Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#244
takze zdar neviem co napisat tak asi nieco o mne :idea: volam sa michal mam 26 rokov a cvicim asi od 19.predtim som robil 4 roky karate a asi rok thai box.to som mal ale 70 kg.potom som zacal cvicit a za rok som pribral na 95kg.a tak a co dalej neviem.tak nasrat :shock: :P

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#246
pekny skok zo 70 na 95 ;) vitam ta tu,nech je ti tu dobre :P
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#247
asi rok a pol stare foto.takze nic moc
Prílohy
26.jpg
asi rok a pol stare foto.takze nic moc
26.jpg (128.58 KiB) 2813 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#248
diky a bola to cista sval.hmota he he he
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#249
mozem sa ta opytat ake moze byt velka fotka aby mi je vzalo??nejak to nemozem najst
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#253
dorian napísal:mozem sa ta opytat ake moze byt velka fotka aby mi je vzalo??nejak to nemozem najst
srdecne ta tu vitam a cit sa tu ako doma. Tie velkosti priloh sa mi zda,ze som nastavil neobmedzene,ale musim to kuknut v administracii.viem ale,ze nahlad prilohy sa zobrazuje v max.sirke 700pixelov,a po odkliknuti sa zobrazi v plnej velkosti...
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#255
ok dik za uvitanie skusim sem hodit nejake aktualne foto aby ste mohli kritizovat he he he
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2051
planujes aj rysovat alebo chces tahat este objem?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2058
kexo1 napísal:planujes aj rysovat alebo chces tahat este objem?
myslim ze uz by sa patrilo hodit rys ,leto sa blizi :2:5:
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#2062
a co ze sa blizi leto, ty cvicis preto aby ta obdivovali nejake 15cky na kupalisku ???ja cvicim pre zdravie a ze ma to bavi a bez objemu neurobis nic!!! j5u4 .,1,
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2063
dorian napísal:a co ze sa blizi leto, ty cvicis preto aby ta obdivovali nejake 15cky na kupalisku ???ja cvicim pre zdravie a ze ma to bavi a bez objemu neurobis nic!!! j5u4 .,1,
ved jasne, ze kazdý ma svoje priority , ja urcite radsej budem rysovat cez leto ,aby som sa necitil na tom kupalisku alebo pri vode ako bravcove prasa , v zime mi je vyrysovane telo na dve veci , a preco by som sa neukazal pri vode babam vysekaný ,ked mam tu moznost ? ale ako vravim , urcite viac ludi voli taký postup ako ja , ale je to kazdeho osobna vec. samozrejme ze objem treba urobit , ale objem sa tiez neda tahat donekonecna :2:5:
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2070
papagiorgo napísal:
dorian napísal:a co ze sa blizi leto, ty cvicis preto aby ta obdivovali nejake 15cky na kupalisku ???ja cvicim pre zdravie a ze ma to bavi a bez objemu neurobis nic!!! j5u4 .,1,
ved jasne, ze kazdý ma svoje priority , ja urcite radsej budem rysovat cez leto ,aby som sa necitil na tom kupalisku alebo pri vode ako bravcove prasa , v zime mi je vyrysovane telo na dve veci , a preco by som sa neukazal pri vode babam vysekaný ,ked mam tu moznost ? ale ako vravim , urcite viac ludi voli taký postup ako ja , ale je to kazdeho osobna vec. samozrejme ze objem treba urobit , ale objem sa tiez neda tahat donekonecna :2:5:
Tak tak, jar leto rys, jesen, zima objem f5g5g aj ja to tak robim :)
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]