Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od JOKER
#10293
vedel by nejaký skusený borec urobit nejaký podrobný zoznam federacii slovenských,europskych a svetových , do ktorých mozu vstupit slovaci ? aj s nejakými vysvetlivkami :a11

furt narazim na nejake federacie ze WFF,NABBA,NAC ... je ich strasne vela a urcite vela ludi by to zaujimalo , keby si mohli prezriet nejaký ten zoznam , ked narzia na taketo federacie , od slovenských až po svetove :a15

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10295
JOKER napísal:vedel by nejaký skusený borec urobit nejaký podrobný zoznam federacii slovenských,europskych a svetových , do ktorých mozu vstupit slovaci ? aj s nejakými vysvetlivkami :a11

furt narazim na nejake federacie ze WFF,NABBA,NAC ... je ich strasne vela a urcite vela ludi by to zaujimalo , keby si mohli prezriet nejaký ten zoznam , ked narzia na taketo federacie , od slovenských až po svetove :a15
uvidime ci sa niekto najde , chodia sem viacerí profici ... mohlo by to zaujimat vela uzivatelov :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11194
nechcem zakladat novy topic tak sa to spytam tu. existuje stranka kde najdem zoznam sutaznych poz? najlepsie nazvy poz aj s fotodokumentaciou. diky
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11196
whoo napísal:nechcem zakladat novy topic tak sa to spytam tu. existuje stranka kde najdem zoznam sutaznych poz? najlepsie nazvy poz aj s fotodokumentaciou. diky
Na co to potrebujes?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11197
vlastomenn napísal:
whoo napísal:nechcem zakladat novy topic tak sa to spytam tu. existuje stranka kde najdem zoznam sutaznych poz? najlepsie nazvy poz aj s fotodokumentaciou. diky
Na co to potrebujes?
mozno sa nam tu rodí nejaký kulturistický talent :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11198
papagiorgo napísal:
vlastomenn napísal:
whoo napísal:nechcem zakladat novy topic tak sa to spytam tu. existuje stranka kde najdem zoznam sutaznych poz? najlepsie nazvy poz aj s fotodokumentaciou. diky
Na co to potrebujes?
mozno sa nam tu rodí nejaký kulturistický talent :a11
Ked si najdem cas hodim sem volaco.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11199
vlastomenn napísal:Na co to potrebujes?
papagiorgo napísal:mozno sa nam tu rodí nejaký kulturistický talent :a11
odpoved pre oboch: v podstate ma boss pravdu (aj ked neviem ci talent :a11), rozmyslam ze by som za rok-dva skusil nejaku mensiu sutaz no nemam ziadne skusenosti s timyto pozamy a ani neviem ako sa volaju tie ktore poznam takze tak. len sa s tym chcem oboznamit teraz troska.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11200
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:
vlastomenn napísal:
whoo napísal:nechcem zakladat novy topic tak sa to spytam tu. existuje stranka kde najdem zoznam sutaznych poz? najlepsie nazvy poz aj s fotodokumentaciou. diky
Na co to potrebujes?
mozno sa nam tu rodí nejaký kulturistický talent :a11
Ked si najdem cas hodim sem volaco.
to by bola zaujimava tema , urcite prospesna pre viacerých :a15 nafotit vsetky pozy / este lepsie videa / a hlavne presný popis :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11201
whoo napísal:nechcem zakladat novy topic tak sa to spytam tu. existuje stranka kde najdem zoznam sutaznych poz? najlepsie nazvy poz aj s fotodokumentaciou. diky
:a45 Tu to máš.Zľava z vrchu ideš zaradom.
Len pre registrovaných:
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11202
super diky. a este sa chcem spytat, na sutaziach som videl ze najprv bolo spolocne pozovanie teda skupina sutaziacich stala na podiu a robili rovnake pozy a tak ma napadlo ci maju tieto pozy nejaku postupnost, teda ci je urcene ze tato poza ide ako prva, tato ako druha atd... alebo sa to urci pred sutazou ako to pojde za sebou??
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11203
whoo napísal:super diky. a este sa chcem spytat, na sutaziach som videl ze najprv bolo spolocne pozovanie teda skupina sutaziacich stala na podiu a robili rovnake pozy a tak ma napadlo ci maju tieto pozy nejaku postupnost, teda ci je urcene ze tato poza ide ako prva, tato ako druha atd... alebo sa to urci pred sutazou ako to pojde za sebou??
Pozy su predpisane v poradi ako som to tam dal ked pozuju vsetci.Potom su porovnavania indivydualne pre kazdeho rozhodcu ktory si sam urci ktorych startujucich si chce overit a porovat.On si to pripravi na listok a preda to moderatorovy ktory vyvolava startujucich na porovnanie.Robil som usporiadatela nejednej sutaze takze co sa tyka otazok na tuto temu mozem zodpovedat.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11204
vlastomenn napísal:
whoo napísal:super diky. a este sa chcem spytat, na sutaziach som videl ze najprv bolo spolocne pozovanie teda skupina sutaziacich stala na podiu a robili rovnake pozy a tak ma napadlo ci maju tieto pozy nejaku postupnost, teda ci je urcene ze tato poza ide ako prva, tato ako druha atd... alebo sa to urci pred sutazou ako to pojde za sebou??
Pozy su predpisane v poradi ako som to tam dal ked pozuju vsetci.Potom su porovnavania indivydualne pre kazdeho rozhodcu ktory si sam urci ktorych startujucich si chce overit a porovat.On si to pripravi na listok a preda to moderatorovy ktory vyvolava startujucich na porovnanie.Robil som usporiadatela nejednej sutaze takze co sa tyka otazok na tuto temu mozem zodpovedat.
super, dobre vediet ze to tu niekto pozna detajlne :a22
Od Guli
#11259
vlastomenn napísal:
whoo napísal:super diky. a este sa chcem spytat, na sutaziach som videl ze najprv bolo spolocne pozovanie teda skupina sutaziacich stala na podiu a robili rovnake pozy a tak ma napadlo ci maju tieto pozy nejaku postupnost, teda ci je urcene ze tato poza ide ako prva, tato ako druha atd... alebo sa to urci pred sutazou ako to pojde za sebou??
Pozy su predpisane v poradi ako som to tam dal ked pozuju vsetci.Potom su porovnavania indivydualne pre kazdeho rozhodcu ktory si sam urci ktorych startujucich si chce overit a porovat.On si to pripravi na listok a preda to moderatorovy ktory vyvolava startujucich na porovnanie.Robil som usporiadatela nejednej sutaze takze co sa tyka otazok na tuto temu mozem zodpovedat.
tak napis napr. jak to cele prebieha nech potom niekdo kdo to skusi prvy krat nebude vyplaseny z niecoho :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#12447
whoo napísal:super diky. a este sa chcem spytat, na sutaziach som videl ze najprv bolo spolocne pozovanie teda skupina sutaziacich stala na podiu a robili rovnake pozy a tak ma napadlo ci maju tieto pozy nejaku postupnost, teda ci je urcene ze tato poza ide ako prva, tato ako druha atd... alebo sa to urci pred sutazou ako to pojde za sebou??
všetko čo potrebuješ vedieť o príprave na súťaž nájdeš na tejto stránke

áno, pózy majú svoju postupnosť. Na súťažiach sa najprv robí základný postoj v štvrťobratoch a na ich základe si jednotliví rozhodcovia vyberajú súťažiacich, ktorý predvádzajú svalový rozvoj, teda povinných 7 kulturistických póz, ktoré už vyššie uviedol v podobe obrázka vlastomenn
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]