Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11952
Zoznam Kvalifikovaných :


Augustine, Allan USA
Arntz, Jason USA
Chamoun, Pierre Sweden
Cisternino, Gaetano USA
Da Silva Correa, Eduardo Brazil
Edwards, Myoba Canada
English, Kevin USA
Ettienne, Vaughan USA
Henry, David USA
Hodgson, John United Kingdom
Horvath, Jaroslav Slovakia Obrázok
Jackson, Tricky USA
Lewis, James United Kingdom
Llewellin, James United Kingdom
McQuay, Stan USA
Noronha, Fernando Brazil
Ray, Branden USA
Raymond, Jose USA
Sapir, Amit Israel
Tapia, Rixio Venezuela
Tavernier, Shaun-Joseph United Kingdom
Ward, Marvin USA

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11965
John Hodgson,David Henry a Eduardo Corea sa nezucastnia. Correu je skoda ten ma na svoju kategoriu perfeknu postavu no o to lepsie pre naseho hrdinu :a11
Naposledy upravil/-a whoo v 21 Aug 2011, 19:48, upravené celkom 1 krát.
Od milankos512
#12033
noo je to teda dosť kvalitné za ten mesiac to vyseká do úplnej dokonalosti ..ale už je vidno na jeho tvári že už je strhaný dosť veľmi
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12070
tie ciernobiele fotky maju vzdy nieco do seba! myslim ze nebudem prehanat ked poviem ze tento rok ma zivotnu formu! a ta jeho vaskulatura to tam skvelo dokresluje. paradne fotky. velmi mu prajem medajlovu priecku, zasluzi si to borec :a12
Užívateľov profilový obrázok
Od dilingo90
#12072
whoo napísal:tie ciernobiele fotky maju vzdy nieco do seba! myslim ze nebudem prehanat ked poviem ze tento rok ma zivotnu formu! a ta jeho vaskulatura to tam skvelo dokresluje. paradne fotky. velmi mu prajem medajlovu priecku, zasluzi si to borec :a12
medailu mu praje urcite cele kulturisticke slovensko , neni o com , len nech vydrzi a urcite to bude lepsie umiestnenie ako minulý rok , aj ked treba povedat , ze konkurencia je kuva silná :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od LeaR
#12074
Lewis bude ťažký súper, rozhodne to Jaro nebude mať ľahké. Ale verím že príde v skvelej forme a bude to aspoň na medailu :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12093
Flex je dobry, ale ked si dam pred seba fotku Lewisa a Horvatha tak mi pripadaju uplne rovnaky, takze to vidim velice dobre tento rok :) tu je jedno video s Lewisom ale je to zo 14. maja. ine som nenasiel. ale aspon je tam vidiet jeho forma.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vqse50jA6dM[/youtube]
Od joker28
#12100
Flex je velmi dobry,perspektivny,dostal dobry sponzoring,ale podla mna ho jaro prevalcuje skusenostami.
Osobne s Flexom do top 3 nepocitam
Užívateľov profilový obrázok
Od dilingo90
#12101
joker28 napísal:Flex je velmi dobry,perspektivny,dostal dobry sponzoring,ale podla mna ho jaro prevalcuje skusenostami.
Osobne s Flexom do top 3 nepocitam
či prevalcuje to je otazka , ale mal by byt nad nim :a10
Od joker28
#12105
dilino napísal:
joker28 napísal:Flex je velmi dobry,perspektivny,dostal dobry sponzoring,ale podla mna ho jaro prevalcuje skusenostami.
Osobne s Flexom do top 3 nepocitam
či prevalcuje to je otazka , ale mal by byt nad nim :a10
alebo tak ..pouzil som asi moc silne slovo :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od dilingo90
#12106
joker28 napísal:
dilino napísal:
joker28 napísal:Flex je velmi dobry,perspektivny,dostal dobry sponzoring,ale podla mna ho jaro prevalcuje skusenostami.
