Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11230
čo potrebujeme:
- 600g morčacích pŕs
- 5 vajec
- 0,25dcl olivového oleja
- 2 mladé cibulky
- 1 paprika
- grilovacia marináda
- 2 strúčiky cesnaku
- korenie, soľ, bazalku

postup:
Prsia nakrajame na male kusky (ako na sote), nakrajame cibulku, papriku a nadrobno nasekame cesnak. Vsetko hodime na panvicu, pridame olivovy olej. Sol a korenie pridame podla chuti. Grilovacou marinadou pokvapkame len trocha a tiez bazalky len primerane (obe prisady su dost aromaticke takze prehnane mnozsvo by to cele pokazilo). Ked to mame vsetko zacneme opekat az pokym budeme mat prsia uplne opecene. Teraz pridame vajcia a pokracujeme v opekani.
Nakoniec si uvarime ryzu (to myslim zvladneme bez receptu :a11). ja davam 125g ku kazdej porcii takze k tomuto 375g. A mozeme sa pustit do toho :)

1 porcia: 200g morcacich prs + 125g ryze
nutricne hodnoty jednej porcie: bielkoviny: 45g, sacharidy: 37,3g, tuky: 1g


S tou zeleninov som to pisal len orientacne, kazdy si moze dat aku zeleninu chce a samozrejme kolko chce. toto som si dal ja pretoze som jej akurat viac doma nenasiel inak by jej tam bolo podstatne viac. este musim povedat, ze ak nemate predsutaznu dietu tak kludne mozete opekat aj na rastlinnom oleji (ale s mierom samozrejme). ja som tiez dal slnecnicovy dnes.

Reklama

Reklama

What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]