Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3733
GULASH700 napísal:čo si myslíte potláča rast svalov prirodzený vývoj človeka (rast, produkcia hormónov) ?
hlavne ked sa zacinajuci pubertaci hned nadrapuju s velkými vahami :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3741
GULASH700 napísal:hej to je pravda , a moze to byt aj pri cviceni s váhovou postupnosťou ?
u kazdeho jedinca to moze byt ine , ked ale postupujes postupne a pomaly , riziko je mensie ... podstatne mensie
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3948
nemyslím že cvičenie má nejaký rázny vplyv na rast....poznám veľa chalanov čo cvičili už v 14 a rástli stále bez problémov....inak sa mi veľmi páči čo napísal dandy010
chalani co ma prist pride co ma byt bude... velke vahy pridu len si treba odcvicit aj s mensimi...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4405
iNv1s napísal:jj islo hore teraz davam 10kg... :a35
ale nie cvicim s 18+ uz :)
nj to si mi usiel ale jedno co som cital co povedal arnold ked cvicil s jednym chlapom v posilke a ten mu hovori ako je mozne ze ja cvicim so 40kg jednoruckami a ty s 25kg a mas väcsi biceps ako ja a on nato nieje dolezite aka vaha ale technika akou je vykonavany cvik :)
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]