Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2134
Co by podla vas nemalo chybat kvalitnemu fitku?podla coho si fitko vyberate?preco ste si vybrali prave to fitko,v ktorom cvicite?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od martin
#2137
no u nas v meste mame tusim 4 verejne posilovne. Ked idem tak idem do tej co je na kupku, je lacna, dostatok kotucov, zavazi, nebyva tam pretlak ludi lebo to nie je vykobercekovane a tak.. :-) Ale nohy sa oplati ist cvicit halasovi.
Inak v poriadnej cinkarni by urcite nemalo chybat dostatok kotucov, tyci, poriadny stojan na drepy, legpress, rovna, sikma lavicka, skladacie jednorucky, hrazda, nejaka kladka :) a to je asi vsetko nie? :)
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2139
nemam rad verejne fitka lebo vacsina je preplnena a neda sa potom kvalitne odcvicit tak cvicim u kamarata akurat ze mi tam chyba hrazdo to je vsetko
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2140
kexo1 napísal:nemam rad verejne fitka lebo vacsina je preplnena a neda sa potom kvalitne odcvicit tak cvicim u kamarata akurat ze mi tam chyba hrazdo to je vsetko
to je taky problem spravit hrazdu?
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2141
neni len jedna vec ci by mi to dovolil a druha vec musel by som si ju robit sam a mne sa st tym nechce j...at
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2142
kexo1 napísal:neni len jedna vec ci by mi to dovolil ...
a on sa na com vytahuje?na stoporenej cicine? :2:1:
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2143
kladka mu staci....on uz ma 27rokov a rodinu a robi od rana do vecera takze nema moc casu na cvicenie ale vyzera dobre na to ze cvici tak 1-2x do tyzdna ma okolo 100kg
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2150
ja som stále v jednom :) cítim sa tam dobre už sa tam poznáme tak je to v pohode :) a nechýba mi tam nič iba sparing :3:6:
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3284
ked napr. cvicim u nas v posilke na strojoch a idem inde ,tak citim zmenu... takze obcas to menim :)
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3379
ja som sa prednedávnom presunul do legendárneho ChataGymu a nemôžem si o vynachváliť :a35 :a35 :a35 :a27
jediné čo tam chýba je možno nejaký legpress/hackeny
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3445
mello napísal:ja som sa prednedávnom presunul do legendárneho ChataGymu a nemôžem si o vynachváliť :a35 :a35 :a35 :a27
jediné čo tam chýba je možno nejaký legpress/hackeny
kde je to fitko? :a10 :a3
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3945
:a25 :a25 :a25 ono skôr bude problém v tom že to v ZA nie je :a25 :a25

ja som cez týždeň totiž v PU na intráku na škole....a lednické rovne sú vedľa PU..
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3951
chodieval som na vlčince do fitness A clubu
ale teraz ako chodím na školu tak som tam iba občas v piatok alebo v sobotu...podľa toho ako mi vychádza cyklus :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4260
aNs_ napísal:to je dobre fitko :) chodil som tam asi mesiac...
bol si tam 3x neklam...
:a13 :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4293
iNv1s napísal:
aNs_ napísal:to je dobre fitko :) chodil som tam asi mesiac...
bol si tam 3x neklam...
:a13 :a13
ked som nemal doma tak som s tymi musiakmi chodil tri tyzdne a este predtym sa sem tam vytiahli...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4411
iNv1s napísal:este ta mozem zbit ale to neni vramci kvality fitka:D
dnes si pojedol vtipnu kasu??:D ale to zilinske fitko na vlkoch je ppci ale malo zeleza a privela strojov...
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4576
malo zeleza,malo zeleza tebe staci 9kilova cinka na biceps a 30 kil na bench a 40 na drep a mrtvolu.. viac nepotrebujes...
aj to pisem tvoje maximalky :a15 :a15
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]