Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.

Reklama

Reklama

#13595
Biro napísal:VĎAKA :) , včera som ho objednal uvidíme....
Urcite by som k tomu zbral ale aj nekajky protein pretoze na 100g mam tam mas asi 22g bielkovin a cca 100g sacharidov co je velky nepmer ..( bielkovina je zakladna stavebna zlozka svalovej hmoty )
#13600
Igor Illés napísal:
Biro napísal:VĎAKA :) , včera som ho objednal uvidíme....
Urcite by som k tomu zbral ale aj nekajky protein pretoze na 100g mam tam mas asi 22g bielkovin a cca 100g sacharidov co je velky nepmer ..( bielkovina je zakladna stavebna zlozka svalovej hmoty )
Aký proteín by si mi poradíl ? :a1
#13601
Biro napísal:
Igor Illés napísal:
Biro napísal:VĎAKA :) , včera som ho objednal uvidíme....
Urcite by som k tomu zbral ale aj nekajky protein pretoze na 100g mam tam mas asi 22g bielkovin a cca 100g sacharidov co je velky nepmer ..( bielkovina je zakladna stavebna zlozka svalovej hmoty )
Aký proteín by si mi poradíl ? :a1

napr : http://www.fitpotreby.sk/product/cfm-wh ... olate-154/


alebo : http://www.fitpotreby.sk/product/protei ... atese-161/
#13608
Biro napísal:
Igor Illés napísal:
Biro napísal:VĎAKA :) , včera som ho objednal uvidíme....
Urcite by som k tomu zbral ale aj nekajky protein pretoze na 100g mam tam mas asi 22g bielkovin a cca 100g sacharidov co je velky nepmer ..( bielkovina je zakladna stavebna zlozka svalovej hmoty )
Aký proteín by si mi poradíl ? :a1
Pokial ten protein budes brat sucasne s gainerom, tak si vyber rozhodne protein s vyssim podielom bielkovin. Najviac co sa zo srvatky da filtrovanim dostat je asi okolo 82-85%.
#14168
Dano1598 napísal:Aké máte názory na kombináciu gainer JUMBO + kreatin Aminostar CREASHOCK a ako by som to mal dávkovať ? cvičil som asi 4 mesiace potom som musel dať nútenú pauzu kvoli nedostatku času teraz začínam znova asi po 4 mesiacoch a chcem nabrať nejakú hmotu, samozrejme našiel som odpovedajúci cvičebný plán. Ďakujem.
Staci si to precitat v navode na stranke alebo na obale. Gainer a kreatin je normalna kombinacia.
#14169
Dano1598 napísal:Aké máte názory na kombináciu gainer JUMBO + kreatin Aminostar CREASHOCK a ako by som to mal dávkovať ? cvičil som asi 4 mesiace potom som musel dať nútenú pauzu kvoli nedostatku času teraz začínam znova asi po 4 mesiacoch a chcem nabrať nejakú hmotu, samozrejme našiel som odpovedajúci cvičebný plán. Ďakujem.

Teraz začínaš cvičiť a hneď na začiatku chceš nasypať do seba gainer+creatin, to je hovadina. Na začiatku sa zameraj na tréning, stravu a oddych.(+max. gainer)
časom môžeš pridať gainer a ked už aj to je málo tak až potom gainer+creatin, no rozhodne som proti creatinu hneď od začiatku. Aj tak podstatnejšia než doplnky je pevná strava.
#14171
Dano1598 napísal:Ja mam strašne rýchly metabolizmus takže s obyčajnej stravy priberem veľmi ťažko tak preto chcem niečo čo mi to aspoň trocha podpori
Tak treba naprasit viac sacharidov a hlavne jedz vsetko a vela. Varenu stravu hlavne treba uprednostnit.
#14359
Dano1598 napísal:Aké máte názory na kombináciu gainer JUMBO + kreatin Aminostar CREASHOCK a ako by som to mal dávkovať ? cvičil som asi 4 mesiace potom som musel dať nútenú pauzu kvoli nedostatku času teraz začínam znova asi po 4 mesiacoch a chcem nabrať nejakú hmotu, samozrejme našiel som odpovedajúci cvičebný plán. Ďakujem.
kreatin a gainer je podla mna velmi vhodna kombinacia, toto by ti malo dodat velmi vela energie, olenze creashock sam o sebe obsahuje vela sacharidov, mozno by bolo vhodnejsie cisty kreatin
ale napriek tomu to nie je zle, creashock je velmi dobry a su nan velmi dobre ohlasy
#14802
Tak pani snazim sa toho co najviac citat zlepsovat svoj obzor a napadlo ma ci niekto z vas si uz spravil tzv. svoj vlastny gainer kombinaciou nejakeho proteinu glukozy pripadne malty creatinu hodil to vsetko v urcitych pomeroch do jednej pixle a uzival to ako "GAINER" ?Cvicim cca 4 mesiace chcem ist rychlejsie objemovo hore , stravu sa snazim mat pravidelnu a vyzivnu ale nie vzdy sa to dari.Ma niekto skusenost s niecim podobnym ak to ma vlastne nejaky zmysel ? Pripadne konkretnejsie kombinacie ??(nenasiel som konkretnu temu kde by sa to rozoberalo) :a46
#14803
1neniocom1 napísal:Tak pani snazim sa toho co najviac citat zlepsovat svoj obzor a napadlo ma ci niekto z vas si uz spravil tzv. svoj vlastny gainer kombinaciou nejakeho proteinu glukozy pripadne malty creatinu hodil to vsetko v urcitych pomeroch do jednej pixle a uzival to ako "GAINER" ?Cvicim cca 4 mesiace chcem ist rychlejsie objemovo hore , stravu sa snazim mat pravidelnu a vyzivnu ale nie vzdy sa to dari.Ma niekto skusenost s niecim podobnym ak to ma vlastne nejaky zmysel ? Pripadne konkretnejsie kombinacie ??(nenasiel som konkretnu temu kde by sa to rozoberalo) :a46
naco by si chcel vymyslat taketo kokotiny ? a u teba po 4 mesiacoch je obzvlast zbytocne experimentovat s takýmito kokotinami . nemas to jedno ci to pomiesas dokopy alebo to budes davat kazde zvlast ? kupit to musis tak ci tak zvlast , tak pekne žer všetko tak ako sa má podla etikety
#14864
1neniocom1 napísal:Tak pani snazim sa toho co najviac citat zlepsovat svoj obzor a napadlo ma ci niekto z vas si uz spravil tzv. svoj vlastny gainer kombinaciou nejakeho proteinu glukozy pripadne malty creatinu hodil to vsetko v urcitych pomeroch do jednej pixle a uzival to ako "GAINER" ?Cvicim cca 4 mesiace chcem ist rychlejsie objemovo hore , stravu sa snazim mat pravidelnu a vyzivnu ale nie vzdy sa to dari.Ma niekto skusenost s niecim podobnym ak to ma vlastne nejaky zmysel ? Pripadne konkretnejsie kombinacie ??(nenasiel som konkretnu temu kde by sa to rozoberalo) :a46

