Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11287
Aminostar® Kre-Alkalyn® je novou formou kreatínu vyvinutou na základe dlhoročného intenzívneho výskumu. Ukázal, že štandardný kreatín vykazuje hodnotu pH nižšiu ako 7.0, takže sa pri styku s kvapalinou rýchlo premieňa na kreatinín, látku s vedľajšími účinkami (kŕče, nevoľnosť), ktoré sa dosiaľ pripisovali kreatínu. Kre-Alkalyn® je kreatínom s pH vyšším než 12, čo sa dosiahlo použitím celosvetovo patentovaného výrobného procesu. (chemickými látkami) použitím celosvetového patentovaného výrobného procesu. Výsledkom je stabilnejšia forma kreatínu (Kre-Alkalyn®), ktorý sa nepremieňa na kreatinín. Kre-Alkalyn® tak zaručuje vyššiu využiteľnosť a všetky pozitívne účinky kreatínu na maximálny svalový rast.

Charakteristika produktu:
- napomáha rastu svalovej hmoty
- prispieva k zvýšeniu sily a výkonnosti bez naberania vody
- prispieva k povzbudzovaniu svalov vysoko v tkanive
- obnovuje energetickú zásobu
- podporuje spaľovanie tukov

Prednosti Kre-alkalynu:
- nepremieňa sa na Creatinin – tzn. Žiadne vedľajšie účinky a 100% využiteľnosť
- zaručuje okamžité výsledky
- účinok je poznať už po prvej dávke – žiadne počiatočné (plniace) fáz, čo zaručuje nižšiu cenovú náročnosť
- je až 10x silnejší ako tradičný Creatine a výsledky sú viditeľné už pri 1-2,5g denných dávkach
- zaručuje dosiahnutie vyšších výkonov
- neutralizuje kyselinu mliečnu – tým umožňuje dosiahnutie omnoho lepších výkonov

Zloženie : Kre-Alkalyn®, želatínová kapsule (želatína, voda, farbivá oxid titaničitý, azorubín, košenilová červeň, Sunset Yellow, tartrazín), látky protihrudkujúce oxid kremičitý, stearát horečnatý.

Aktívne látky mg/1 cps g/100 g
Kre-Alkalyn 750 83,4

Priemerné nutričné hodnoty pre 100 g
Energetická hodnota 387 kcal/1620 kJ
Bielkoviny 91,6 g
Sacharidy < 0,1 g
Tuky 1,8 g

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13271
Moja osobna skusenost je, ze Krealkalyn je pravdepodobne len dalsi reklamny trik ako este viac zvysit predajnost kreatinu. Celkovo kretain je prilis nadhodnoteny, aj ked viem, ze na klasicky monohydrat nedate dopustit.

Pri uzivani krealkalynu, ktory je ako pisu 10krat silnejsi a ucinnejsi, som nepocitil, ziadne zmeny, ziadne hmatatelne alebo viditelne vysledky.

Naopak kreatin monohydrat bol pre mna zazrak, ked som ho zacal uzivat prvy krat v zivote.

Niesom ziadny chemik, no domnievam sa, ze krealkalyn prave pre jeho vysoke pH straca schopnost v organizme zmetabolizovat, zachova sa jeho struktura a nepremeni sa na kreatinin a v lepsom pripade ho organizmus vyluci bez podstatnych zmien.

Bol by som zvedavy na Vas nazor, kedze posobenie krealkalynu moze byt individualne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#13294
FitPotreby.sk napísal:Moja osobna skusenost je, ze Krealkalyn je pravdepodobne len dalsi reklamny trik ako este viac zvysit predajnost kreatinu. Celkovo kretain je prilis nadhodnoteny, aj ked viem, ze na klasicky monohydrat nedate dopustit.

Pri uzivani krealkalynu, ktory je ako pisu 10krat silnejsi a ucinnejsi, som nepocitil, ziadne zmeny, ziadne hmatatelne alebo viditelne vysledky.

Naopak kreatin monohydrat bol pre mna zazrak, ked som ho zacal uzivat prvy krat v zivote.

Niesom ziadny chemik, no domnievam sa, ze krealkalyn prave pre jeho vysoke pH straca schopnost v organizme zmetabolizovat, zachova sa jeho struktura a nepremeni sa na kreatinin a v lepsom pripade ho organizmus vyluci bez podstatnych zmien.

