Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6
Ako vnimate zavedenie eura na slovensku?vase skusenosti a poznatky?skratka vsetko o eure...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od wilder
#119
Zatiaľ iba negatívne. Nič mi to neprinieslo, iba nervóznych autobusárov. Samé drobné.

EDIT :
starápáka napísal:
wilder napísal:Zatiaľ iba negatívne. Nič mi to neprinieslo, iba nervóznych autobusárov. Samé drobné.
vecsina sad-iek uz ma cipove karty ;) funguju na dobijani kreditu , prilozis kartu a vyleze ti listok a samozrejme cestovne je o nieco lacnejsie na kartu ako v hotovosti . samozrejme ze pri platbe kartou nemusis mat plne vrecka drobakov , kedze idu z kreditu . ale mozno si myslel na MHD , aj ked neviem z akeho mesta alebo dediny si :mrgreen:
Ja viem, kartičku mám, ale nechce sa mi ju dobíjať. Na vlak mám vždy mesačník a na autobus vždy zabudnem.
Naposledy upravil/-a wilder v 19 Jan 2009, 19:07, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#120
wilder napísal:Zatiaľ iba negatívne. Nič mi to neprinieslo, iba nervóznych autobusárov. Samé drobné.
vecsina sad-iek uz ma cipove karty ;) funguju na dobijani kreditu , prilozis kartu a vyleze ti listok a samozrejme cestovne je o nieco lacnejsie na kartu ako v hotovosti . samozrejme ze pri platbe kartou nemusis mat plne vrecka drobakov , kedze idu z kreditu . ale mozno si myslel na MHD , aj ked neviem z akeho mesta alebo dediny si :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#124
wilder napísal:Zatiaľ iba negatívne. Nič mi to neprinieslo, iba nervóznych autobusárov. Samé drobné.
samozrejme ze tie drobne nevnimam ani ja pozitivne , ale myslim ze ked si na to zvykneme ,urcite casom zmenime nazor na euro :mrgreen: .
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#145
Podla mojho nazoru mohli 1eurovku a 2eurovku dat papierovu aby sme nemali tak tazke penazenky.Uz samotnych centoch mame dost...neviem naco su 2centy napr...66 halierov...zbytocnost
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#182
TROODY napísal:Treba sa na to pozerat z globalneho hladiska a neriesit hluposti typu mam vela drobnych...
radsej mat vela drobakov ako nemat nic :roll: :D :D :D
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]