Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11047
PlasmaJet™ - Gaspari Nutrition

Super tekuté tablety na maximálne napumpovanie...doporučujem
PlasmaJet ™ Fakty

PlasmaJet ™ je prvý NO doplnok určený pre inteligentného a informovaného spotrebiteľa, výrobok tak účinný, že ho pocítite poväčšine už na druhý alebo tretí deň! Tam, kde neuspejú iné NO produkty, tam PlasmaJet ™ určite áno. Pokiaľ máte na mysli silné napumpovanie až do maximálnej veľkosti svalu - PlasmaJet ™ zaručene prekoná Vaše očakávania. Ak potrebujete produkt, ktorý umožňuje maximálnu expanziu kyslíku, aminokyselín a iných stavebných kameňov do svalovej bunky, zatiaľčo oxid uhličitý, kreatinín a iný svalový odpad odstraňuje preč z Vašich svalových buniek, tak potom PlasmaJet ™ je tu pre Vás!
- masívne svalové napumpovanie
- zvýšená žilnatosť
- stimulovanie glykogénového zabudovania v svaloch
- maximálne prekrvenie
- zvýšenie zabudovania aminokyselín a ostatných živín
- zvýšenie sexuálneho výkonu
- podpora po cyklovej terapie ( po steroidovej kúre )

uzival som jo aj ja a bol som snim dost spokojny ovsem ket sa pohrate z davkovanim ...napupmpovanie svalstva bolo ohromite a skvele behod tizdna bolo vidiet ze sa us nieco somnou deje,moje zili bolo tak vidno ze som si us aj mislel ze exploduju :a21
urcite to odporucam kombinovat s kvalitnim proteinom alebo gainerom a takties aj z aminokyselinamy pre lepsie ucinky

Reklama

Reklama

What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]