Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Metalhead
#7493
Nazdar chcem sa vás spýtať či môžem ako začiatočník ( a tým myslím totálny ) uívať kreatín resp. či by to bolo vhodné? Ak hej tak aká by bola štartovacia a aká udržiavacia dávka? A počul som už aj také reči, že kto bere kreatín monohydrát tak akonáhle s tým raz prestane a prestane aj cvičiť tak svaly stratí behom týždňa-dvoch. A ešte nechápem to s tým "zavodňovaním", ktoré spôsobuje kreatín monohydrát. Čo to znamená? Že máte vo svaloch vodu alebo čo?

Mojím cieľom je sa počas 9 mesiacov čo najviac priblížiť k tomuto (až na ten xicht :D ) ...
Prílohy
reynolds_ripped.jpg
reynolds_ripped.jpg (33.93 KiB) 1603 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7494
Metalhead napísal:Nazdar chcem sa vás spýtať či môžem ako začiatočník ( a tým myslím totálny ) uívať kreatín resp. či by to bolo vhodné?
v tomto prispevku Re: Ako začať? mas odpoved na svoju odpoved . ako uplnemu zaciatocnikovi su ti akekolvek doplnky / a patri medzi ne aj kreatin / uplne zbytocne , zbytocne vyhodene prachy
Metalhead napísal: Ak hej tak aká by bola štartovacia a aká udržiavacia dávka? A počul som už aj také reči, že kto bere kreatín monohydrát tak akonáhle s tým raz prestane a prestane aj cvičiť tak svaly stratí behom týždňa-dvoch. A ešte nechápem to s tým "zavodňovaním", ktoré spôsobuje kreatín monohydrát. Čo to znamená? Že máte vo svaloch vodu alebo čo?
o kreatine mas vsetko podrobne popisane a mayslim dost slusne :a11 v tejto teme : Re: kreatin - vsetky otazky o kreatine+kombinacie

ak tam nenajdes odpovede alebo ti nieco nebude jasne , pýtaj sa v uvedenej teme , kedze ta tema je konkretne urcena na vsetko co suvisi s kreatinom

tuto temu preto zamknem ...
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]