Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...
Užívateľov profilový obrázok
Od strayk
#10563
takže hoši, pochválte sa koľko zvládnete brušákov za 1 minútu? :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#10565
tak takuto haluz som musel naposledy robit na zakladke... myslis ze je treba v kulturistike robit cvicky na rychlost? :a202
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10569
whoo napísal:tak takuto haluz som musel naposledy robit na zakladke... myslis ze je treba v kulturistike robit cvicky na rychlost? :a202
lenze nezabudaj , ze sem nechodia iba ludia kulturisti , ale napr. aj iný sportovci , atletika atd ... kde to je dost dolezitý faktor :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#10577
whoo napísal:tak takuto haluz som musel naposledy robit na zakladke... myslis ze je treba v kulturistike robit cvicky na rychlost? :a202
netrep... ked je tu tema na kliky aj na cas preco nie brusaky na zakladnej sme to tiez robievali... a ako kondicne preco si to nevyskusat
Užívateľov profilový obrázok
Od strayk
#10583
whoo napísal:tak takuto haluz som musel naposledy robit na zakladke... myslis ze je treba v kulturistike robit cvicky na rychlost? :a202
bodybuilding nieje to iste ako kulturistika :) a nenapisal som ze je to dolezite ale myslim si ze kondicka je to hlavne (jedno z hlavnych)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#10584
strayk napísal:takže hoši, pochválte sa koľko zvládnete brušákov za 1 minútu? :)
za minutu dam 40
za dve to uz bude horsie :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21166
pred rokom v 2. rocniku som dal asi 72 alebo 73 za minutu... (v prvom rocniku asi 60 cca)...ale teraz tiez okolo 60 :D prestal som ich robievat doma na posteli/zemi takze mojich planovanych 80 za minut asi uz nedam :D
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]