Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#50
Boldebolin ( Boldenone undecylenate ) ALPHA PHARMA 250 mg/amp.(10 amp.)

Tento obrazok bol zmenseny  - klikni na zvacsenieObrázok

Boldenon je anabolický steroid vyvinutý pre veterinárne použitie, najmä pre liečbu koní a psov.

Vlastnosti:
Je vysoko anabolický, stredne androgénny steroid. Má silný vplyv na protosyntézu. Prináša pomalé, kvalitné a dlhotrvácne prírastky bez nadmerného zadržiavania vody. Má nízku schopnosť aromatizovať, preto vznik gynekomastie je minimálny. Udáva sa aj zvýšený pumpový efekt a nadmerná žilnatosť, za predpokladu dosiahntia nízkeho % tuku. Vedľajšie účinky sú mierne, teda z vedľajších účinkov sa uvádza zriedkavo akné, vypadávanie vlasov. Nedochádza k zvýšeniu krvného tlaku, agresivita sa vyskytuje zriedkakedy. Je minimálne hepatoxický. Vyvoláva zvýšenú chuť do jedla. Potláča tvorbu vlastného testosterónu. Používa sa rovnako v objeme ako aj v diete.

Spôsob užívania:
Týždenná dávka sa pohybuje u mužov od 400-1000mg 1-2 krát týždenne a u žien 50-100mg raz za týždeň a to v priebehu 8 – 12 týždňov. Má pomerne dlhý half-life = 8 - 10 dní. Detekčná doba je 9 mesiacov.

Upravil: Vlastomenn

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#323
čital som ze extremne zvyraznuje zilnatost.....mohol by mi niekto o tom napisat s vlastnej skusenosti???ako bol s tym spokojny?dik
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#327
Like_Dorian napísal:čital som ze extremne zvyraznuje zilnatost.....mohol by mi niekto o tom napisat s vlastnej skusenosti???ako bol s tym spokojny?dik
mozem sa ta opytat kolko mas rokov
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#328
dorian napísal:
Like_Dorian napísal:čital som ze extremne zvyraznuje zilnatost.....mohol by mi niekto o tom napisat s vlastnej skusenosti???ako bol s tym spokojny?dik
mozem sa ta opytat kolko mas rokov
bez urazky :!: :!: :!:
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#335
dorian napísal:
dorian napísal:
Like_Dorian napísal:čital som ze extremne zvyraznuje zilnatost.....mohol by mi niekto o tom napisat s vlastnej skusenosti???ako bol s tym spokojny?dik
mozem sa ta opytat kolko mas rokov
bez urazky :!: :!: :!:
mam 16..o steroidy sa len zaujimam....nemam zatial v umysle ich brat....rastove strbiny a celkovo rganizmus na to este z daleka nie je vyzrety
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1125
:lol: on tym chcel povedat ze to bere ked niekto o AS volaco studuje ale Nepodporuje ak niekto v takom veku sype preto sa ta pytal na vek :lol: :lol: myslim ze som to vysvetlil dost strucne
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#1171
kexo1 napísal::lol: on tym chcel povedat ze to bere ked niekto o AS volaco studuje ale Nepodporuje ak niekto v takom veku sype preto sa ta pytal na vek :lol: :lol: myslim ze som to vysvetlil dost strucne
aha..takze on to bere, akoze sype? alebo to bere, alebo bere moj nazor?
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1535
Bolde 250/Singapur/ učinná látka boldenone undecylenate 250mg/ml amp.10ml

