Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od KeZaR
#15352
nemam veľmi čas...preto to vytvaram narychlo a neviem či som sa trafil do " kategorie" že kam mam hodiť toto, ale mam problem... kupil som si (kreator od biotechu) tento kreatin a rano som ho zobral a zrazu mi bolo strašne horuco a objavili sa mi červene "mapy" (proste mi sčervenela pokožka) okolo klbov, čiže kolien, zapästi, lakťov aj na tvari...raz sa mi to stalo tak že som vypil 3 pivka šiel som spať a po nejakych 9 hodinach som si dal 2 tablety....myslel som si že je to kvôli tomu pivu ale dnes sa mi to stalo zase a nepil som nič..proste som nalačno zobral 2 tablety kreatinu zapil ovocnym čajom a tak som sa po 10 minutach naraňajkoval...jedavam pravidelne vločky s jogurtom... neviete z čoho to môže byť ? reakcia ? alergia ? mam to prestať brať ? ospravedlňujem sa ak som tuto temu hodil do kategorie pokec a urobil som zle

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15354
KeZaR napísal:nemam veľmi čas...preto to vytvaram narychlo a neviem či som sa trafil do " kategorie" že kam mam hodiť toto, ale mam problem... kupil som si (kreator od biotechu) tento kreatin a rano som ho zobral a zrazu mi bolo strašne horuco a objavili sa mi červene "mapy" (proste mi sčervenela pokožka) okolo klbov, čiže kolien, zapästi, lakťov aj na tvari...raz sa mi to stalo tak že som vypil 3 pivka šiel som spať a po nejakych 9 hodinach som si dal 2 tablety....myslel som si že je to kvôli tomu pivu ale dnes sa mi to stalo zase a nepil som nič..proste som nalačno zobral 2 tablety kreatinu zapil ovocnym čajom a tak som sa po 10 minutach naraňajkoval...jedavam pravidelne vločky s jogurtom... neviete z čoho to môže byť ? reakcia ? alergia ? mam to prestať brať ? ospravedlňujem sa ak som tuto temu hodil do kategorie pokec a urobil som zle
alergia na kreatin to urcite nebude, ten sa nachadza v tele bezne. Skor na pridavne latky , ale ako pozeram v popise tohoto vyrobku nic extra tam nieje, akurat extrakt zo zeleneho caju a extrakt z guarany. inak su tam iba vytaminy.
najskor to bude reakcia na tu guaranu.
Ak ta to nesvrbi alebo nepali/neboli skus pokracovat v davkovani este 1-2 dni, mozno si telo zvykne a zmyzne to same. Ak to neprejde tak to vysad a kup klasicky monohydrat.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15355
no, jediný vedlejší účinky které někdo má po kreatinu je zažívací potíže, ale toto slyšim poprví
asi bych koupil jinej, jak píše whoo, nejlíp klasiku monohydrát a dával bych ho s glukózou :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od KeZaR
#15359
tak..ja ho beriem už 2 tyždne...rano vždy a pred treningom a takato " reakcia" bola len 2x...skusim to zobrať zase zajtra a ak sa to zopakuje ešte raz vyhodim to preč :D dik teda :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#15366
to scervenanie, svrbi tato? citis pritom tkzv naval tepla? spotis sa trochu? zacalo to len pritom kreatine?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15389
Takuto reakciu na kreatin som este nepocul. Skor si myslim, ze to bude reakcia na nejaku latku, ktora na krabici ani napisana nie je. Comu by som sa u americkych doplnkov vobec necudoval.
Užívateľov profilový obrázok
Od KeZaR
#15440
Y0G1 napísal:to scervenanie, svrbi tato? citis pritom tkzv naval tepla? spotis sa trochu? zacalo to len pritom kreatine?
naval tepla a sčervenanie okolo klbov...toto je zaujimave...že pri klboch... a nie nepotim sa len proste mam pocit ako keby som horel..no a tie červene "fľaky"... :/ beriem ho 2 tyždne a stalo sa mi to len 2x takže...neviem... a ano odkedy beriem kreatin tak sa mi to stalo
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15442
KeZaR napísal:
Y0G1 napísal:to scervenanie, svrbi tato? citis pritom tkzv naval tepla? spotis sa trochu? zacalo to len pritom kreatine?
naval tepla a sčervenanie okolo klbov...toto je zaujimave...že pri klboch... a nie nepotim sa len proste mam pocit ako keby som horel..no a tie červene "fľaky"... :/ beriem ho 2 tyždne a stalo sa mi to len 2x takže...neviem... a ano odkedy beriem kreatin tak sa mi to stalo
ty vole, nemáš dnu? :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15449
hruskamara napísal:
KeZaR napísal:
Y0G1 napísal:to scervenanie, svrbi tato? citis pritom tkzv naval tepla? spotis sa trochu? zacalo to len pritom kreatine?
naval tepla a sčervenanie okolo klbov...toto je zaujimave...že pri klboch... a nie nepotim sa len proste mam pocit ako keby som horel..no a tie červene "fľaky"... :/ beriem ho 2 tyždne a stalo sa mi to len 2x takže...neviem... a ano odkedy beriem kreatin tak sa mi to stalo
ty vole, nemáš dnu? :a5
Keby mal DNU tak by trpel bolestami v klboch prstoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halfonz
#18733
KeZaR napísal:nemam veľmi čas...preto to vytvaram narychlo a neviem či som sa trafil do " kategorie" že kam mam hodiť toto, ale mam problem... kupil som si (kreator od biotechu) tento kreatin a rano som ho zobral a zrazu mi bolo strašne horuco a objavili sa mi červene "mapy" (proste mi sčervenela pokožka) okolo klbov, čiže kolien, zapästi, lakťov aj na tvari...raz sa mi to stalo tak že som vypil 3 pivka šiel som spať a po nejakych 9 hodinach som si dal 2 tablety....myslel som si že je to kvôli tomu pivu ale dnes sa mi to stalo zase a nepil som nič..proste som nalačno zobral 2 tablety kreatinu zapil ovocnym čajom a tak som sa po 10 minutach naraňajkoval...jedavam pravidelne vločky s jogurtom... neviete z čoho to môže byť ? reakcia ? alergia ? mam to prestať brať ? ospravedlňujem sa ak som tuto temu hodil do kategorie pokec a urobil som zle
Dobrý deň, zaregistroval som sa do tohto fóra iba kôli reakcii na tento článok, presne tieto isté príznaky som zažil asi pred dvoma hodinami s rovnakým prípravkom KreaTOR od biotechu, alergicka reakcia začala na tvári, premiestnila sa na krk ramená pazuchi ruky a všetky kĺby, berem tento kreatin už vyše týždňa a nič podobné sa nestalo, až dnes som navýšil dávku z 2 tabliet na 3 ráno nalačno a stalo sa toto. Celkom ma to vydesilo ale vypil som asi liter vody a cca po hodine som sa vrátil do normálu. Neviem ešte či ho vysadím, alebo len znížim dávku, ale keď sa to stane znova buďem vás informovať.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18738
Tak som googlil a vyzera to na precitlivenost na niacin, ktory je obsiahnuty aj v tom pripravku, ktory spominate. Priznaky, ktore som overil z viacerych zdrojov tomu nasvedcuju. Nieje to vraj nic nebezpecne a zvykne tato reakcie odzniet v priebehu 1 hodiny alebo podla toho ake mnozstvo pripravku jedinec zobral. Test spravnosti by sa potvrdil ak by niekto z vas zobral cisty niacin, je to vitamin B-3 vo vyssej davke, potom by sa mala dostavit rovnaka reakcia. Nieje to alergia. Je to udajne sposobene rychlym prekrvenim. Odporucanie znizit davky na polovicu a uzivat to splu so sacharidovym napojom.

