Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#103
caute..co hovorite na 8 sustanon (pakistan) a 200 naposim??..bola by to dobra kombinacia na objemovu kuru??...ake dat na to PCT?? staci tamoxifen a proviron??..poradte ;)

pockaj na odpoved _q_ ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#106
no do objemovky je to v pohode,...
daj 2sustanony hned po sebe a potom kazdy tyzden 1
napak do toho mozes dat bud konstantne 20mg/den alebo pyramidovo od 10mg/den po 30 a potom zase na 10
hej, proviron a tamoxifen bude stacit
pripadne mozes nejaky flavobion na pecen
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#108
__q__ napísal:no do objemovky je to v pohode,...
daj 2sustanony hned po sebe a potom kazdy tyzden 1
napak do toho mozes dat bud konstantne 20mg/den alebo pyramidovo od 10mg/den po 30 a potom zase na 10
hej, proviron a tamoxifen bude stacit
pripadne mozes nejaky flavobion na pecen

a co tak zacat s tym napakom hned v plnej davke..ale max 40 mg aby to uz aj neak dobre slapalo ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od TwinPower
#109
Stevo, co keby si tak uviedol svoj vek, vysku a vahu, ako dlho cvicis a pod.? Mas skusenost s AAS? Od toho sa odvija dost vela veci. Napriklad pyramida methanu. Ak si ho uz bral, urcite netreba pyramidu, ale nasadit naraz plnu davku. Pyramidu pred koncom, zostupne.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#111
STEVO ... mohol by si sa nam predstavit v NOVOM CLENOVI , pripadne hodit nejake fotky do fogalerie ,kedze ta nikto z nas vobec nepozna :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#113
no uz som napisal nieco o mne..staci kuk..aa ked mam pravdu povedat tak tato kura nie je pre mna..je to pre kamarata..len mna sa vsetci pytaju lebo ja toho viem viac ako kamarati..a ja sa pytam radsej tych co uz maju nieco odsypane lebo nemam s tym vela osobnych skusenosti..tak poradte co s cim..a aby som nezabudol ten moj kamarat..ma neak 70 kg cvici tak vseliak ale 2 roky,vyska 180.. ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#115
40 je uz moc,.. a to ani neratam ze ma iba 70kg,... skor by som isiel konstantnu 20mg a posledny tyzden 10mg
a okrem toho kebyze hned ide 40mg tak mu tych 200napakov asi dlho nevydrzi,... a zo 40mg by sice nabral o nieco malinko viacej ale takisto by po douzivani o nieco viac padol,.. takze tak,..
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#116
ja som mu najskor hovoril aby nedaval AS ..nech ide s doplnkami a s normalnou stravou..lenze on chce rychlo nabrat..vsak ako chce..ale ja ked som isiel methan tak som daval 45 mg/den a bolo to celkom dobre..sice sa mi spravila gynekomastia ale vsak to sa hadam neak spravi.musim nieco kupit..a nebolo by dobre keby isiel pyramidu??..zacal by dajme tomu 10 mg 20 30 a zase znizovat..co vy na to??..staci teda ten priviron a tamoxifen??
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#140
"a bolo to celkom dobre..sice sa mi spravila gynekomastia ale vsak to sa hadam neak spravi"
tato veta sa mi velmi lubila :lol: :roll:
nie, to sa len tak lahko nespravi ked dostanes gyneko,........ !!!
a kebyze ides menej tak naberes skoro rovnako, tak mi povec co bolo na tom ze si islel 45mg dobre? ake to malo vyhody oproti tomu ze by si isel menej? ziadne,... iba nevyhody, a nejake to gyneko,vsak co tam po nom
pyramida by bola vhodna kebyze ho ide samotny alebo so stanom napr. takto ked to je ku sustanonu tak skor konstantnu a teda idealna sa javy 20 mg,...
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#150
Ja som isiel samotny metan max 40 mg denne a ziadnu gynu nemam...ale na steroidy kaslem zacal som sa dobre stravovat a priberam aj bez AS
a dokonca som za posledne 2 mesiace pribral viac nez s methanom (200x5 mg) ;) ampule az neskor :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#154
dobree..ja viem..aspon som sa pocul od skusenejsich..a co by si poradil na to gyno??no ak vlastne nieco existuje :D :D
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#157
Stevo napísal:dobree..ja viem..aspon som sa pocul od skusenejsich..a co by si poradil na to gyno??no ak vlastne nieco existuje :D :D
a mas ho moc?
veci ako tamoxifen su vlastne "slabe estrogeny" ktore sa naviazu na receptori a tym brania aby sa tam naviazal normalny estrogen - no ale toto ti pomoze iba v tom ze sa ti nebude zvecsovat to gyno,..
proviron by zase spravil to ze tst ti nebude aromatizovat na estrogen, teda budes mat lenminimalnu hladinu estrogenu v krvy a pomer tst : estrogen sa dost zvecsi ku prospechu tst
dalsia vec co by mohla trochu pomoct je stanozolol (nearomatizuje vobec)
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#183
Stevo napísal:a neake masticky z lekarne nie su dobre??
predstav si ze si zena, beres steroidy, a zacnes z toho zarastat a zacne ti hrubnut hlas,
pomoze ti ked si budes hrdlo a tvar natierat mastickami aby si to zastavil ?
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#184
a teras si predstav ze si chlap :D beres steroidy, ktore sa ti menia na zenske hormony, zo zenskych hormonov ti rastu zenske bradavky, pomozu ti masticky z lekarne?
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#185
Hah ked uz si spomenul zeny spolu so steroidami tak, ked zenske pichaju AS tak mavaju taky vyrastok na klitorise, vyzera to ako zalud :lol:
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#191
ale tu ide o hyno a nie o hrubnutie hlasu..dnes som bol s tym u kozmeticky a ta mi povedala ze to sa da spravit ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#195
a ako?
preco potom ludia co maju gyno idu na plastiku a nie ku kozmeticke?
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#196
__q__ napísal:a ako?
preco potom ludia co maju gyno idu na plastiku a nie ku kozmeticke?
no to ja netusim ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#197
Stevo napísal:
__q__ napísal:a ako?
preco potom ludia co maju gyno idu na plastiku a nie ku kozmeticke?
no to ja netusim ;)
Mozno to mas len slabe alebo to nieje gyno ale puberta :D ...keby si mal gyno jak Shrek tak to mas aj na Xichte...
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#199
Stevo napísal:no tak ty si sa este ani do puberty nedostal :lol: :lol: :lol:
Ja uz ju mam za sebou :P
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#200
Vinchenzo napísal:
Stevo napísal:no tak ty si sa este ani do puberty nedostal :lol: :lol: :lol:
Ja uz ju mam za sebou :P
neviem kedy..asi v minulom zivote..ani chlpy na rukach ti este nenarastli ako poriadnemu chlapovi:-D...a to nehovorim este o hrudi :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 78
TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...