Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od veronika.stey
#18156
Ahoj,

take bych se chtela predstavit. Jmenuju se Veronika a je mi 28 let. Jsem 171 cm vysoka a vazim 62 kg. Ostatni miry jsem napsala do profilu. :a24

Sportuju od meho 5 roku... ale ne bodybuilding. Tomu se venuju nyni 3 tydny. :a13

Muj cil je snizit muj tuk na 16% - ted mam kolem 21 :a19 a delat neco pro me telo.

A moooc me to bavi. Jsem moc rada, ze sem tohle forum nasla. Ziji v Nemecku a ta nemecka fora
se mi moc nelibi.

Preju Vam pekny den

Veronika Stey
http://steyveronika.blogspot.de/

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#18158
veronika.stey napísal:Ahoj,

take bych se chtela predstavit. Jmenuju se Veronika a je mi 28 let. Jsem 171 cm vysoka a vazim 62 kg. Ostatni miry jsem napsala do profilu. :a24

Sportuju od meho 5 roku... ale ne bodybuilding. Tomu se venuju nyni 3 tydny. :a13

Muj cil je snizit muj tuk na 16% - ted mam kolem 21 :a19 a delat neco pro me telo.

A moooc me to bavi. Jsem moc rada, ze sem tohle forum nasla. Ziji v Nemecku a ta nemecka fora
se mi moc nelibi.

Preju Vam pekny den

Veronika Stey
http://steyveronika.blogspot.de/
:a196 to sme radi že aj babenky sa tu sem tam objavia :a11 babenky na kulturistickom fore su ojedinilý inventár :a24

kludne sa pýtaj ked niečo budeš potrebovať , poradime ti vo vsetkom

mimochodom môžeme vedieť ako si nás našla ? ujo gúgl ? :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18159
Vitaj medzi nami teda :a6 A vela uspechov v cviceni ked si uz zacala snad ta bude bavit este dlhe roky :a22
Ak nieco bude treba, pytaj sa, radi poradime.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#18161
veronika.stey napísal:dekuju Vam kluci... ja se budu ptat.. ano:) ja si musim nejdriv zvyknout na tu slovenstinu :a17

A na mou cestinu taky.. ziji uz 10 let v nemecku a nejak tu rec pomalu zapominam.

Tuhle stranku jsem nasla na googlu:)

Veronika
kludne pis ceskoslovensky :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18168
Tak aj ja ta tu vitam...snad ta to neprejde po mesiaci ako niektorych :a15
Este by ma zaujimalo, ako si pisala, ze od mala sportujes...myslis vseobecne alebo sa venujes nejakemu konkretnemu sportu?
#18170
Tazzman napísal:Tak aj ja ta tu vitam...snad ta to neprejde po mesiaci ako niektorych :a15
Este by ma zaujimalo, ako si pisala, ze od mala sportujes...myslis vseobecne alebo sa venujes nejakemu konkretnemu sportu?
Neboj, me to neprejde... ja jsem v 5-6 zacala s biatlonem a delala jsem jeste do 17 atletiku zavodne.

Jinak jsem hrala 6 let volejbal, 4 roky fotbal, 1 rok taekwondo, 3 roky hasice, 3gymnastiku.. ale to me nejak dlouho nedrzelo..

Pak jsem odjela do Anglie a do Nemecka a ve 21 se mi narodil syn.. no a ted je prckovi 7.. a je uz samostatnejsi.. takze ja se zase muzu venovat sportu..

:)

pekny vecer preji
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#18172
veronika.stey napísal:
vlastomenn napísal:Ahoj. No vitam ta u nas. No toto snad nie je mozne dalsie ziena pribudne co ma milo potesi. :a33

Dekuju :a41

to je tu opravdu tak malo zen??
zien vo vseobecnosti je na podobných forach ( aj v zahraničných ) drviva menšina , čo je samozrejme na škodu ( hlavne pre ne samozrejme :a15 ) . neni ich tu tak málo , ale hambia sa a preto sa skryvaju :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18173
Je este nieco co si nevyskusala? :a15 ...snad po tebe prcek zdedil sportoveho ducha :a22
#18182
Ahoj, aj sa pripajam a vitam Ta na fore. konecne by sa tu uz mohla rozrast aj zenska komunita. Dakujem Ti, ze si sa rozhodla aj pisat, dufam len, ze budes chodit pravidelne.
#18204
FitPotreby.sk napísal:Ahoj, aj sa pripajam a vitam Ta na fore. konecne by sa tu uz mohla rozrast aj zenska komunita. Dakujem Ti, ze si sa rozhodla aj pisat, dufam len, ze budes chodit pravidelne.
Dekuju! Budu se snazit.. kazdopadne je tu mnoho veci, ktere si chci precist... a neco se od vas naucit.

Jelikoz je muj job na pc.. a mam i hodne volneho casu... urcite to zvladnu sem chodit pravidelne .

Tak zatim ahoj

Veronika
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18217
veronika.stey napísal:
xLeitonx napísal:tak vitaj a cit sa tu ako doma dufam ze ti toto forum pomoze napredovat :a6
Dekuji! Uz se tu citim dobre.. jste tu opravdu super... ne ja to ty nemci v nasem foru.. :a37

Tak zatim pa
Veronika
Nemci su chladny a odmerany narod.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#18472
vlastomenn napísal:
veronika.stey napísal:
xLeitonx napísal:tak vitaj a cit sa tu ako doma dufam ze ti toto forum pomoze napredovat :a6
Dekuji! Uz se tu citim dobre.. jste tu opravdu super... ne ja to ty nemci v nasem foru.. :a37

Tak zatim pa
Veronika
Nemci su chladny a odmerany narod.
nemal by si hadzat cely narod do jedneho vreca :).... Veronika zdravim ta, vidiet ze si silno sportovo zalozeny clovek, to je super :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#18477
veronika.stey napísal:Ahojky Drobec :)

Dekuju. Ano, je hodne nemcu, ktery sou super.. ale je i par vyjimek a to hlavne v bodybuildingu... ktery si myslej, ze sou pani sveta, jen proto, ze maji par svalu na tele.

:a37
taki "borci" su veru vsade... niekedy mam aj vo fitku pocit ze tam niektorym len zavadzam zatial co iní ma vedia dobre podporit :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18486
veronika.stey napísal:je i par vyjimek a to hlavne v bodybuildingu... ktery si myslej, ze sou pani sveta, jen proto, ze maji par svalu na tele.
Prepáčte, ale nedá mi nezareagovať...takých ako vravíš je 9 z 10 bodybuilderov a často sú to len "bodybuilderi" v úvodzovkách.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]