Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#47
caute! tak sa teda trosku predstavym 8-) vek 22 cvicit som zacal ked som mal asi 14 potom cez strednu som moc necvicil len sem tam,..normalne som zacal zase asi ked som mal 19,..
a kedze naturalne sa ani zabat na diskoteke neda :lol: tak som sa zacal trosku zaujimat aj o doplnky z lekarne :lol:
vyska178 vaha 90 + ako kedy
take silove vykony: ,hmm,..bench asi 130 len :cry: pritahy v predklone 105 (seria) zhyby-vlastna vaha+20kg, tlaky na ramena so 40 jednoruckami (v 6 opak v serii ked mam dobry den) francuzky tlak s jednoruckou v stoji 50kg 8-10opak uz mi je mala ta cinka :D
drepy ani mrtvolu moc necvicim kvoli spodnemu chrbatu, (nieco s nim nemam v poriadku a tieto cviky ma bolia)
legpress tak do 300 asi,..ani neviem nikdy kolko tam mam :D

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#65
__q__ napísal:caute! tak sa teda trosku predstavym 8-) vek 22 cvicit som zacal ked som mal asi 14 potom cez strednu som moc necvicil len sem tam,..normalne som zacal zase asi ked som mal 19,..
a kedze naturalne sa ani zabat na diskoteke neda :lol: tak som sa zacal trosku zaujimat aj o doplnky z lekarne :lol:
vyska178 vaha 90 + ako kedy
take silove vykony: ,hmm,..bench asi 130 len :cry: pritahy v predklone 105 (seria) zhyby-vlastna vaha+20kg, tlaky na ramena so 40 jednoruckami (v 6 opak v serii ked mam dobry den) francuzky tlak s jednoruckou v stoji 50kg 8-10opak uz mi je mala ta cinka :D
drepy ani mrtvolu moc necvicim kvoli spodnemu chrbatu, (nieco s nim nemam v poriadku a tieto cviky ma bolia)
legpress tak do 300 asi,..ani neviem nikdy kolko tam mam :D
tak ta tu srdecne vítam a dufam,ze budes ako moderator prinosom pre toto forum ...
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]