Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#14015
Caute chalani.Potreboval by som poradit.Mame taky treningovy plan v ktorom cvicime aj tazke vahy s cinkami a aj boxujeme.Mame to rozdelene tak ze:
Pondelok: Trening s cinkami
Utorok: Box
Streda: Volno
Stvrtok: trening s cinkami
Piatok: Box
Sobota: Volno
Nedela: Kondicny trening (hod medicinbalom, kliky-vyskoky a pod.)

Potreboval by som vediet ci je to takto dobre usporiadane lebo sa nam stava ze tom treningu s cinkami na druhy den nevladame boxovat a sme viacej unaveny.Kamarat s ktorym tento plan cvicim povedal, ze to je dobre na rozhybanie pre stuhnute telo.Ale podla mojho uvazenia by telo si malo jeden den po tom treningu s cinkami odpocinut.Co vy na to?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14017
Vinchenzo napísal:Caute chalani.Potreboval by som poradit.Mame taky treningovy plan v ktorom cvicime aj tazke vahy s cinkami a aj boxujeme.Mame to rozdelene tak ze:
Pondelok: Trening s cinkami
Utorok: Box
Streda: Volno
Stvrtok: trening s cinkami
Piatok: Box
Sobota: Volno
Nedela: Kondicny trening (hod medicinbalom, kliky-vyskoky a pod.)

Potreboval by som vediet ci je to takto dobre usporiadane lebo sa nam stava ze tom treningu s cinkami na druhy den nevladame boxovat a sme viacej unaveny.Kamarat s ktorym tento plan cvicim povedal, ze to je dobre na rozhybanie pre stuhnute telo.Ale podla mojho uvazenia by telo si malo jeden den po tom treningu s cinkami odpocinut.Co vy na to?
Treba to skusit dat opacne co by bola lepsia varianta preto ze telo si po zatazeni svalov oddychne ale treba brat aj na vedomie co chlapi robia po veceroch treba spat nie ponocovat a davat viac sacharidov co pomaha v regeneracii.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14062
Ja by som ten box s cinkami tiez vymenil. Regeneracia je dost dolezity faktor. Najlepsie sa telo zregeneruje pri dostatku bohatej a vysoko energetickej stravy a spanku. Spanok je velmi dolezity. Spanok je pre organizmus najdolezitejsi. Telo mu da prednost aj pred jedlom.
Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#18409
Cawte už par krát som počul z rôznych zdrojov, že klasické cvičenie s činkami môže zle prospievať pri sile úderu a tak všeobecne (príde mi to ako blbosť) ale aj v jednom dokumente bolo zmienené, že tento názor trvá už dlhšie roky. A navyše občas robime s kamošmi taky sparing :a3 (pre kondicku a sebeobranu normal rukavice + helmy) a všimol som si, že niektory chlapci ktorí su fakt hodne suchy tak su schopny udriet niekedy tvrdsie ako ja tak som na pochybach.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18412
michal123 napísal:Cawte už par krát som počul z rôznych zdrojov, že klasické cvičenie s činkami môže zle prospievať pri sile úderu a tak všeobecne (príde mi to ako blbosť) ale aj v jednom dokumente bolo zmienené, že tento názor trvá už dlhšie roky. A navyše občas robime s kamošmi taky sparing :a3 (pre kondicku a sebeobranu normal rukavice + helmy) a všimol som si, že niektory chlapci ktorí su fakt hodne suchy tak su schopny udriet niekedy tvrdsie ako ja tak som na pochybach.
Musim ta vyviest z omylu.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18413
michal123 napísal:Cawte už par krát som počul z rôznych zdrojov, že klasické cvičenie s činkami môže zle prospievať pri sile úderu a tak všeobecne (príde mi to ako blbosť) ale aj v jednom dokumente bolo zmienené, že tento názor trvá už dlhšie roky. A navyše občas robime s kamošmi taky sparing :a3 (pre kondicku a sebeobranu normal rukavice + helmy) a všimol som si, že niektory chlapci ktorí su fakt hodne suchy tak su schopny udriet niekedy tvrdsie ako ja tak som na pochybach.
rychlost a sila su rozhodujuce faktory
pri klasickom cviceni s cinkami pri objemovych treningoch, kedy sa nabera hmota sa straca rychlost a dynamika, preto pri bojovych sportoch treba rozumne striedat anaerobny trening s aerobnym
skratka pracovat na oboch vyssie spominanych aspektoch
pri anaerobnom naberat silu, pri aerobnom ziskavat kondiciu a vydrz, rychlost
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#19862
Presne tak ako je spominane prispevku predomou.Treba cvicit aj trening na vybusnost lebo ked budes stale drbat velke vahy a max 8 opakovani tak budes ztuhnuty a potom ten uder je velmi pomaly a tym padom neni taky silny lebo mu chyba ten svih. My sme s kamosom zacali cvicit 2 treningy jeden tyzden tazsie vahy na 10 opakovani a druhy tyzden davame lahsie vahy a 15 opakovani.
Užívateľov profilový obrázok
Od Feedo
#22819
Ahoj, je dobré si popri boxe pocvičiť alebo naopak ale nikdy nerob box a posilku naraz.
Cvičením spomaľuješ úder, aj keď bude úder tvrdší tak pomalší a slabší ;) ešte existuju cviky na výbušnosť - to beriem k posilke ja ;) ďalšia vec ktorú som tu čítal, že suchý chlapci sú schopný udrieť tvrdšie, hm no ono to nieje tak :D my "suchší" :D sme tak trošku viac ľahší a ohybnejší preto je úder rýchlejší, ak sparujem s nejakým 80-90kg chlapcom čo cvičí a do boxu sa veľmi nerozumie musím sa aj ja potrápiť a hlavne nedostať ;)
:a3 :a3 :a3
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]