Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16205
FitPotreby.sk napísal:fajn som sa pobavil :a11 pri tych umytych rukach

Patrik, kde zozenieme tu ryzu Basmati? Da sa to kupit aj v normalnych supermarketoch?
ja som ju kupoval v tescu. Zelena krabica, 500g cca 2 evri. Osobne to uz nikdy viac kupovat nebudem. chutovo nic extra a ten "orieskovy zavan" pripominal skor nieco ine ako oriesky. Ale to bude asi zo zvyku na klasicku ryzu a celkovo v slovenskej kuchyni sa to moc nevyskytuje.
#16224
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:fajn som sa pobavil :a11 pri tych umytych rukach

Patrik, kde zozenieme tu ryzu Basmati? Da sa to kupit aj v normalnych supermarketoch?
ja som ju kupoval v tescu. Zelena krabica, 500g cca 2 evri. Osobne to uz nikdy viac kupovat nebudem. chutovo nic extra a ten "orieskovy zavan" pripominal skor nieco ine ako oriesky. Ale to bude asi zo zvyku na klasicku ryzu a celkovo v slovenskej kuchyni sa to moc nevyskytuje.
tak Ty si takto zneuctil kralovnu ryze :a11
http://www.basmati.cz/basmati/
Od mukl77
#16252
Ahoj,
jasně...basmati rýži koupíš určitě v jakkémkoliv větším supermarketu...je to běžná věc...
FitPotreby.sk napísal:fajn som sa pobavil :a11 pri tych umytych rukach

Patrik, kde zozenieme tu ryzu Basmati? Da sa to kupit aj v normalnych supermarketoch?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16253
mukl77 napísal:Ahoj,
jasně...basmati rýži koupíš určitě v jakkémkoliv větším supermarketu...je to běžná věc...
FitPotreby.sk napísal:fajn som sa pobavil :a11 pri tych umytych rukach

Patrik, kde zozenieme tu ryzu Basmati? Da sa to kupit aj v normalnych supermarketoch?
Neni mozne Patrik ma aj jazyk
#16261
FitPotreby.sk napísal:fajn som sa pobavil :a11 pri tych umytych rukach

Patrik, kde zozenieme tu ryzu Basmati? Da sa to kupit aj v normalnych supermarketoch?
ja som to zahliadol v Hypernove ..tak som si to kúpil ešte som ju nejedol ale keď si ju dám tak potom napíšem aké som mal z toho dojmi a či mi chutila :a11
Od mukl77
#16281
vlastomenn napísal:
mukl77 napísal:Ahoj,
jasně...basmati rýži koupíš určitě v jakkémkoliv větším supermarketu...je to běžná věc...
FitPotreby.sk napísal:fajn som sa pobavil :a11 pri tych umytych rukach

Patrik, kde zozenieme tu ryzu Basmati? Da sa to kupit aj v normalnych supermarketoch?
Neni mozne Patrik ma aj jazyk
Jazyk??? Spíš prsty, ne?? :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16282
mukl77 napísal:
vlastomenn napísal:
mukl77 napísal:Ahoj,
jasně...basmati rýži koupíš určitě v jakkémkoliv větším supermarketu...je to běžná věc...
FitPotreby.sk napísal:fajn som sa pobavil :a11 pri tych umytych rukach

Patrik, kde zozenieme tu ryzu Basmati? Da sa to kupit aj v normalnych supermarketoch?
Neni mozne Patrik ma aj jazyk
Jazyk??? Spíš prsty, ne?? :a9
Svojim sposobom ano.
#16321
ako som avizoval, že sa vyjadrím k ryži basmati ..tak teda malá recenzoa odomňa ...po prečítaní negatívnych ohlasov od whoo-a som mal aj obavy že som za tú ryžu vygrcal pomerne dosť peňazí oproti klasickej a že mi to nebude chutiť ale na moje počudovanie mi chutila dosť ...a tá jemná oriešková vôňa ale aj chuť mi vôbec neprekážali práve naopak chutilo mi to a bola to trošku zmena v tom takom stereotypnom jedálničku takže ja to hodnotím určite kladne a ak budem mať na to financie budem si ju kupovať ...ešte mi ostali 3 sáčky :a11 tak sa už teším na zajtra ako si opäť uvarím ....
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16325
milankos512 napísal:ako som avizoval, že sa vyjadrím k ryži basmati ..tak teda malá recenzoa odomňa ...po prečítaní negatívnych ohlasov od whoo-a som mal aj obavy že som za tú ryžu vygrcal pomerne dosť peňazí oproti klasickej a že mi to nebude chutiť ale na moje počudovanie mi chutila dosť ...a tá jemná oriešková vôňa ale aj chuť mi vôbec neprekážali práve naopak chutilo mi to a bola to trošku zmena v tom takom stereotypnom jedálničku takže ja to hodnotím určite kladne a ak budem mať na to financie budem si ju kupovať ...ešte mi ostali 3 sáčky :a11 tak sa už teším na zajtra ako si opäť uvarím ....
to je dobre, ze ti chutila :a21 Ja som svoj prispevok nemyslel ako negativnu recenziu, ale skor ako osobny nazor. Proste nie som zvyknuty na taku ryzu a viac mi chuti klasika, ale to neznamena, ze basmati je chutovo zla ryza. Sto ludi - sto chuti :a21
Od mukl77
#16337
FitPotreby.sk napísal:Patrik, co nam uvaris nabuduce? Uz sa tesim. :a22
Díky, že mají má videa o vaření takový pozitivní ohlas, ale omlouvám se...do začátku jarní soutěžní sezony mi zbývá pouhých 5 týdnů a kdo ví a zná, tak je mu jasné, že tohle období už není na vaření...to už je člověk rád, že dýchá, takže videa určitě budou ale nejdříve až v půlce června...a určitě to bude něco do objemu...dietu nechci pak už dlouho vidět... :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16340
mukl77 napísal:
FitPotreby.sk napísal:Patrik, co nam uvaris nabuduce? Uz sa tesim. :a22
Díky, že mají má videa o vaření takový pozitivní ohlas, ale omlouvám se...do začátku jarní soutěžní sezony mi zbývá pouhých 5 týdnů a kdo ví a zná, tak je mu jasné, že tohle období už není na vaření...to už je člověk rád, že dýchá, takže videa určitě budou ale nejdříve až v půlce června...a určitě to bude něco do objemu...dietu nechci pak už dlouho vidět... :a21
Tak to sa tesim na dalsie videa a recepti do objemu :a22
Inak ked uz si zacal o sutazi, na ktoru sutaz sa pripravujes? kde ta mozeme vidiet?
Od mukl77
#16341
whoo napísal:
mukl77 napísal:
FitPotreby.sk napísal:Patrik, co nam uvaris nabuduce? Uz sa tesim. :a22
Díky, že mají má videa o vaření takový pozitivní ohlas, ale omlouvám se...do začátku jarní soutěžní sezony mi zbývá pouhých 5 týdnů a kdo ví a zná, tak je mu jasné, že tohle období už není na vaření...to už je člověk rád, že dýchá, takže videa určitě budou ale nejdříve až v půlce června...a určitě to bude něco do objemu...dietu nechci pak už dlouho vidět... :a21
Tak to sa tesim na dalsie videa a recepti do objemu :a22
Inak ked uz si zacal o sutazi, na ktoru sutaz sa pripravujes? kde ta mozeme vidiet?

