Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6120
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:krasa nemam slov !!!!!! :a34
mam v compe zlozku s 200 takýmito fotkami , ale nevim ju najst pice :a25
tak sa snaz a to je ako kreslene alebo co ??
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6123
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:krasa nemam slov !!!!!! :a34
mam v compe zlozku s 200 takýmito fotkami , ale nevim ju najst pice :a25
tak sa snaz a to je ako kreslene alebo co ??
ja nevim , ja som to nekreslil , ja by som to nakreslil krajsie :a11 :a25 :a25 :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6125
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:krasa nemam slov !!!!!! :a34
mam v compe zlozku s 200 takýmito fotkami , ale nevim ju najst pice :a25
tak sa snaz a to je ako kreslene alebo co ??
ja nevim , ja som to nekreslil , ja by som to nakreslil krajsie :a11 :a25 :a25 :a25
tak kto to kreslil je riadni manik! boha to by som nedokazal xD ale sak mozes nakreslit a upnut xDD
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8175
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:krasa nemam slov !!!!!! :a34
mam v compe zlozku s 200 takýmito fotkami , ale nevim ju najst pice :a25
BOSS uz si ich nasiel ? :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8240
milankos512 napísal:fuuu tak toto je iná krása :a6

aj mne sa taketo kresby a karikatury velmi pácia , vzdy ked som na nete narazil na taketo obrazky , kazdý jeden som ukladal , dufam ze najdem tu zlozku v compe , mam tu niekolko tisic zloziek s kulturistami , okolo pol melona vselijakých fotiek cca 150 gigabajtov :a25 urobim vsetko preto , aby som tu jednu zlozku nasiel , ale bojim sa ze bola na vyhorenom hardisku :a29
Od milankos512
#8262
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:fuuu tak toto je iná krása :a6

aj mne sa taketo kresby a karikatury velmi pácia , vzdy ked som na nete narazil na taketo obrazky , kazdý jeden som ukladal , dufam ze najdem tu zlozku v compe , mam tu niekolko tisic zloziek s kulturistami , okolo pol melona vselijakých fotiek cca 150 gigabajtov :a25 urobim vsetko preto , aby som tu jednu zlozku nasiel , ale bojim sa ze bola na vyhorenom hardisku :a29
fuu no tak veru ale toto je fakt krása ak je aspon jedna tá fotka kreslená volákym chlapíkom tak to kolbúk dole lebo to je fakt krása ...a ty riadne hľadaj :a25 to by bol náš spoločný vianočný radšej pre všetkých keby si to našiel heh :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#10669
To niekto prosim Vas kresli alebo je to program, a lebo ak kresli a nakrslis by mna osobne mu za to zaplatim a bereim si ju domov!
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10671
Igor Illés napísal:To niekto prosim Vas kresli alebo je to program, a lebo ak kresli a nakrslis by mna osobne mu za to zaplatim a bereim si ju domov!
toto su podla mna kresby , ale daju sa najst aj programy , ktore vedia z fotky urobit karikatury :a15
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]