Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#18489
Caute tak hned k problemu:
minuly tyzden ma zacalo boliet miesto pod lavou lopatkou ...neviem ako to opisat je to taka ostra bolest pri otacani trupu dokonca ked moc otocim trupom tak ma problem sa nadychnut... ku koncu tyzdna ma to prestalo boliet znicoho nic a vcera ma to zacalo boliet pod pravou lopatkou ... presne to iste akurat sa to prenieslo pod pravu lopatku... vobec neviem co to moze byt ci nejaky zacvaknuty nerv alebo natiahnuty sval ... dnes som koli tomu radsej vynechat trening noh ..bal som sa ze by ma mohlo pri drepoch nejak seknut a to by nebola sranda... tak som sa radsej vykaslal nato pretoze bez drepov sa mi nohy cvicit nechce... ale nieje to nejaka velka plocha to miesto kde ma to boli skor je to lokalne ako pichnutie nejakym ostrym predmetom ... neviem ako to viac opisat ... tak ak ste sa s niecim takym stretli rad uvitam postrehy nejake rady... mozno (DUFAM) ze to prejde same ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18490
xLeitonx napísal:Caute tak hned k problemu:
minuly tyzden ma zacalo boliet miesto pod lavou lopatkou ...neviem ako to opisat je to taka ostra bolest pri otacani trupu dokonca ked moc otocim trupom tak ma problem sa nadychnut... ku koncu tyzdna ma to prestalo boliet znicoho nic a vcera ma to zacalo boliet pod pravou lopatkou ... presne to iste akurat sa to prenieslo pod pravu lopatku... vobec neviem co to moze byt ci nejaky zacvaknuty nerv alebo natiahnuty sval ... dnes som koli tomu radsej vynechat trening noh ..bal som sa ze by ma mohlo pri drepoch nejak seknut a to by nebola sranda... tak som sa radsej vykaslal nato pretoze bez drepov sa mi nohy cvicit nechce... ale nieje to nejaka velka plocha to miesto kde ma to boli skor je to lokalne ako pichnutie nejakym ostrym predmetom ... neviem ako to viac opisat ... tak ak ste sa s niecim takym stretli rad uvitam postrehy nejake rady... mozno (DUFAM) ze to prejde same ...
Uz sa o tom pisalo. Casom to prejde. Je to nachladnutie alebo prievan. Normalne mozes trenovat. Ja mam s tym skusenost x krat kedze mam za sebou uz viac ako 20 rokov treningu. Neumries s toho neboj sa.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#18626
FitPotreby.sk napísal:nasyp do seba vysoke davky vitaminu C, a tiez nejaky vitaminovy a mineralovy komplex
uz to preslo ... asi to bolo to prechladnutie ... ale bolo to fakt dost neprijemne
Užívateľov profilový obrázok
Od k9Zz
#18630
čau, ja mam podobny problem ale s ramenom,... bol som nuteny ist v sobotu rubat drevo :D ale bolo to po piatkovom treningu ramien a na druhy den ma hrozne bolelo prave rameno, akonahle urobim upažovanie tak to hrozne boli ale vsetko ostatne robit mozem len akokeby to bolo sustredene len v tej strednej delte...dnes aj pon som vynechal trening vsetkeho kde sa zapajaju ramena cvicil som 2 dni len nohy, tak vopred dik za odpovede
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18631
k9Zz napísal:čau, ja mam podobny problem ale s ramenom,... bol som nuteny ist v sobotu rubat drevo :D ale bolo to po piatkovom treningu ramien a na druhy den ma hrozne bolelo prave rameno, akonahle urobim upažovanie tak to hrozne boli ale vsetko ostatne robit mozem len akokeby to bolo sustredene len v tej strednej delte...dnes aj pon som vynechal trening vsetkeho kde sa zapajaju ramena cvicil som 2 dni len nohy, tak vopred dik za odpovede
