Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od peter-952468
#19370
uz mam asi 2 tyzdne problemi s bolestami v predlakti ked dvihnem velku činku alebo jednoručku (bolest sa prejavuje iba pri cvikoch na byceps) a zacnem s nimi cvicit a jak tu ciknu polozim hned pride obrovska bolest do laveho predlaktia bol som s tim aj u neurologa ten my pichol do lakta inekciu ale nepomaha uz som 4 dni na tu ruku nesvicil ale bolest je rovnaka prosim poradte mi uz neviem co mozem robit a bodybuilding je jedina vec co ma baví a drzi nad vodou a prestat fakt nechcem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19374
peter-952468 napísal:uz mam asi 2 tyzdne problemi s bolestami v predlakti ked dvihnem velku činku alebo jednoručku (bolest sa prejavuje iba pri cvikoch na byceps) a zacnem s nimi cvicit a jak tu ciknu polozim hned pride obrovska bolest do laveho predlaktia bol som s tim aj u neurologa ten my pichol do lakta inekciu ale nepomaha uz som 4 dni na tu ruku nesvicil ale bolest je rovnaka prosim poradte mi uz neviem co mozem robit a bodybuilding je jedina vec co ma baví a drzi nad vodou a prestat fakt nechcem
Znizit vahu, netrenuj ich tak casto a ber voltaren. To ta bude lamat dlho. Ja som to prezival skoro rok a to som sa pripravoval na slovensko. Je to pretazenie.Moje bolesti pretrvavali aj v klude doma. Ja som pouzival predlaktia a celkovo ruky v praci 8h nepretrzite intezivne a to sa prejavilo casom takto. Prejde ta to ale par mesiacov to bude trvat urcite.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter-952468
#19376
silvo napísal:
peter-952468 napísal:uz mam asi 2 tyzdne problemi s bolestami v predlakti ked dvihnem velku činku alebo jednoručku (bolest sa prejavuje iba pri cvikoch na byceps) a zacnem s nimi cvicit a jak tu ciknu polozim hned pride obrovska bolest do laveho predlaktia bol som s tim aj u neurologa ten my pichol do lakta inekciu ale nepomaha uz som 4 dni na tu ruku nesvicil ale bolest je rovnaka prosim poradte mi uz neviem co mozem robit a bodybuilding je jedina vec co ma baví a drzi nad vodou a prestat fakt nechcem
Znizit vahu, netrenuj ich tak casto a ber voltaren. To ta bude lamat dlho. Ja som to prezival skoro rok a to som sa pripravoval na slovensko. Je to pretazenie.Moje bolesti pretrvavali aj v klude doma. Ja som pouzival predlaktia a celkovo ruky v praci 8h nepretrzite intezivne a to sa prejavilo casom takto. Prejde ta to ale par mesiacov to bude trvat urcite.

a mozem s tym trenovat?...ako tu bolest by osm vydrzal ale ci sa mi to nezhorsi alebo nenastane nejaky problem
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19378
peter-952468 napísal:a mozem s tym trenovat?...ako tu bolest by osm vydrzal ale ci sa mi to nezhorsi alebo nenastane nejaky problem
Odpoved mas vyssie. Necitas co pisem?!
Užívateľov profilový obrázok
Od peter-952468
#19379
silvo napísal:
peter-952468 napísal:a mozem s tym trenovat?...ako tu bolest by osm vydrzal ale ci sa mi to nezhorsi alebo nenastane nejaky problem
Odpoved mas vyssie. Necitas co pisem?!

ok takze cvicit mozem ale s mensimi vahami a davat si na to pozor..tak?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19380
peter-952468 napísal:
silvo napísal:
peter-952468 napísal:a mozem s tym trenovat?...ako tu bolest by osm vydrzal ale ci sa mi to nezhorsi alebo nenastane nejaky problem
Odpoved mas vyssie. Necitas co pisem?!

