Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od damiamarl
#12596
Zdravím, už dlho ma zaujíma a som si to ešte dávnejšie zisťoval že či neexistuje nejaký doping ktorý by mi ako ešte sa vyvýjajúcu osobu (ešte nie dospelú) nespôsobilo niečo negatívne. Vlastne rád by som o tomto niečo vedel lebo o steroidoch a dopingu viem toho skutočne málo, ak viete skúste poradiť :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12597
damiamarl napísal:Zdravím, už dlho ma zaujíma a som si to ešte dávnejšie zisťoval že či neexistuje nejaký doping ktorý by mi ako ešte sa vyvýjajúcu osobu (ešte nie dospelú) nespôsobilo niečo negatívne. Vlastne rád by som o tomto niečo vedel lebo o steroidoch a dopingu viem toho skutočne málo, ak viete skúste poradiť :)
Ako lagalny doping su rozne steroly na prirodnej baze napr. z roznych bylin ktore su dostupne u vsetkych firiem ktore vyrabaju doplnkovu vyzivu.
Užívateľov profilový obrázok
Od damiamarl
#12601
aha, a nevieš mi dať nejaké stránky na jednotlivé produkty? ...potreboval by som niečo pre výdž pri bicyklovaní, niečo čo mi posunie hranicu maxima
Užívateľov profilový obrázok
Od gogo956
#12610
damiamarl

podla mojho skromneho nazoru, Ti v tvojom veku musi bohato stacit kreatin s proteinom, nic ucinnejsie a zaroven legalne nenajdes.
Užívateľov profilový obrázok
Od damiamarl
#12611
gogo956: nedávno som bral creatin a cvičil som pravidelne a výsledok ani po dobratí creatinu nebol žiaden, čo moji známy v mojom veku, čo brali creatin, tak s nimi to robilo veľké veci :a40 ...a nejaké nelegálne dopingy existujú?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12612
damiamarl napísal:gogo956: nedávno som bral creatin a cvičil som pravidelne a výsledok ani po dobratí creatinu nebol žiaden, čo moji známy v mojom veku, čo brali creatin, tak s nimi to robilo veľké veci :a40 ...a nejaké nelegálne dopingy existujú?
vsetko co sa oznacuje ako doping je nelegalne , inak by to nebol doping :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od damiamarl
#12613
veď jasne no už nazačiatku som sa pýtal na niečo legálne, tak ste mi odporučovali creatín, proteíny anaboliká a i
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12615
damiamarl napísal:gogo956: nedávno som bral creatin a cvičil som pravidelne a výsledok ani po dobratí creatinu nebol žiaden, čo moji známy v mojom veku, čo brali creatin, tak s nimi to robilo veľké veci :a40 ...a nejaké nelegálne dopingy existujú?
Nie kazdemu pomoze kreatin asi tak 20% cvicencom nema ziadny vpliv a to dosledkom toho ze bunky su kreatinom nabazene uz u jedincov dost.Napr.taky vegetariani tym by kreatin zabral len taky fukot.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12616
papagiorgo napísal:
damiamarl napísal:veď jasne no už nazačiatku som sa pýtal na niečo legálne, tak ste mi odporučovali creatín, proteíny anaboliká a i
na tom linku http://www.fitpotreby.sk/doplnky-vyzivy ... olumizery/ je viac typov doplnkov , kreatiny , anabolizery ... vyber si anabolizer , to je to na co si sa pýtal ze chces nahradu za nelegalny doping
Jozo ten link som uz daval vid vyssie.
Užívateľov profilový obrázok
Od gogo956
#12617
damiamarl

podla mna by si sa mal zamysliet nad svojou stravou ci je energeticky dostatocna a hlavne ci neprijimas
nahodou malo kvalitnych bielkovin
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12620
ak chces zvysit vykon na bicykli
http://www.fitpotreby.sk/product/xpower ... sh-xt-136/
http://www.fitpotreby.sk/product/inosin-103/

Ale hlavne si pozri obsah fora index.php
najdi si to co Ta zaujima a citaj, lebo miesas dokopy protein s anabolikami, co je teda obrovsky rozdiel. Vsetky doplnky vyzivy su normalne predavane a legalne.
Doping (steroidy, anabolika, atd.) niesu doplnky vyzivy. Su to lieciva na lekrasky predpis, ktore sa zneuzivaju v sporte alebo aj inych okruhoch cinnosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12633
damiamarl napísal:velice díky za rady, všetko si to preštudujem :)
naozaj, nic v zlom, ale vacsina chalanov sa vrhne do posillky bez zakladnych znalosti a potom sa cuduju, ze nic nefunguje
najprv nastuduj ako sa zacat stravovat, potom cviky, nakonec si zostav trening a jedalnicek a potom chod do posilky
Užívateľov profilový obrázok
Od damiamarl
#12639
FitPotreby.sk : chápem čo píšeš a žial to tak už býva. Ja do posilky chodím už dlho ale u nás sa nenájde jeden čo by sa do toho rozumel. Znie to čudne no je to tak, obzvlášť nie v tej posilke kde chodím ja. No ja sa nejako extra stravovať nebudem pretože nemám tieto možnosti a ani nejaké diety nechcem držať. Čo sa týka športu robím len to čo môžem, pretože veľa veci kvôli zdravotnému stavu robiť nemôžem tak preto to cvičenie neberiem vážne. Článkou o stravovaní som už čítal dosť no no skutočne mi to veľa nehovorí. Čo si neprečítam na nete a nespýtam sa na fórach neviem.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12643
damiamarl napísal:FitPotreby.sk : chápem čo píšeš a žial to tak už býva. Ja do posilky chodím už dlho ale u nás sa nenájde jeden čo by sa do toho rozumel. Znie to čudne no je to tak, obzvlášť nie v tej posilke kde chodím ja. No ja sa nejako extra stravovať nebudem pretože nemám tieto možnosti a ani nejaké diety nechcem držať. Čo sa týka športu robím len to čo môžem, pretože veľa veci kvôli zdravotnému stavu robiť nemôžem tak preto to cvičenie neberiem vážne. Článkou o stravovaní som už čítal dosť no no skutočne mi to veľa nehovorí. Čo si neprečítam na nete a nespýtam sa na fórach neviem.
No ved preto sme tu. Kludne sa pytaj. Nikto nevie vsetko a nikto sa nenarodil v posilovni. Asi.
Ale vale otazok je tu uz zodpovedanych, preto ked sa tu stale dokola omiela to iste, tak je to take divne.

Ale nevadi na to je tu forum a na fore sa ma diskutovat. :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od damiamarl
#12648
Jasne. To že sa tu veľa vecí omiela je jasné pretože všetky fóra sú blbo systematizované a častokrať keď si čítam jednotlivé vlákna nenájdem tam konkrétnu odpoveď na moju otázku.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]