Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Priestor pre reklamné témy.
V tomto fóre sa môžete predstaviť, ak ste výrobca, predajca, zástupca značky. Zverejňujeme PR články. Krátke reklamné a propagačné články, videá, fotografie a podobne. O založenie témy požiadajte administrátora prosím.
Užívateľov profilový obrázok
Od Svaly a sila
#14704
O čom je kniha ZA SVALMI A SILOU?
Obrázok
Kniha ZA SVALMI A SILOU je prekladom originálnej revolučnej knihy Beyond Brawn od známeho autora Stuarta McRobert , ktorý je uznávaným autorom viacerých revolučných kníh o kulturistike a silovom tréningu pre typických ťažko priberajúcich ľudí. Jeho najznámejšou knihou je BRAWN , ktorá začala v roku 1991 tréningovú revolúciu. Po nej nasledovali BEYOND BRAWN (v slovenskom vydaní pod názvom Za svalmi a silou), ktorá zachádza do ešte väčších detailov, potom FURTHER BRAWN, THE INSIDER'S TELL-ALL HANDBOOK ON WEIGHT-TRAINING TECHNIQUE, THE MUSCLE & MIGHT TRAINING TRACKER a BUILD MUSCLE LOSE FAT LOOK GREAT.

Taktiež je autorom viac ako 500 článkov v najznámejších kulturistických magazínoch ako sú IRONMAN, FLEX, MUSCLE & FITNESS, MUSCLEMAG INTERNATIONAL, MUSCULAR DEVELOPMENT, MUSCLE TRAINING ILLUSTRATED, MUSCLE MEDIA 2000 a NATURAL BODYBUILDING , a takmer 15 rokov vydával svoj vlastný magazín HARDGAINER , ktorý bol venovaný prirodzeným tréningovým metódam zameraným predovšetkým na geneticky typických ľudí.

Autor, ako sám opisuje v knihe Za svalmi a silou, nepatrí medzi ,,gaučových" trénerov, ale má vyše 35-ročné skúsenosti s tréningom. Sám seba radí medzi ťažko priberajúcich, ktorý sa nikdy neznížili k zneužívaniu kulturistického dopingu a steroidov.

1. Je to kniha, ktorú by som si želal mať keď som začínal trénovať v čase svojho dospievania. Ak by som ju mal v tom čase, keď boli moje regeneračné schopnosti na vrchole, keď som nemal žiadne alebo mal len minimálne starosti, povinnosti a záväzky, bol by som naplnil svoj genetický potenciál pre svaly a silu ešte pred dovŕšením dvadsiatky. A nemusel som premárniť tie najproduktívnejšie roky svojho života skúšaním tradičných neproduktívnych tréningových metód a zažívať neustále sklamanie, zranenia a frustráciu. Nerob rovnakú chybu.
Nechaj sa viesť knihou ZA SVALMI A SILOU.

2. Je tiež o tom, že vek by nikdy nemal byť prekážkou pre začatie s tréningom. Pokrok je možné dosahovať v každom veku. Trénovanie s váhami ťa udrží mladým a vo vyššom veku, keď si príroda začne vyberať svoju daň, bude tvoje telo upadať pomalšie a z úplne inej telesnej úrovne než u tvojich rovesníkov.
Ako začať a ako trénovať vo vyššom veku? Kniha ZA SVALMI A SILOU pozná odpoveď.

3. Tréningy elitných kulturistov, ktorí majú ideálne alebo takmer ideálne podmienky, sú geneticky zvýhodnení a užívajú anabolické steroidy, sú neproduktívne a nebezpečné, a neprinášajú nič, len pretrénovanie, zranenia a nekonečnú frustráciu, ak sú používané typickými trénujúcimi, ktorí nemajú ani zďaleka ideálne podmienky k trénovaniu a denne sa musia vysporadúvať so starosťami života, zamestnaním, rodinnými povinnosťami a genetickým znevýhodnením. Kniha ZA SVALMI A SILOU je o produktívnych tréningových metódach pre typických a ťažko priberajúcich ľudí.

4. Trénovanie priveľa, pričasto a neprispôsobovanie tréningu okolnostiam života prináša pretrénovanie a zranenia. Ako si poradiť s pretrénovaním a ako so zranením?
Málokto pozná terapiu spúšťacích bodov, ktorá by mala byť samozrejmou súčasťou arzenálu každého, kto trénuje. Nielen, že Ťa nebude nič stáť, ale je taká účinná pri liečbe zranení a preťažení, že mnohí hovoria o zázrakoch pri jej aplikovaní. Aj o tom je kniha ZA SVALMI A SILOU.

5. Čo robiť, ak si ťažko alebo extrémne ťažko priberajúci? Akú tréningovú stratégiu zvoliť? Ako jesť, aby si priberal svalovú hmotu a nie tuk? Na čo sa zamerať a na čo si dávať pozor? Ako prispôsobiť tréning či tréningový plán ťažkým životným okolnostiam a ako sa dostať z pretrénovania? Ako urýchliť zotavovanie zo zranenia? Na to všetko a ešte oveľa viac odpovedá kniha ZA SVALMI A SILOU.

6. Vlastná domáca posilňovňa? Ako na to? Čo potrebuješ a ako vyriešiť priestor? Aké sú výhody?
Tipy a možnosti s podrobným vysvetlením nájdeš v knihe ZA SVALMI A SILOU.

7. Ľudia si myslia, že kniha ZA SVALMI A SILOU je len pre začiatočníkov. Táto kniha je určená trénujúcim na všetkých úrovniach. A mnohé informácie v nej nenájdeš nikde inde. Je to výnimočná kniha, ktorá zaručuje úspech. Kniha ZA SVALMI A SILOU je bibliou kulturistiky.

8. Pravda sa ťažko šíri či predáva. Kniha ZA SVALMI A SILOU je o pravde.
Si pripravený zmeniť svoju filozofiu a pohľad na kulturistiku?
Si pripravený dosahovať maximálne prírastky sily a svalovej hmoty a pritom nezanedbávať ostatné, pracovné či rodinné záležitosti?
Objav knihu ZA SVALMI A SILOU. Je to minimálna investícia s maximálnym ziskom.


Kniha obsahuje, okrem iného:


- Prečo je tradičný tréning zásadne nesprávny a mal by sa obchádzať.

- Ako zmeniť svoju tréningovú filozofiu, aby smerovala k prírastkom.

- Tvoj konečný svalový a silový potenciál a ako z neho vyťažiť maximum.

- Ako si navrhovať a prispôsobovať svoje vlastné tréningové plány.

- Ako si poradiť s pretrénovaním a maximalizovať výsledky.

- Ako nikdy nedovoliť, aby ti tvoj vek prekážal v trénovaní.

- Ako jesť, aby si maximalizoval prírastky a zlepšil svoje zdravie.

- Ako si zriadiť svoju vlastnú super produktívnu domácu posilňovňu.

- Podrobný tréningový cyklus z reálneho života pre poučenie sa z neho.

- Čo robiť, ak si extrémne ťažko priberajúci.

Cena: 25€/627Kč

Autor: Svaly a sila

Reklama

Reklama

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

Ahojte, po dôkladnom naštudovan&iacut[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Stránka

Nevíte zda funguje? Dekuji

Zdrawim, mam taku prosbu hladam nejakeho spolahliv[…]