ok takze cvicit mozem ale s mensimi vahami a davat si na to pozor..tak?
ano tak
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#19385
peter-952468 napísal:uz mam asi 2 tyzdne problemi s bolestami v predlakti ked dvihnem velku činku alebo jednoručku (bolest sa prejavuje iba pri cvikoch na byceps) a zacnem s nimi cvicit a jak tu ciknu polozim hned pride obrovska bolest do laveho predlaktia bol som s tim aj u neurologa ten my pichol do lakta inekciu ale nepomaha uz som 4 dni na tu ruku nesvicil ale bolest je rovnaka prosim poradte mi uz neviem co mozem robit a bodybuilding je jedina vec co ma baví a drzi nad vodou a prestat fakt nechcem
ja mam ten isty problem ale uz to nejako neriesim .... ked som bol u lekara stala odpoved bola iba je to pretazene treba to dat do sadry a podobne kktiny a ziadne normalne riesenie ale riesim to skor tak z epri bicepse som prestal pouzivat rovnu a nahradil ju EZtou takze sa treba nejako vynajist :) ale ako pise silvo zniz vahy a zameraj sa na techniku alebo si kup bandaz ako ja :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Noxi
#19484
Většinou to je zkrácené, takže pauza, protahovat a voltaren je sračka, nedoporučuji.
To radši ibuprofen.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19485
peter-952468 napísal:uz mam asi 2 tyzdne problemi s bolestami v predlakti ked dvihnem velku činku alebo jednoručku (bolest sa prejavuje iba pri cvikoch na byceps) a zacnem s nimi cvicit a jak tu ciknu polozim hned pride obrovska bolest do laveho predlaktia bol som s tim aj u neurologa ten my pichol do lakta inekciu ale nepomaha uz som 4 dni na tu ruku nesvicil ale bolest je rovnaka prosim poradte mi uz neviem co mozem robit a bodybuilding je jedina vec co ma baví a drzi nad vodou a prestat fakt nechcem
bolest pride, ked tu cinku polozis? tak si to napisal. inak to neboli?
ak je to tak, tak potom bolest prichadza ked uvolnis napatie, to je klasicky svalovy krc. pri uvolneni svalu sa rychlo stiahne a stuhne a boli to

pred treningom zahriat a velmi dokladne, male vahy vela opakovani, zahriat svaly, klby, rozcvicit az potom zacat naplno trenovat, to plati vzdy a pri vsetkych svaloch
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19487
FitPotreby.sk napísal:bolest pride, ked tu cinku polozis? tak si to napisal. inak to neboli?
U mna je to takto ako vravis, ale len ked cvicim biceps tak, ze mam ruku na sikmej lavicke, proste opretu...dakedy si myslim, ze mi ide ruku polamat...ale za par sekund to je prec a pri bicepsi v stoji alebo v sede vobec nemam takyto problem...
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19489
Tazzman napísal:
FitPotreby.sk napísal:bolest pride, ked tu cinku polozis? tak si to napisal. inak to neboli?
U mna je to takto ako vravis, ale len ked cvicim biceps tak, ze mam ruku na sikmej lavicke, proste opretu...dakedy si myslim, ze mi ide ruku polamat...ale za par sekund to je prec a pri bicepsi v stoji alebo v sede vobec nemam takyto problem...
ja to mám tiež ked sa spatne rozcvicim staci dlhsie sa venovat rozcvicke a potom pohoda ako na to si casom zviknes alebo ja to robim tak ze uplne pomalicky otvaram zovretie cinky a vtedy nepocitis nic bo ten sval sa dovtedy uvvolni
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19491
no je pravda, ze tu rozcvicku trochu zanedbavam, rozcvicujem sa len na zaciatku treningu to sa len tak trochu natiahnem poskacem atd...a potom idem cvicit...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19492
Tazzman napísal:
FitPotreby.sk napísal:bolest pride, ked tu cinku polozis? tak si to napisal. inak to neboli?
U mna je to takto ako vravis, ale len ked cvicim biceps tak, ze mam ruku na sikmej lavicke, proste opretu...dakedy si myslim, ze mi ide ruku polamat...ale za par sekund to je prec a pri bicepsi v stoji alebo v sede vobec nemam takyto problem...
bude lepsie ak toto cvicit nebudes, tieto lavice su velmi rozdielne a anatomicky dost nezvladnute, niekomu nevyhovuje sklon, niekomu vyska, niekomu nevyhovuje draha ohybu a pod.
ten tlak ktory je v hornej polohe sa prenasa do loketneho klbu a potom v dolnej polohe sa zase tiaz na konci ruky znasobuje akoby sa lamal loketny klb a nieje tam ziadne plynule zastavenie a prejdenie do protipohybu
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19494
Tazzman napísal:no je pravda, ze tu rozcvicku trochu zanedbavam, rozcvicujem sa len na zaciatku treningu to sa len tak trochu natiahnem poskacem atd...a potom idem cvicit...
V kulturistike poskakovanie a také to rozcvičovanie ako v škole nemá žiadne opodstatnenie. Každý sval ktorý ideš trénovať musíš najprv predhriať ľahšími sériami nie si cirkusant.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19498
take cviky ako su drepy, legpress, tlaky a pod. jasne ze nejdem hned na seriu ale postupne vahy...ale ok dam si na to vecsi pozor uz dnes
Užívateľov profilový obrázok
Od peter-952468
#21328
silvo napísal:
peter-952468 napísal:uz mam asi 2 tyzdne problemi s bolestami v predlakti ked dvihnem velku činku alebo jednoručku (bolest sa prejavuje iba pri cvikoch na byceps) a zacnem s nimi cvicit a jak tu ciknu polozim hned pride obrovska bolest do laveho predlaktia bol som s tim aj u neurologa ten my pichol do lakta inekciu ale nepomaha uz som 4 dni na tu ruku nesvicil ale bolest je rovnaka prosim poradte mi uz neviem co mozem robit a bodybuilding je jedina vec co ma baví a drzi nad vodou a prestat fakt nechcem
Znizit vahu, netrenuj ich tak casto a ber voltaren. To ta bude lamat dlho. Ja som to prezival skoro rok a to som sa pripravoval na slovensko. Je to pretazenie.Moje bolesti pretrvavali aj v klude doma. Ja som pouzival predlaktia a celkovo ruky v praci 8h nepretrzite intezivne a to sa prejavilo casom takto. Prejde ta to ale par mesiacov to bude trvat urcite.


