Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
#19322
Ahojte športovci. :) Používa niekto z vás pri športovaní okrem doplnkov stravy aj detoxikačné záležitosti? Aby ste vedeli, o čom hovorím, bežte na a vyfiltrujte si prípravky na bolesti svalov (nejde mi skopčiť priamy link :( ) - podľa zloženia a tak, myslíte, že to môže pri športe zaberať? Pretože popri zumbe som začala chodiť aj do posilky a už to začínam pociťovať. :D A zároveň mám dobre skúsenosti s inými detoxikačnými prípravkami, tak preto sa pýtam takto.

Reklama

Reklama

#19342
2naty3 napísal:Ahojte športovci. :) Používa niekto z vás pri športovaní okrem doplnkov stravy aj detoxikačné záležitosti? Aby ste vedeli, o čom hovorím, bežte na a vyfiltrujte si prípravky na bolesti svalov (nejde mi skopčiť priamy link :( ) - podľa zloženia a tak, myslíte, že to môže pri športe zaberať? Pretože popri zumbe som začala chodiť aj do posilky a už to začínam pociťovať. :D A zároveň mám dobre skúsenosti s inými detoxikačnými prípravkami, tak preto sa pýtam takto.
To je blbosť radsej cvic s mierov a nezabudni sa stale pohybovat aby sval sa stale hýbal a nedostala sa do svalu kyselina mliecna potom ani svalovica nebude :a8
#19345
risofk napísal:
2naty3 napísal:Ahojte športovci. :) Používa niekto z vás pri športovaní okrem doplnkov stravy aj detoxikačné záležitosti? Aby ste vedeli, o čom hovorím, bežte na a vyfiltrujte si prípravky na bolesti svalov (nejde mi skopčiť priamy link :( ) - podľa zloženia a tak, myslíte, že to môže pri športe zaberať? Pretože popri zumbe som začala chodiť aj do posilky a už to začínam pociťovať. :D A zároveň mám dobre skúsenosti s inými detoxikačnými prípravkami, tak preto sa pýtam takto.
To je blbosť radsej cvic s mierov a nezabudni sa stale pohybovat aby sval sa stale hýbal a nedostala sa do svalu kyselina mliecna potom ani svalovica nebude :a8
To neslo o to. Tu slo iba o reklamu!
#19357
silvo napísal:
risofk napísal:
2naty3 napísal:Ahojte športovci. :) Používa niekto z vás pri športovaní okrem doplnkov stravy aj detoxikačné záležitosti? Aby ste vedeli, o čom hovorím, bežte na a vyfiltrujte si prípravky na bolesti svalov (nejde mi skopčiť priamy link :( ) - podľa zloženia a tak, myslíte, že to môže pri športe zaberať? Pretože popri zumbe som začala chodiť aj do posilky a už to začínam pociťovať. :D A zároveň mám dobre skúsenosti s inými detoxikačnými prípravkami, tak preto sa pýtam takto.
To je blbosť radsej cvic s mierov a nezabudni sa stale pohybovat aby sval sa stale hýbal a nedostala sa do svalu kyselina mliecna potom ani svalovica nebude :a8
To neslo o to. Tu slo iba o reklamu!
Bohuzial to sa s toho vycitat nedalo ale dik za upozornenie
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]