Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!
Obrázok

Reklama

Reklama

#20505
úplne super súťaž a ceny ešte lepšie :a33 klobúk dole pred organizátormi tejto súťaže. takúto veľkú súťaž som ešte nikde nevidel a som rád že som sa o nej dozvedel , nakolko momentalne mi pracovne povinnosti nedovoluju moc byť na internete .

velmi pekne dakujem za

bonusovú výhru - nákup v hodnote 100 e v e-shope .

urcite sa oplatilo zdielat vaše clanky , a oplatilo by sa aj v pripade že by som nevyhral , vsetky clanky sú velmi poučne a da sa znich vela naucit . samozrejme že som sa zapajal aj do hlavných otazok okrem zdielania clankov ...

Dakujem ešte raz za výhru :a35 - 100 eurový nakup internetovému obchodu

www.fitpotreby.sk !!!
#20579
Ospravadlnujem sa že až teraz píšem , ale nedostal som sa skor k fotaku , a foto z mobilu vyzera na dve veci :a15 :a15 :a15

Veľmi dobre organizovaná a hlavne jediínečná súťaž ... Skvelé výhry a určite výhry všetkých potešili pod vianočné stromčeky ...

Prvý krat v zivote sa mi podarilo nieco vyhrat , a uprimne som za svoju výhru vdacný ako foru www.bodybuilding-forum.sk ako aj e-shopu www.fitpotreby.sk ktorý venoval moju výhru ...

Akurát som si plánoval objednať nový opasok ale už nemusím , keže sa mi ho podarilo prave vyhrat aj s rukavicami ...

Velka vdaka esšte raz :a13 :a13 :a13
Prílohy
vyhra.jpg
vyhra.jpg (66.05 KiB) 6602 zobrazení
vyhra1.jpg
vyhra1.jpg (55.13 KiB) 6602 zobrazení
#20708
Pripájam aj ja foto....super oblečenie od hardliner.sk ... Veľmi pekne Vám ďakujem za super cenu a za super súťaž :a22
Prílohy
DSCN3267.JPG
hardliner.sk
DSCN3267.JPG (73.77 KiB) 6578 zobrazení
#20834
Ak chce ešte niekto pridať fotku svojej výhry , máte čas do nedele , v nedelu tuto tému zamknem ...


Zaroven sa chcem podakovať všetkým , ktorím nerobilo problém dat fotku svojej výhry a vyjadrili tak svoje podakovanie nasim sponzorom . Mrzí ma ale , že viac ako polovica vyhercov nebola ochotna dat ani jednu fotku , a paradoxne ide o tie najvecsie výhry ...

Takto to vyzera že súťaž nebola seriozna a dost sme boli podozrievaní hlavne na facebooku , že sme výhry realne neodovzdali . Ale čo už , ludia sú všelijakí ...
#20835
papagiorgo napísal:Ak chce ešte niekto pridať fotku svojej výhry , máte čas do nedele , v nedelu tuto tému zamknem ...


Zaroven sa chcem podakovať všetkým , ktorím nerobilo problém dat fotku svojej výhry a vyjadrili tak svoje podakovanie nasim sponzorom . Mrzí ma ale , že viac ako polovica vyhercov nebola ochotna dat ani jednu fotku , a paradoxne ide o tie najvecsie výhry ...

Takto to vyzera že súťaž nebola seriozna a dost sme boli podozrievaní hlavne na facebooku , že sme výhry realne neodovzdali . Ale čo už , ludia sú všelijakí ...
a co sa cudujes ? ludia su nevdacný , dostanu nieco zadarmo a ani su neni schopní podakovať . ja som sice nedal fotku , ale aspon som napisal podakovanie , lebo nemam fotak . to sl ludmi nepohnes , nevedia si važiť že dostanu nieco zadarmo
#20857
Zdravím, od kedy som zacal brat ten gainer, tak som pribral cca 2kg za dva tyzdne, neveril som ze mi to pomoze ale pomohlo :a4 .
Zvykol som si uz aj na chut a rozmyslam, ze ked tento doberem tak si asi si objednam este jeden ale to sa este uvidi :a15 ...
Ked si spomeniem, ze pred 2-3 rokmi som vravel, ze nezoberiem ani protein, ze budem stale len natural, tak mi to pride niekedy trochu vtipne ked si na to spomeniem :a15 .
Takze velka, vrela Vďaka :a34 sponzorom, adminom a mojej malickosti :a41 za ceny, sutaz, odhodlanost a vytrvalost :a22
#20858
5k1ll3r napísal:Zdravím, od kedy som zacal brat ten gainer, tak som pribral cca 2kg za dva tyzdne, neveril som ze mi to pomoze ale pomohlo :a4 .
Zvykol som si uz aj na chut a rozmyslam, ze ked tento doberem tak si asi si objednam este jeden ale to sa este uvidi :a15 ...
Ked si spomeniem, ze pred 2-3 rokmi som vravel, ze nezoberiem ani protein, ze budem stale len natural, tak mi to pride niekedy trochu vtipne ked si na to spomeniem :a15 .
Takze velka, vrela Vďaka :a34 sponzorom, adminom a mojej malickosti :a41 za ceny, sutaz, odhodlanost a vytrvalost :a22
Môžeš byť v kľude, stále si naturál ... aj ked definícia tohoto slova je relatívna, pretože ak by si chcel byť skutočným naturálom musíš chodiť oblečený v listoch a príjmať potravu len takú akú príroda ti samá dá :)
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]