Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

#542
starápáka napísal:sem mi piste ,koho fotky by ste tu uvitali a ja sa posnazim :mrgreen:
Pavla Jablonickeho, Jara Horvatha.....alebo možno starú školu Petra Uríčka...to je pán...
#546
Like_Dorian napísal:
starápáka napísal:sem mi piste ,koho fotky by ste tu uvitali a ja sa posnazim :mrgreen:
Pavla Jablonickeho, Jara Horvatha.....alebo možno starú školu Petra Uríčka...to je pán...
jablona a horvatha mam uz pripraveneho :mrgreen:
#575
starápáka napísal:
Like_Dorian napísal:
starápáka napísal:sem mi piste ,koho fotky by ste tu uvitali a ja sa posnazim :mrgreen:
Pavla Jablonickeho, Jara Horvatha.....alebo možno starú školu Petra Uríčka...to je pán...
jablona a horvatha mam uz pripraveneho :mrgreen:
dik
#808
starápáka napísal:sem mi piste ,koho fotky by ste tu uvitali a ja sa posnazim :mrgreen:
Mohol by si sem hodit Adama Cibuľu ?
#809
Marcell napísal:
starápáka napísal:sem mi piste ,koho fotky by ste tu uvitali a ja sa posnazim :mrgreen:
Mohol by si sem hodit Adama Cibuľu ?
zopar fotiek by som mal mat , po levronovi pride cesnak :mrgreen:
#810
starápáka napísal: zopar fotiek by som mal mat , po levronovi pride cesnak :mrgreen:
kujeeeem :mrgreen:
#1891
vedel by si dat par foto borca menom evan centopany?citam o nom same chvali a este som ho poriadne nikde nevidel.taka zakladna poza keby bola v nej sa da najlepsie ohodnotit na co chlapec ma.skus lebo mne sa nepodarilo nic najst.dakujem
#2417
dzofrey24 napísal:ja som velký fanusik cibulu , skoda ze ma tam malo fotiek na nete :4:

posnazim sa nieco najst ... a je pravdou , ze ma na nete strasne malo fotiek , co je skoda . mozno sa nerad foti :3:4:
#2747
JOKER napísal:levron a coleman mi tu cvhýbaju :a29

od týchto dvoch mam pripravených od kazdeho okolo 700 fotiek , akurat je problem s casom to sem nahadzat , to bude trvat niekolko hodin , ale uz su pripravene , onedlho nahadzam :a10
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]