Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

iba produkty znacky BIOTECH

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#11667
tak ale naozaj hovoria poznám zopár chlapikou čo cvičia nejaku tu dobu už a vravely že creatine je dobrý na svalstvo a taketo ale može sa po nom scvrknut penis alebo sa neposlaví ked sa má :a35 :a35 :a35
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11668
spinki222 napísal:tak ale naozaj hovoria poznám zopár chlapikou čo cvičia nejaku tu dobu už a vravely že creatine je dobrý na svalstvo a taketo ale može sa po nom scvrknut penis alebo sa neposlaví ked sa má :a35 :a35 :a35
veščný problem tých "odborníkov" co so mýlia pojem doplnky výživy s pojmom anabolické steroidy
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11679
spinki222 napísal:tak ale naozaj hovoria poznám zopár chlapikou čo cvičia nejaku tu dobu už a vravely že creatine je dobrý na svalstvo a taketo ale može sa po nom scvrknut penis alebo sa neposlaví ked sa má :a35 :a35 :a35
:a45 Po prve penis tak ako ti narastie uz ho nikdy nic nezmeni!
:a45 Za druhe Kreatin nema nic spolocne s hormonami ktore mas zrejme na mysli cize anabolicke steroidy o ktorich maju laici klamnu predstavu alebo skor informaciu ze sa zmensi po nich penis. Pri anabolikach sa zmensia jedine semenniky ale aj to na cas.Dovodom zmensenia semennikov je zmensenie objemu semena z dovodu potlacenia prirodzeneho testosteronu co sa da tak isto obmedzit inami latkami a rovnako nejaku dobu po kure ked sa hladina vlastnych hormonov upravy semenniky budu zas plnsie.
To ze sa nepostavy neni pravda jedine ma jedinec nechut nejaku dobu na sex alebo podstatne mensiu kedze hladina prirodzeneho testosteronu je nizsia oproti normalu ale aj tomu sa da predist inymi latkami ako som sa uz zmienil.Tu mas realnu podobu toho co si tam od nevedomcoch pocul.

A este tu vysvetlim jednu vec co casto pocujem od zien ze kulturisti maju male penisi.Moja otazka znela podla coho na to prisli kedze povie na CUTLERA ze ma maleho ako sa knemu dostala do USA do postele. Dedukcia je z videi a obrazkov.
Takze to je opticky klam a vasvetlim preco.Zoberme si priklad: Kultusista ma obvod stehien cez 70cm aj 80cm! a napr. penis ma 15cm a predstavte si teraz z rovnakym penisom necviciaceho jedinca pripadne ktori ma obvod stehna 50cm. Opticky u chudeho bude vyzerat vacsi! Toto som napisal hlavne zenam mozno to pochopia.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11688
spinki222 napísal:jáááj diki moc teda za vysvetlenie aj ked 15 cm by som nechcel mať :a26 ale diki moc pomohol si mi :a41 :a41 :a41
Aj maly saso dokaze urobit velky cirkus!
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11690
dobre chalani , pomaly sa to zacina zvrhavat niekam inam , tato tema je o inom . mozete si vo fore sex zalozit temu kto ma akeho velkeho vaka a tam si mozete aj porovnavat :a25
Od milankos512
#11698
papagiorgo napísal:dobre chalani , pomaly sa to zacina zvrhavat niekam inam , tato tema je o inom . mozete si vo fore sex zalozit temu kto ma akeho velkeho vaka a tam si mozete aj porovnavat :a25
Jožkoooo a môžme aj fotky tam dať ? ..plosíííííííím :a13 :a13 :a13 :a13 :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11701
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:dobre chalani , pomaly sa to zacina zvrhavat niekam inam , tato tema je o inom . mozete si vo fore sex zalozit temu kto ma akeho velkeho vaka a tam si mozete aj porovnavat :a25
Jožkoooo a môžme aj fotky tam dať ? ..plosíííííííím :a13 :a13 :a13 :a13 :a13
ty mozes vsetko ...
Od milankos512
#11706
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:dobre chalani , pomaly sa to zacina zvrhavat niekam inam , tato tema je o inom . mozete si vo fore sex zalozit temu kto ma akeho velkeho vaka a tam si mozete aj porovnavat :a25
Jožkoooo a môžme aj fotky tam dať ? ..plosíííííííím :a13 :a13 :a13 :a13 :a13
ty mozes vsetko ...
ďakujeeeeeeeem :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od rrrrrrrrrr
#20652
Aj ja som ho mal a som celkom spokojný:D Dávkovanie som dal nasycovačka 20g denne a udržiavačka 5g denne.Vychádza 500g toho kreatinu až na tri mesiace:D:D
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]