Tak teoreticky môj mix by sa dalo nazvať domácim gainerom, aj ho využívam ako taký doplnok stravy:

60g ovsených vločkiek+ 250 ml mlieka+30g ľanových semienok =422kcal22b/54s/14t
a posledných pár krát som už do toho dal aj 15g maltodextrínu čo trochu upravuje nutr. hodnoty na 479 kcal 22b/69s/14t

ovsené vločky mávam dopredu rozmixované, keďže ich moc nemám v láske a takto sa to ľachšie pije. A pre chuť dávam do toho ešte aj granko.
#17992
whoo napísal:kludne aj vodu zo zachoda si tam daj, je to uplne jedno. myslis ze ti tuk z mlieka ublizi? nemaj komplexi niesi modelka
Ale tady nikdo nemluvi o tuku z mleka,ba naopak,jsem spis pro mleko,tuku se nebojim,jen me zajimalo jak telo zpracovava sacharidy a proteiny ve vode a v mlece,cetl jsem ze v mlece to trva dele.

diky
#17997
mamut napísal:Zdravim,

chtel bych se zeptat,zda je lepsi zvolit ke gaineru a proteinu v prubehu dne a na noc vodu nebo mleko.Pokud bych se mel ridit chutovymi bunkami priklonil bych se jen k mleku.

dekuji
daj to do vody a vyser sa na bunky sak gainer je sladky jak hovno z nutrie cim sa tam chces riadit ci to das do vody ci do mlieka stale to bude len sladke...
#18002
mamut napísal:
whoo napísal:kludne aj vodu zo zachoda si tam daj, je to uplne jedno. myslis ze ti tuk z mlieka ublizi? nemaj komplexi niesi modelka
Ale tady nikdo nemluvi o tuku z mleka,ba naopak,jsem spis pro mleko,tuku se nebojim,jen me zajimalo jak telo zpracovava sacharidy a proteiny ve vode a v mlece,cetl jsem ze v mlece to trva dele.

diky
Tak potom to daj do vody. Mlieko obsahuje nejake ziviny takze je zakonite, ze ho bude telo spracovavat dlhsie ako vodu ktoru skoro nemusi travit. Ale je tam len minimalny casovy rozdiel takze sa tym nemusis vobec zatazovat. kludne aj s mliekom.
#18011
mamut napísal:Zdravim,

chtel bych se zeptat,zda je lepsi zvolit ke gaineru a proteinu v prubehu dne a na noc vodu nebo mleko.Pokud bych se mel ridit chutovymi bunkami priklonil bych se jen k mleku.

dekuji
Si v objemovke kludne daj mlieko tym zvysis este hodnotu aj ked travenie bude dlhsie ale to nemusis riesit. Vies ako to ja robim? Dam si 1:1 mlieko voda a v tom to rozmiesam.
#18023
voda a mlieko je obrovsky rozdiel
mlieko je povazovane za potravinu, stravit mlieko je pre dospeleho cloveka celkom velky problem
voda je zas uplne nieco ine, vodu potrebujes na vsetko, a tiez pomaha lahsie stravit tazko stravitelne veci, voda pomaha lahsie vstrebavat ziviny, voda je zivot.
no a mlieko v krabiciach to je skor sama voda :a11

pokial nemas problem s travenim takeho mnozstva zivin, gainer+mlieko v jednej davke, tak nevidim ziadny problem v mlieku, akurat sa tym vyrazne zmenia vyzivove hodnoty
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]