Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#324
napište mi o tom niečo...kde sa to da zohnat?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#331
DNP len tak lahko nezozenies, ty ho chces brat?
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#334
kexo1 napísal:DNP len tak lahko nezozenies, ty ho chces brat?
stary ty si z harmonie ne???? o tebe som uz vela pocul:)
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#336
jasne sak sme si spolu pisali na inom fore ked chces
DNP tak my napis ss
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11085
Dinitrophenol (DNP)
Nedávno som sa dozvedel od môjho kamaráta o látke, ktorá extrémne spaľuje tuky. Takých už bolo, pomyslel som si. Keď mi však prezradil trochu viac, naliehal som, aby mi priniesol zdroje týchto poznatkov. Tu chemickú látku som doposiaľ nepoznal a musím pripustiť, že po oboznámení sa s jej účinkom, som nevychádzal z úžasu. Posúďte sami...

DNP, alebo ináč povedané dinitrophenol je chemická látka, ktorá jednoznačne patrí medzi dopingové látky toho najťažšieho kalibru. Jej pôvodné určenie bolo slúžiť ako časť rozbušky v trhavinách TNT. Niektoré zdroje uvádzajú jej využitie aj ako pesticídu. V 30. rokoch minulého storočia sa však zistilo, že má extrémne účinky pri zvyšovaní telesného metabolizmu. Podstata fungovania tejto látky je v tom, že organizmus po jej prijatí začne premieňať tuky na teplo. Látok s takýmto účinkom je veľa (dokonca aj Aspirin), ale ani jedna nedosahuje účinku DNP. Kým zakázaný efedrín zvýši metabolizmu „len“ o približne 3%, u dinitrophenolu ide metabolizmus hore až o 50%. Je to obrovské číslo, ktoré reálne znamená až 0,5 kg spáleného čistého tukového tkaniva v priebehu jediného dňa. Žiadne obmedzovanie sa v strave. Naopak. Časté sú tzv. žravé stavy a napriek nim dosiahne človek vyrysovanosti ako nikdy pred tým. Látka sa berie len asi 2, maximálne 3 týždne (čím kratšie, tým lepšie) . Odporúčaná denná dávka je 3-5mg na kg. Na začiatku takejto „kúry“ je prijaté množstvo nižšie, v strede užívania je najvyššie a potom sa dávka opäť znižuje. Dávkovanie je veľmi dôležité, pretože už pri štvornásobnom prekročení odporúčaných hodnôt nastáva smrť!
Ako som už spomenul, tuk sa po aplikácií začne premieňať na teplo. Telesná teplota je počas užívania veľmi vysoká a je vyslovene potrebné si ju strážiť. Ideálne je ostať doma, najlepšie v klimatizovanej miestnosti, pred ventilátorom, alebo pod studenou sprchou. Ak si človek teplotu neustráži, môže zomrieť. Zvýšenú teplotu sprevádza potenie, ktorého intenzita sa nedá s ničím porovnávať. Človek preto musí prijať denne aspoň 10 – 15 litrov tekutín. V prípade dehydratácie hrozí totiž smrť. Extrémne pocity tepla a potenia neprestanú ani v noci a tak sa človek asi veľmi nevyspí. Naviac neprestávajúce potenie asi s posteľou urobí svoje.
Dinitrophenol odčerpá z tela kompletne ATP, ktoré predstavuje pohotovostný zdroj energie. Človek sa preto cíti unavený a lenivý.

Zdroj: Internet

:a45 Túto látku v žiadnom prípade neodporúčam skúšať
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11086
lol, tak toto by som do seba nedal ani keby mi platili :a11 sa potim dost aj bez takehoto zivotabudica, carnix rulez :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#11097
tak toto je fakt ako ruska ruleta...
predpokladam, ze vedlajsich ucinkov je daleko viac
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#11104
osobne pri dnp mi skor vadilo to rychle zadychanie a nevolnost
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]