Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#272
chcem sa opytat ci niekto planujete ist pozriet na toto podujatie ktore sa kona v oktobri v nemeckom berline a predstavi sa na nom svetova spic.profesionalnej hardcore kulturistiky ako CUTLER,WOLF,JACKSON...a dokonca rozmysla o ucasti aj ronnie coleman.ja si uz odkladam prachy a snad mi to vynde.teraz sa chystam ist este na FIBO 2009 tak uvidime :roll:

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#273
dorian napísal:chcem sa opytat ci niekto planujete ist pozriet na toto podujatie ktore sa kona v oktobri v nemeckom berline a predstavi sa na nom svetova spic.profesionalnej hardcore kulturistiky ako CUTLER,WOLF,JACKSON...a dokonca rozmysla o ucasti aj ronnie coleman.ja si uz odkladam prachy a snad mi to vynde.teraz sa chystam ist este na FIBO 2009 tak uvidime :roll:
keby som mal teraz prachy nazvys ,urcite by som siel kuknut , pretoze lacna sranda to nebude . vstupne+cestovne+vreckove :cry: nemas nahodou sajn,kolko bude vstup ?
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#275
na cele podujatie co je cely vykend(expo+miss fitness bikiny :P :shock: +nejake sutaze pre divakov a ine)semifinale a finale je okolo 100 eur ale ja si myslim ze tie prachy budu stat za to :!: :!: :!: tak zacni odkladat zasa tak vela to nieje ,ked das cez leto nejaku good brigadu tak sa to da .nie :?:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#277
dorian napísal:na cele podujatie co je cely vykend(expo+miss fitness bikiny :P :shock: +nejake sutaze pre divakov a ine)semifinale a finale je okolo 100 eur ale ja si myslim ze tie prachy budu stat za to :!: :!: :!: tak zacni odkladat zasa tak vela to nieje ,ked das cez leto nejaku good brigadu tak sa to da .nie :?:
kedysi som taku sumu vytiahol z kazdeho vacku , ale momentalne nemam z coho odkladat , pretoze som zadlzený po usi ,mam problem postarat sa o rodinu a x,y iných financných výdavkov . ale ked sa nieco dovtedy podari poriesit , tak by som urcite chcel ist :roll:
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]