Bol by som zvedavy na Vas nazor, kedze posobenie krealkalynu moze byt individualne.
viskúšam ho aj ja a napišem ake či budem vidiet nejake výsledky a ako tu píšu že kreatin monohydrate má nepriaznive učinky ked sa meni na kreatilin pocitil si nejake ?? krče atd
:a34
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13296
kreatin monohydrat mi nesposoboval ziadne problemy, naopak bol som z neho nadseny, ked som pocitoval zelany efekt, plnost svalov a urcite sa vyrazne podielal na naraste svalovej hmoty

napriek tomu vsetkemu som casom ziskal pred nim respekt a tazko sa rozhodujem, ci budem pokracovat v jeho uzivani

po preventivnej prehliadke som zistil niekolko rokov po sebe, ze mam stale zvyseny kreatinin, napriek tomu, ze kreatin dlhodobo neuzivam, aj ked teraz nemam ziadne zdravotne problemy, udajne tato toxicka latka zostava v oblickach a pokial aj nadalej bude zvyseny kreatinin nemam dovod tomuto tvrdeniu neverit
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#13302
FitPotreby.sk napísal:kreatin monohydrat mi nesposoboval ziadne problemy, naopak bol som z neho nadseny, ked som pocitoval zelany efekt, plnost svalov a urcite sa vyrazne podielal na naraste svalovej hmoty

napriek tomu vsetkemu som casom ziskal pred nim respekt a tazko sa rozhodujem, ci budem pokracovat v jeho uzivani

po preventivnej prehliadke som zistil niekolko rokov po sebe, ze mam stale zvyseny kreatinin, napriek tomu, ze kreatin dlhodobo neuzivam, aj ked teraz nemam ziadne zdravotne problemy, udajne tato toxicka latka zostava v oblickach a pokial aj nadalej bude zvyseny kreatinin nemam dovod tomuto tvrdeniu neverit
a ten kreatinin može poškodzovat obličky ?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13303
spinki222 napísal:
FitPotreby.sk napísal:kreatin monohydrat mi nesposoboval ziadne problemy, naopak bol som z neho nadseny, ked som pocitoval zelany efekt, plnost svalov a urcite sa vyrazne podielal na naraste svalovej hmoty

napriek tomu vsetkemu som casom ziskal pred nim respekt a tazko sa rozhodujem, ci budem pokracovat v jeho uzivani

po preventivnej prehliadke som zistil niekolko rokov po sebe, ze mam stale zvyseny kreatinin, napriek tomu, ze kreatin dlhodobo neuzivam, aj ked teraz nemam ziadne zdravotne problemy, udajne tato toxicka latka zostava v oblickach a pokial aj nadalej bude zvyseny kreatinin nemam dovod tomuto tvrdeniu neverit
a ten kreatinin može poškodzovat obličky ?
Hladina kreatininu ukazuje vseobecnemu lekarovi spravnu funkcnost obliciek a dava mu podklad k tomu ci poslat pacienta na vysetrenie obliciek. Teda ak je zvysena hladina kreatininu, vyrazne, dlhodobo, je pravdepodobne, ze lekar sa bude domnievat, ze je funkcia obliciek zla. Takze priamo kreatinin nemusi poskodzovat oblicky, toto neviem. A myslim, ze to nevedia ani vacsie kapacity. Napriek tomu vsetky reklamy tvrdia, ze kreatin je uplne bezpecny.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#13307
niektory vravia že je to sprostost stimi obličkami možeš mat problemi ked preženieš davky :a17 ohladom davkovania neviete ako davkovat kreatin monohydrat ?? viem že to sem nepatri ale budem rad ak poradite a plss v ližičkach alebo ližiciach nemam tu odmerku či jak sa to vola :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13308
spinki222 napísal:niektory vravia že je to sprostost stimi obličkami možeš mat problemi ked preženieš davky :a17 ohladom davkovania neviete ako davkovat kreatin monohydrat ?? viem že to sem nepatri ale budem rad ak poradite a plss v ližičkach alebo ližiciach nemam tu odmerku či jak sa to vola :a28
:a45 Re: kreatin - vsetky otazky o kreatine+kombinacie
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13358
spinki222 napísal:niektory vravia že je to sprostost stimi obličkami možeš mat problemi ked preženieš davky :a17 ohladom davkovania neviete ako davkovat kreatin monohydrat ?? viem že to sem nepatri ale budem rad ak poradite a plss v ližičkach alebo ližiciach nemam tu odmerku či jak sa to vola :a28
to ze sa kreatin monohydrat premiena z vacsej casti na toxicky a nevyuzitelny kreatinin je bohuzial pravda a overena, s vysokym obsahom kreatininu maju problem oblicky, prinajmensom su neprimerane zatazovane, kedze ho musia spracovat a vylucit viac ako je obvykle. Dalsia overena vec je, ze kreatin monohydrat je micronizovany a jeho krystaly drazdia sliznicu creva, co moze viest k problemom s krcami a prehananim. Problemy s oblickami su oznacovane za sprostost preto, ze tieto jeho negativne ucinky sa prejavuju jednak pri vysokych davkach a jednak pri dlhodobom uzivani bez prestavok. Poruchy vo funkciach obliciek su skryte a pokial nezacne mat clovek nejake vyrazne problemy tak ani na to nepride. Prve priznaky mozu prist az po velmi dlhej dobe a vtedy uz clovek davno zabudol, ze uzival niekedy kreatin.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]