26.5.2012 Mezinárodní mistrovství Rakouska NABBA ve Vídni
2.6.2012 MČR NABBA v Mostě ( a nebo pohárová soutěž Lednická Olympia...ještě jsem se plně nerozhodl)
9.6.2012 WFF Mr. Universe ve Vídni (Baden)
16.6.2012...pokud se najde sponzor, který mi zaplatí cestu a budu nominován, tak MS NABBA v Dublinu
Jinak veškeré podrobnosti, fotky z aktuální formy, mé vlastní motivační videa atd. na mém webu.. www.patrikkotek.cz
#17235
mukl77 napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ryza Basmati je doma 3krabice z Lidlu.
Tak přeji dobrou chuť... :a35
Doteraz som vobec nevedel, ze takato ryza existuje a dakujem, ze som zase objavil nieco nove.
Tato ryza je uplne super, paradna vec. Odteraz inu nechcem. Je velmi chutna ma prijemnu vonu a najlepsie mi chuti uvarena len v cistej vode, bez soli a bez roznych ochucovadiel.
Mnam :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17236
FitPotreby.sk napísal:
mukl77 napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ryza Basmati je doma 3krabice z Lidlu.
Tak přeji dobrou chuť... :a35
Doteraz som vobec nevedel, ze takato ryza existuje a dakujem, ze som zase objavil nieco nove.
Tato ryza je uplne super, paradna vec. Odteraz inu nechcem. Je velmi chutna ma prijemnu vonu a najlepsie mi chuti uvarena len v cistej vode, bez soli a bez roznych ochucovadiel.
Mnam :a22
No musim okostovat ked uz tebe chuti tak mi to neda.
#17245
vlastomenn napísal:
FitPotreby.sk napísal:
mukl77 napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ryza Basmati je doma 3krabice z Lidlu.
Tak přeji dobrou chuť... :a35
Doteraz som vobec nevedel, ze takato ryza existuje a dakujem, ze som zase objavil nieco nove.
Tato ryza je uplne super, paradna vec. Odteraz inu nechcem. Je velmi chutna ma prijemnu vonu a najlepsie mi chuti uvarena len v cistej vode, bez soli a bez roznych ochucovadiel.
Mnam :a22
No musim okostovat ked uz tebe chuti tak mi to neda.
musim odporucit, ja som kupoval v Lidli v krabiciach, ale skusim aj inu, byva jej viac druhov. Tato ma dlhe zrna a ma vybornu chut
Od mukl77
#17290
FitPotreby.sk napísal:
vlastomenn napísal:
FitPotreby.sk napísal:
mukl77 napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ryza Basmati je doma 3krabice z Lidlu.
Tak přeji dobrou chuť... :a35
Doteraz som vobec nevedel, ze takato ryza existuje a dakujem, ze som zase objavil nieco nove.
Tato ryza je uplne super, paradna vec. Odteraz inu nechcem. Je velmi chutna ma prijemnu vonu a najlepsie mi chuti uvarena len v cistej vode, bez soli a bez roznych ochucovadiel.
Mnam :a22
No musim okostovat ked uz tebe chuti tak mi to neda.
musim odporucit, ja som kupoval v Lidli v krabiciach, ale skusim aj inu, byva jej viac druhov. Tato ma dlhe zrna a ma vybornu chut
jj...kdo jednou zkusí nechce jinou... :a22
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]