Nieco si posral.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18634
k9Zz napísal:čau, ja mam podobny problem ale s ramenom,... bol som nuteny ist v sobotu rubat drevo :D ale bolo to po piatkovom treningu ramien a na druhy den ma hrozne bolelo prave rameno, akonahle urobim upažovanie tak to hrozne boli ale vsetko ostatne robit mozem len akokeby to bolo sustredene len v tej strednej delte...dnes aj pon som vynechal trening vsetkeho kde sa zapajaju ramena cvicil som 2 dni len nohy, tak vopred dik za odpovede
nic, klasika pretazenie svalu, natiahnuta slacha, urobil sa zapal, boli to a tak skoro neprestane, treba s tym nieco robit a dat si hlavne klud, aspon 5-7dni, ked ani potom nevrati do normalu, ortoped
Užívateľov profilový obrázok
Od k9Zz
#18641
vieš čo ja si to natieram nejakou maminou masťou z bylin dosť to pomaha ked si to rozmasirujem tak sa mi to uvolni ale rano ta bolest je spat a potrebujem tu ruku rozcvicit nech s nou mozem hybat
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18664
k9Zz napísal:vieš čo ja si to natieram nejakou maminou masťou z bylin dosť to pomaha ked si to rozmasirujem tak sa mi to uvolni ale rano ta bolest je spat a potrebujem tu ruku rozcvicit nech s nou mozem hybat
no to je presne to, co je typycke pre liecenie, utlmit bolest a ono sa to potom samo vylieci
to ze necitis bolest toho miesta neznamena, ze je problem vyrieseny, su rozne masti, lieky, tabletky, ktorych ulohou je tlmit alebo uplne utlmit bolest v danom mieste, so samotnym liecenim postihnuteho miesta to vacsinou nema nic spolocne
treba nasadit protizapalove lieky, podporit to vitaminmi a mineralmi, aktivna regeneracia, oddych, pripadna fixacia

aj do buducna dokladne rozcvicenie a natiahnutie svalov pred treningom a zahriatie najma tej svalovej partie, ktoru prave idem cvicit a potom je dolezita regeneracia
Užívateľov profilový obrázok
Od roho11
#21115
Ahojte, hladam riesenie pre mojproblem ktory je taky isty ako v prvom prispevku. Bolest pod pravou lopatkou. Ked sa trupom otocim do lava tak ma tam pichne ako keby som tam mal ihlu. Aj ked kaslem tak ma to picha. Mam to uz tak skoro dva tyzdne a teraz som si dal aj tyzden volno od treningu. Neviem ci to je daky nerv zaseknuty alebo fixator lopatiek nadrhnuty. Som to asi prehnal s vahami.

Je pravda ze som aj taky nachladnuty ci to nieje aj tym. Najhorsie je ze som v UK a tu ist k doktorovi to ta nehaju zomriet aj tak))) neviem ci mam ist na daku masaz alebo ist plavat, saunu...neviem co mozem a co nie. Ci len cakat a zatial necvicit?dikes
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21116
roho11 napísal:Ahojte, hladam riesenie pre mojproblem ktory je taky isty ako v prvom prispevku. Bolest pod pravou lopatkou. Ked sa trupom otocim do lava tak ma tam pichne ako keby som tam mal ihlu. Aj ked kaslem tak ma to picha. Mam to uz tak skoro dva tyzdne a teraz som si dal aj tyzden volno od treningu. Neviem ci to je daky nerv zaseknuty alebo fixator lopatiek nadrhnuty. Som to asi prehnal s vahami.

Je pravda ze som aj taky nachladnuty ci to nieje aj tym. Najhorsie je ze som v UK a tu ist k doktorovi to ta nehaju zomriet aj tak))) neviem ci mam ist na daku masaz alebo ist plavat, saunu...neviem co mozem a co nie. Ci len cakat a zatial necvicit?dikes
Už to tu blolo preberané x krát. Prejde to.