Osobne s Flexom do top 3 nepocitam
či prevalcuje to je otazka , ale mal by byt nad nim :a10
alebo tak ..pouzil som asi moc silne slovo :a15
ja len preto , ze na olympii neni slabý super nikto , ci už v hlanej sutazi alebo 202-ke , pre kazdeho je to vrchol , takže sú tam neni velké rozdiely vo vo forme pretekárov
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12107
dilino napísal:
joker28 napísal:
dilino napísal:
joker28 napísal:Flex je velmi dobry,perspektivny,dostal dobry sponzoring,ale podla mna ho jaro prevalcuje skusenostami.
Osobne s Flexom do top 3 nepocitam
či prevalcuje to je otazka , ale mal by byt nad nim :a10
alebo tak ..pouzil som asi moc silne slovo :a15
ja len preto , ze na olympii neni slabý super nikto , ci už v hlanej sutazi alebo 202-ke , pre kazdeho je to vrchol , takže sú tam neni velké rozdiely vo vo forme pretekárov
no to by som zasa netvrdil. este v 202 su vsetci skoro rovnako dobry pretoze je to obmedzena vahova kategoria, ale ked si zoberies hlavnu sutaz>> Kai greene sutazna vaha 290 libier === Troy Alves sutazna vaha 220 libier. tam su velke rozdiely.
Užívateľov profilový obrázok
Od dilingo90
#12108
whoo napísal:
dilino napísal:
joker28 napísal:
dilino napísal:
joker28 napísal:Flex je velmi dobry,perspektivny,dostal dobry sponzoring,ale podla mna ho jaro prevalcuje skusenostami.
Osobne s Flexom do top 3 nepocitam
či prevalcuje to je otazka , ale mal by byt nad nim :a10
alebo tak ..pouzil som asi moc silne slovo :a15
ja len preto , ze na olympii neni slabý super nikto , ci už v hlanej sutazi alebo 202-ke , pre kazdeho je to vrchol , takže sú tam neni velké rozdiely vo vo forme pretekárov
no to by som zasa netvrdil. este v 202 su vsetci skoro rovnako dobry pretoze je to obmedzena vahova kategoria, ale ked si zoberies hlavnu sutaz>> Kai greene sutazna vaha 290 libier === Troy Alves sutazna vaha 220 libier. tam su velke rozdiely.
samozrejme ze vaha je nieco ine , myslel som skor na kvalitu odhliadnuc od vahy
Od joker28
#12109
Aj tak si stojim za tym, co som napisal :a15 nehovorim, ze Flex je zly, ale jaro je podla mna lepsie pripraveny....sudim podla vzhliadnuteho videa flexa aj jara + to, ze Jaro sa sustredi na tuto sutaz, tak nemusel zbytocne pretahovat dietny rezim a pod.
Od milankos512
#12139
myslím že ťažko skomentovať inak ako DOKONALOSŤ ....tá forma je fakt pecka ...a už nech sa umiestni na medailových postoch alebo nie ...myslím že sa rozlúči so cťou lebo ako fakt klobúk dolu pred Jarom :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od dilingo90
#12143
milankos512 napísal:myslím že ťažko skomentovať inak ako DOKONALOSŤ ....tá forma je fakt pecka ...a už nech sa umiestni na medailových postoch alebo nie ...myslím že sa rozlúči so cťou lebo ako fakt klobúk dolu pred Jarom :a6
hlavne nech nechodi az do sutaze autom :a11
Od milankos512
#12144
dilino napísal:
milankos512 napísal:myslím že ťažko skomentovať inak ako DOKONALOSŤ ....tá forma je fakt pecka ...a už nech sa umiestni na medailových postoch alebo nie ...myslím že sa rozlúči so cťou lebo ako fakt klobúk dolu pred Jarom :a6
hlavne nech nechodi az do sutaze autom :a11
:a9 obaliť do vaty ...dať do vzduchovej bubliny a len čakať :a11
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]