Vzhladom k tomu, ze niacin je v tomto pripade sucastou kreatinoveho pripravku je znizenie davky na polovicu vyhodenie penazi z okna priamo do kosa.

Kreatin sa musi vzdy uzivat v davkach, ktore zodpovedaju udrziavacej faze hladiny kreatinu v krvi. V pripade ich znizenia je viac ako pravdepodobne, ze zelany ucinok sa vobec nedostavi.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halfonz
#18752
ďakujem za odpoveď, ale niesom si zrovna istý že to je reakcia na Niacín, brával som Bkomplex, pil energy drinky ktoré niacín obsahujú a vživote som takúto reakciu nedostal, i keď možno obsahovali niacín iba v malých dávkach :pp ... každopádne s touto novou skutočnosťou skúsim na sebe vykonať nejaké testy a dám vedieť či sa naozaj jedná o túto látku
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18759
Halfonz napísal:ďakujem za odpoveď, ale niesom si zrovna istý že to je reakcia na Niacín, brával som Bkomplex, pil energy drinky ktoré niacín obsahujú a vživote som takúto reakciu nedostal, i keď možno obsahovali niacín iba v malých dávkach :pp ... každopádne s touto novou skutočnosťou skúsim na sebe vykonať nejaké testy a dám vedieť či sa naozaj jedná o túto látku
ten test s tym niacinom kludne urobit mozes, nemoze sa Ti nic zle stat, aspon vylucime alebo potvrdime, to co tvrdia samotny vyrobcovia toho pripravku
ak sa ale nepotvrdi toto, tak potom by som uz dalej tento vyrobok urcite pre istotu nebral vobec