tak uz je pomaly marec a zacina to byt nevydrzatelna bolest uz ma to boli aj normalne doma a na dotyk ,vahy som zmensil ale ked uz boli moc male tak som to zvetsil,,,, nemoze to byt zapalena slacha?.ortoped mi pichol obstrek a povedal ze to je nerv ale isto to nervom neni -.-
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21329
peter-952468 napísal:
silvo napísal:
peter-952468 napísal:uz mam asi 2 tyzdne problemi s bolestami v predlakti ked dvihnem velku činku alebo jednoručku (bolest sa prejavuje iba pri cvikoch na byceps) a zacnem s nimi cvicit a jak tu ciknu polozim hned pride obrovska bolest do laveho predlaktia bol som s tim aj u neurologa ten my pichol do lakta inekciu ale nepomaha uz som 4 dni na tu ruku nesvicil ale bolest je rovnaka prosim poradte mi uz neviem co mozem robit a bodybuilding je jedina vec co ma baví a drzi nad vodou a prestat fakt nechcem
Znizit vahu, netrenuj ich tak casto a ber voltaren. To ta bude lamat dlho. Ja som to prezival skoro rok a to som sa pripravoval na slovensko. Je to pretazenie.Moje bolesti pretrvavali aj v klude doma. Ja som pouzival predlaktia a celkovo ruky v praci 8h nepretrzite intezivne a to sa prejavilo casom takto. Prejde ta to ale par mesiacov to bude trvat urcite.


tak uz je pomaly marec a zacina to byt nevydrzatelna bolest uz ma to boli aj normalne doma a na dotyk ,vahy som zmensil ale ked uz boli moc male tak som to zvetsil,,,, nemoze to byt zapalena slacha?.ortoped mi pichol obstrek a povedal ze to je nerv ale isto to nervom neni -.-
moze to byt slacha a zapal moze byt v dosledku natiahnutia slachy, alebo natrhnutia, s tym cvicit nemozes, potrebujes uplnu prestavku a na poriadne dlho, navstiv ortopeda, nechapem preco si bol u neurologa, to ta tam poslal obvodny lekar?
vacsinou podla rozsahu tohto zranenia ortoped dava injekciu prvu silnu, kortikoidy, co viem, sposobia lokalne v mieste vpichu, vacsinou az pri kosti rozklad tkaniva, co ma za nasledok zhrubnutie a nasledne vytvorenie noveho tkaniva, nasledny proces hojenia je zdlhavy a postihnute miesto je dobre fixovat, vobec ho nezatazovat, po 2 tyzdnoch by mala ist podla potreby dalsia injekcia, minimalne 6 tyzdnov bez akejkolvek zataze aj napriek tomu, ze sa budes lepsie citit a bolest ustupi. potom by mali prist este rehabilitacie. ak to nepomoze, potom operacia
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]