Tento obrazok bol zmenseny  - klikni na zvacsenie
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1536
Equipoise 250 injection /Thajsko/ učinná látka boldenone undecylenate 250mg/ml amp.10ml
Tento obrazok bol zmenseny  - klikni na zvacsenie
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1537
Veboldex 250 /Thajsko/ učinná látka boldenone undecylenate 250mg/ml amp.10ml
Tento obrazok bol zmenseny  - klikni na zvacsenie
Užívateľov profilový obrázok
Od 33rasto
#5371
Bolde je dobra vec ... akurat sa dost dobre fakuje ( nie zeby sa ine veci nefakovali :a9 ) akurat ze bolde sa tesi velkej oblube tak sa da nanom dobre ryzovat ... treba ho ist dlhsie aspon 10-12 tyzdnov a v davke aspon 600-400mg tyzdenne ... do kury by som este hodil stanozolol alebo oxandrolon po pripade propik ... kvalitka na leto :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od Trenbolon
#7533
33rasto napísal:Bolde je dobra vec ... akurat sa dost dobre fakuje ( nie zeby sa ine veci nefakovali :a9 ) akurat ze bolde sa tesi velkej oblube tak sa da nanom dobre ryzovat ... treba ho ist dlhsie aspon 10-12 tyzdnov a v davke aspon 600-400mg tyzdenne ... do kury by som este hodil stanozolol alebo oxandrolon po pripade propik ... kvalitka na leto :a9

Tak tst je základní látka i pro dietu. K němu se teprve přidávají další látky. Takže vzorec by měl vždy začínat : tst + další látky. Bolde se nemusí jet 10-12 týdnů (to je jede z mnoha nesmyslů, které na netu stále ještě kolují), pokud se dá dostatečný frontload. Např. 800, 600, 400 a pokčačovat na 400... Může jet třeba jen 7-8 týdnů nebo i kratší dobu. Co se týká dávek, tak záleží na zkušenostech uživatele, váze, dalších látkách, které v cyklu jsou atd.
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#8289
Boldenone je vyborna latka,sice sa troska bije nazor ze podporuje zilnatost ale zaroven sposobuje zravku ale aj tak je t vyborny doplnok,do dlhsieho cyklu,treba ho ist aspon tych 8tyzdnov,samozrejme vyborne dokombinacie s propikom a drosdanolom
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10935
Like_Dorian napísal:čital som ze extremne zvyraznuje zilnatost.....mohol by mi niekto o tom napisat s vlastnej skusenosti???ako bol s tym spokojny?dik
Ano zviraznuje zilnatost ale zalezi aj vela od toho ako sa stravujes a na akej urovni trenovanosti si.Tato latka je vhodna aj do objemovky aj do diety prirastky su snim sotva badatelne ale kvalitne preto sa pouziva v kombinacii s dalsimi.Vhodna je do druhej polky steroidoveho cyklu.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#10992
dával jsem bolde ve své třetí kůře a v pátý (čtvrtá bude bez bolde) ho dám zase určitě, a udělám to tak, že začnu bolde dávat 3 týdny před začátkem braní orálů, to proto, aby šlapala už účiná látka. takže jednoduše řečeno, začnu ho brát 3 týdny před začátkem kůry. bolde budu dávat 12 týdnů a k tomu dám TST mix nebo enanthát se stanozolem a v druhý půli dám propik :a4
jinak jak už bylo psáno žádný brutální přírustky po něm nejsou, ale kvalitní a snadno udržitelný svaly ano :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11116
hruskamara napísal:dával jsem bolde ve své třetí kůře a v pátý (čtvrtá bude bez bolde) ho dám zase určitě, a udělám to tak, že začnu bolde dávat 3 týdny před začátkem braní orálů, to proto, aby šlapala už účiná látka. takže jednoduše řečeno, začnu ho brát 3 týdny před začátkem kůry. bolde budu dávat 12 týdnů a k tomu dám TST mix nebo enanthát se stanozolem a v druhý půli dám propik :a4
jinak jak už bylo psáno žádný brutální přírustky po něm nejsou, ale kvalitní a snadno udržitelný svaly ano :a22
Ja som teraz isiel tst.cipionat,stanozol,boldenon,clemba.taku lahku 7 tyzdnovu kuricku na popruzenie po tak dlhej dobe bez treningu.Dam teraz nejaku pauzu na suplementoch a potom tam tresnem zas nieco.
Užívateľov profilový obrázok
Od Novacik
#30153
Ja mám zatiaľ 3 🐝 cypionate prvá šla do stehná ale to som mal pocit že má kopol kôň na 2-3 deň po a trvalo to hádam týždeň už to strieľam do prdele menej nervov alebo reakcia na danú latku teda olej
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]