a este vobec niesom zastancom USA vyrobkov a dovolim si tvrdit, ze ich vyrobky su velmi casto nebezpecne pre uzivatelov
Užívateľov profilový obrázok
Od limanitto
#19397
mozem potvrdit u seba presne tu istu reakciu po uziti davky rano. Do 15 minut som horel cely cerveny na tvari a krku. Asi by som neodporucal kupovat tento kreatin.
Užívateľov profilový obrázok
Od KeZaR
#20141
takže niesom jediny, to som "rád" skusim aj ja ten test s niacinom...kupim vitamin B-3 a uvidime :D ďakujem FitPotreby.sk ! :D
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20355
KeZaR napísal:takže niesom jediny, to som "rád" skusim aj ja ten test s niacinom...kupim vitamin B-3 a uvidime :D ďakujem FitPotreby.sk ! :D
a nezabudni dat vediet ako si dopadol
Užívateľov profilový obrázok
Od marosss
#20670
Ahoj, práve som sa zaregistroval tu na fóre, keďže mi google vyhodil túto tému pri zadaní hladania výrazu ,,alergia na kreatin".
Totožnú reakciu na Kreator od Biotechu som zažil už 4tý krát, tento rok prvý krát ale zatial najsilnejšiu. Vždy to príde ráno pri raňajkovaní už po prvých sústach jedla(pred tým nalažno 2 tabl.Kreatora). Silné pálenie tváre, uší, lakťov, kolien, zčervenanie kože. Po cca 15min. to vždy prešlo, dnes to trvalo dlhšie a zčervenalo mi celé telo, tak som išiel radšej na pohotovosť, dostal som injekciu a za tri dni sa mám ukázať.
Aj som si vyfotil ako som vyzeral, ale nejako mi to tu nejde vložiť
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20675
marosss napísal:Ahoj, práve som sa zaregistroval tu na fóre, keďže mi google vyhodil túto tému pri zadaní hladania výrazu ,,alergia na kreatin".
Totožnú reakciu na Kreator od Biotechu som zažil už 4tý krát, tento rok prvý krát ale zatial najsilnejšiu. Vždy to príde ráno pri raňajkovaní už po prvých sústach jedla(pred tým nalažno 2 tabl.Kreatora). Silné pálenie tváre, uší, lakťov, kolien, zčervenanie kože. Po cca 15min. to vždy prešlo, dnes to trvalo dlhšie a zčervenalo mi celé telo, tak som išiel radšej na pohotovosť, dostal som injekciu a za tri dni sa mám ukázať.
Aj som si vyfotil ako som vyzeral, ale nejako mi to tu nejde vložiť
to je vseobecne zname , ze dioplnky mozu u kazdeho vyvolat rozdielne reakcie . napr. tento kreatin tebe moze nieco urobit , iný ti nemusi urobit nic . tak isto : jeden doplnok na niekoho zabera a na ineho nemusi , aj keby zozral na kila ...

mozes mat ale alergiu napr. na nejaku zlozku , ktoru obsahuje kazdý kreatin , tak sa ti to moze prejavovat u kazdeho kreatinu , ale napr. u proteinu nie ...

neviem ci som to napisal zrozumitelne alebo nie :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od marosss
#20690
Doplny výživy užívam dlhé roky a stalo sa to iba u tohto prípravku. Už som aj našiel na stránke biotechu, že prípravky s obsahom niacinu možu niekomu toto sposobiť. Tí jedinci by teda nemali užívať prípravok na nalačno.
Už sa mi podarilo vložiť foto
Prílohy
IMG_2249.JPG
IMG_2249.JPG (43.85 KiB) 4758 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20722
Neuveritelne.
Aspon viete aku znacku uz netreba skusat.

Kludne to moze byt zla kombinacia latok v tom ktorom doplnku vyzivy a takto sa to potom prejavuje navonok. Ako sa to prejavuje vnutri si mozeme len domyslat.

Ten ich liberalny americky trh je velmi nebezpecny a preto sa opakujem, ze americke doplnky nech papaju v amerike. Ved mi tu mame dost lepsich vyrobcov v europe.
Užívateľov profilový obrázok
Od KeZaR
#25396
Po veľmi dlhej dobe som zavital späť na forum :D Suhlasim fitpotreby. preto kupujem monohydrat od vyrobcu COBRA a všetko je v poriadku.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]