Užívateľov profilový obrázok
Od roho11
#21120
okejs si ma potesil, a ako dlho to trva cca? mozem s tym cvicit? ako cvicit sa mi dalo len ked som cvicil chrbat konkretne pritahy cinky v predklone tak samotny cvik bol ok, ale ked som pustil cinku na zem a uvolnil ruky tak to bola ina bolest...a tak isto aj trapez. dikes borci
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21150
Cvičiť môžeš ale ani pauza aspoň týždeň neuškodí. Bolesť môže trvať aj pár týždňov.
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21156
Odporúčam maséra a wellness, je vhodné zaradiť plávanie aspoň raz do týždňa aj keď priznám sa že ani sám to nerobím kvôli časovému obmedzeniu .
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21164
roho11 napísal:okejs si ma potesil, a ako dlho to trva cca? mozem s tym cvicit? ako cvicit sa mi dalo len ked som cvicil chrbat konkretne pritahy cinky v predklone tak samotny cvik bol ok, ale ked som pustil cinku na zem a uvolnil ruky tak to bola ina bolest...a tak isto aj trapez. dikes borci
toto sa stava bezne, vacsinou to je sprevadzane zapalom, preto je dost mozne, ze teplo to este zhorsi, alebo aj zlepsi, :a15 no a teraz bud mudry
namasti najprv to miesto nejakou mastou, ak to pomoze, neries
mozes pridat vitaminy C, B prip. nejaky komplex
ale co je podla mna najdolezitejsie pred samotynm cvicenim rozohriat cele telo, zahrievacie serie, teplo sa v zime obliekat, davat pozor na prechladnutia
Užívateľov profilový obrázok
Od martin3339
#21777
Ahojte ja mam taky problem že ma boly chrbat.Konkretne mam lahku skoliozu a cvičim 4 mesiace a na pravo od chrbtice v hrudnej časti sa mi vystrčil taky maly hrb.Tam ma to boli taka tupa tlmena bolesť.Neviete mi poradiť ako mam zastaviť tu bolesť či mam nato niake cviky alebo niečo take.Dakujem za odpoved
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21788
xLeitonx napísal:Caute tak hned k problemu:
minuly tyzden ma zacalo boliet miesto pod lavou lopatkou ...neviem ako to opisat je to taka ostra bolest pri otacani trupu dokonca ked moc otocim trupom tak ma problem sa nadychnut... ku koncu tyzdna ma to prestalo boliet znicoho nic a vcera ma to zacalo boliet pod pravou lopatkou ... presne to iste akurat sa to prenieslo pod pravu lopatku... vobec neviem co to moze byt ci nejaky zacvaknuty nerv alebo natiahnuty sval ... dnes som koli tomu radsej vynechat trening noh ..bal som sa ze by ma mohlo pri drepoch nejak seknut a to by nebola sranda... tak som sa radsej vykaslal nato pretoze bez drepov sa mi nohy cvicit nechce... ale nieje to nejaka velka plocha to miesto kde ma to boli skor je to lokalne ako pichnutie nejakym ostrym predmetom ... neviem ako to viac opisat ... tak ak ste sa s niecim takym stretli rad uvitam postrehy nejake rady... mozno (DUFAM) ze to prejde same ...
Môže to byť prechladnutie, zápal, alebo prickvinutý nerv každopádne by som odporúčal zájsť s tým k fyzioterapeutovy alebo dobrému masérovy, prípadne ibalginovú kúru na 3 dni ak je to zápal každých 8 hodín aspon 250 mg
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21801
martin3339 napísal:Ahojte ja mam taky problem že ma boly chrbat.Konkretne mam lahku skoliozu a cvičim 4 mesiace a na pravo od chrbtice v hrudnej časti sa mi vystrčil taky maly hrb.Tam ma to boli taka tupa tlmena bolesť.Neviete mi poradiť ako mam zastaviť tu bolesť či mam nato niake cviky alebo niečo take.Dakujem za odpoved
a co si cvicil, ked sa to stalo?
to je tazko povedat, ked nevieme nic okolo toho, moze to byt kludne vyhreznuta platnicka, medzi stavcami ju vytlaci smerom von a to moze byt ten hrb, niekedy sa stane, ze sa to vrati spat, ale niekedy nie a to je uz horsie
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]