Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od LapisakPetr
#669
Buďte pozdraveni kolegové cvičenci. Jsem Petr a je mi 17 roků. O cvičení se zajímám už od 14-ti let ale cvičím teprve rok a to ještě málo, až skoro vůbec. Nemám čas kvůli škole a balancuji na hranici chudoby (studen no :cry: ). Od 13-ti let dělám Taekwon-Do. Měřím 174cm a vážím 70kg. Cvičit chci a budu !

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#671
LapisakPetr napísal:Buďte pozdraveni kolegové cvičenci. Jsem Petr a je mi 17 roků. O cvičení se zajímám už od 14-ti let ale cvičím teprve rok a to ještě málo, až skoro vůbec. Nemám čas kvůli škole a balancuji na hranici chudoby (studen no :cry: ). Od 13-ti let dělám Taekwon-Do. Měřím 174cm a vážím 70kg. Cvičit chci a budu !
Obrázok

samozrejme ze ta tu vitam a cit sa tu dobre . ak chces ,mozes sem hodit aj nejake foto postavy ,ak sa nehambis :mrgreen: rok je sice malo ,ale hlavne je , ze mas zaujemo cvicenie a bavi ta to. dufam ze aj toto forum ti pomoze v dalsom cviceni ;)
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]