20-25 minut pri teplote 180°C (plech vymastime, ale treba dat aj papier na pecenie!)
Ked mame zaklad hotovy a ochladnuty rozkrojime ho napoly. Jednu polovicu potrieme dzemom a ako dalsiu vrstvu nanesieme tvaroh a prekrijeme to druhou polovicou zakladu. Tak, a tu uz iba navrch dame nastruhame jablka a mame hotovo :) uz len dame do chladnicky aby kolac stuhol a mozeme sa pustit do neho.

Nie je to dietne, ale na sviatky je to pre nas sportovcov lepsie ako klasicke kolace. Vhodne do objemu. Osobne to budem jest len na ranajky ku kave kedze nechcem naspat pribrat po diete :)

Dobru chut!

Reklama

Reklama

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]