Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Prezrite si tu najnovšie videá v našej videogalérii.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11661
Chlapi keby ste vedeli aku ma masinu doma na dvore Laco Kyndernay tak nepochopite co sa da natom zatrenovat a je to jeho navrh aj vyroba z otcom.Ak je zaujem mozem dodat video priamo pri jeho treningu.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11663
vlastomenn napísal:Chlapi keby ste vedeli aku ma masinu doma na dvore Laco Kindernay tak nepochopite co sa da natom zatrenovat a je to jeho navrh aj vyroba z otcom.Ak je zaujem mozem dodat video priamo pri jeho treningu.
to video je v rozhovore :a25 skus požídit fotky od laca , na videu to neni tak dobre vidiet ...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#11683
vlastomenn napísal:Chlapi keby ste vedeli aku ma masinu doma na dvore Laco Kyndernay tak nepochopite co sa da natom zatrenovat a je to jeho navrh aj vyroba z otcom.Ak je zaujem mozem dodat video priamo pri jeho treningu.
tak to by som si pozrel
Od milankos512
#11699
kks mi to pripomína jedno video od Roberta Burneiku ..dúfam že to jeho meno zase neskomolil ako to bolo s Philom Heathom =D ....tak on tiež ukazoval takú svoju domácu posilku kde začínal hehe ale veru hentaké veci tam nemal :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11702
milankos512 napísal:kks mi to pripomína jedno video od Roberta Burneiku ..dúfam že to jeho meno zase neskomolil ako to bolo s Philom Heathom =D ....tak on tiež ukazoval takú svoju domácu posilku kde začínal hehe ale veru hentaké veci tam nemal :a11
hento lacove monstrum je unikátny kusok , mal by si to dat patentovať ...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11703
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:kks mi to pripomína jedno video od Roberta Burneiku ..dúfam že to jeho meno zase neskomolil ako to bolo s Philom Heathom =D ....tak on tiež ukazoval takú svoju domácu posilku kde začínal hehe ale veru hentaké veci tam nemal :a11
hento lacove monstrum je unikátny kusok , mal by si to dat patentovať ...
Uz to ma zo par rokov viac krat ma volal si snim zatrenovat na tom ale akosi som sa k tomu nedopracoval da sa na tom v podstate precvicit kazda partia.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11734
BodyThom13 napísal:Mna by skor zaujimalo, ci niekde existuje nejaky link na navody pre zhotovenie posilovacich zariadeni. Nejake skice, alebo take nieco.
Treba pohladat v google ja som nic take nevidel ale mal som kedysi plany na zhotovenie.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12169
Pred tyzdnom som bol v BB a tocil som nejake video z lacom aj daco nafotil pri treningu noh na lacostroji cize coskoro to tu bude spracovane.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]