Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Koľko ludí u vás v posilke cvičí MT a drep?

0-1
1
7%
2-3
3
20%
3-5
6
40%
6-9
2
13%
10 a viac
3
20%
Od Guli
#10387
Chcem to zystiť lebo tam kde chodím ja sú to 3 ľudia, z toho 1 som ja :a13
A skoro vždy keď cvičím MT sa jeden z dvojice niekde okolo opýta toho druhého že na čo to je. Zatiaľ boli odpovede chrbát väčšinou, ale raz som začul že celé telo tak som sa aj potešil že aspoň niekdo. :a13

Reklama

Reklama

#10389
Guli napísal:Chcem to zystiť lebo tam kde chodím ja sú to 3 ľudia, z toho 1 som ja :a13
A skoro vždy keď cvičím MT sa jeden z dvojice niekde okolo opýta toho druhého že na čo to je. Zatiaľ boli odpovede chrbát väčšinou, ale raz som začul že celé telo tak som sa aj potešil že aspoň niekdo. :a13
pockaj , zajtra spocitam :a25 chces to aj v percentach ? :a11
#10390
papagiorgo napísal:
Guli napísal:Chcem to zystiť lebo tam kde chodím ja sú to 3 ľudia, z toho 1 som ja :a13
A skoro vždy keď cvičím MT sa jeden z dvojice niekde okolo opýta toho druhého že na čo to je. Zatiaľ boli odpovede chrbát väčšinou, ale raz som začul že celé telo tak som sa aj potešil že aspoň niekdo. :a13
pockaj , zajtra spocitam :a25 chces to aj v percentach ? :a11
Chodis niekam do trojbojarskej posilnovne ze to mas na pocitanie? :a41
#10391
Guli napísal:
papagiorgo napísal:
Guli napísal:Chcem to zystiť lebo tam kde chodím ja sú to 3 ľudia, z toho 1 som ja :a13
A skoro vždy keď cvičím MT sa jeden z dvojice niekde okolo opýta toho druhého že na čo to je. Zatiaľ boli odpovede chrbát väčšinou, ale raz som začul že celé telo tak som sa aj potešil že aspoň niekdo. :a13
pockaj , zajtra spocitam :a25 chces to aj v percentach ? :a11
Chodis niekam do trojbojarskej posilnovne ze to mas na pocitanie? :a41
nie , obycajne fitko :a25 :a25
#10392
papagiorgo napísal:
Guli napísal:
papagiorgo napísal:
Guli napísal:Chcem to zystiť lebo tam kde chodím ja sú to 3 ľudia, z toho 1 som ja :a13
A skoro vždy keď cvičím MT sa jeden z dvojice niekde okolo opýta toho druhého že na čo to je. Zatiaľ boli odpovede chrbát väčšinou, ale raz som začul že celé telo tak som sa aj potešil že aspoň niekdo. :a13
pockaj , zajtra spocitam :a25 chces to aj v percentach ? :a11
Chodis niekam do trojbojarskej posilnovne ze to mas na pocitanie? :a41
nie , obycajne fitko :a25 :a25
no tak to zavidim, lebo u nas cvicit kopcek bicepsu je najvacsia zaluba. Aj ked ti co drepuju idu minimalne 200 kg na serie. :a15
#10394
papagiorgo napísal:mas nrjaku pivnicnu posilku ? :a24
Bola na panelaku ale stalo sa par incidentov ze napr. o 11 som daval kotuce z benchu (samozrejme najskor vsetky na jednej strane) a prevazilo sa to. :a35 . A dolu su sami dochodci tak z toho bolo velke halo :a13 .

Takze od tohoto casu musim chodit do mesta.
#10395
Guli napísal:
papagiorgo napísal:mas nrjaku pivnicnu posilku ? :a24
Bola na panelaku ale stalo sa par incidentov ze napr. o 11 som daval kotuce z benchu (samozrejme najskor vsetky na jednej strane) a prevazilo sa to. :a35 . A dolu su sami dochodci tak z toho bolo velke halo :a13 .

Takze od tohoto casu musim chodit do mesta.
vidis to :a6 stare dobre pravidlo :a25 kto nema v hlave ma v nohách :a25
#10396
Zas ale keby chcem mozem chodit ku kamradovi, ale pozor :a9 ten ma vo vlastnej posilke v sklepe:
bradla v stene, stojan na drepy, stojan na zavazie, 3 lavicky (jedna polohovatelna) a hrazdu v stene.
Ale podla mna v domacej posilnovni sa da cvicit len do istej vahy. On kedze je lahky ektomorf co trenuje aby bol vysekany, lahky tak mu to staci.
#10413
Veľa lud ťažke drepy vôbec nerobia a pritom to je je najkomlexnejsi cvik a pôsobi najanabolickejsie, Pri nom sa vyplavuje najvac testosteronu, osobne si myslim hlavny problem je ten že sa im nechce cvicit tazko a su pohodlny , no nie je lahsie lahnut pod legrepress a tlacit alebo hacken drep.Nehovorim ze to nie su tazkecviky a nie su komplexne ale zcela drepy to urcite nikdy nenahradi. Drep je Kral cvik!!!
#10433
aNs_ napísal:unas v posilke sa par chalanov trapi pri drepoch ale je to bieda... nejdem im to nejak ta technika to nieje ono... a mrtvolu malo kto a ked tak tiez je tam onicom technika...
pripájam sa ...drepujem z posilky len ja ..aby som to uviedol na správnu mieru ...je to len ovecná posilka a chodíme tam asi 10 chalanov a z toho drepujem alebo teda všeobecne cvičím nohy len ja :a11 a mrtvolu robia fakt minimálne ...alebo vôbvec ...je to na zaplakanie
#10434
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:unas v posilke sa par chalanov trapi pri drepoch ale je to bieda... nejdem im to nejak ta technika to nieje ono... a mrtvolu malo kto a ked tak tiez je tam onicom technika...
pripájam sa ...drepujem z posilky len ja ..aby som to uviedol na správnu mieru ...je to len ovecná posilka a chodíme tam asi 10 chalanov a z toho drepujem alebo teda všeobecne cvičím nohy len ja :a11 a mrtvolu robia fakt minimálne ...alebo vôbvec ...je to na zaplakanie
to je sice pravda , ale si zober statistiky , kolko mladých ma problemy s chrbticou alebo kolenami , vela ludi sa tých cvikov jednoducho boji :a10
#10435
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:unas v posilke sa par chalanov trapi pri drepoch ale je to bieda... nejdem im to nejak ta technika to nieje ono... a mrtvolu malo kto a ked tak tiez je tam onicom technika...
pripájam sa ...drepujem z posilky len ja ..aby som to uviedol na správnu mieru ...je to len ovecná posilka a chodíme tam asi 10 chalanov a z toho drepujem alebo teda všeobecne cvičím nohy len ja :a11 a mrtvolu robia fakt minimálne ...alebo vôbvec ...je to na zaplakanie
to je sice pravda , ale si zober statistiky , kolko mladých ma problemy s chrbticou alebo kolenami , vela ludi sa tých cvikov jednoducho boji :a10
keď pri drepoch to dvíhajú všetkým možným len nie nohami a pri MT majú chrbát ohnutý ako keby neviem čo robili tak sa ani nečudujem ...ja som si pri MT natrhol vzpriamovač chrbta ...vyše 2 mesiacov uplne mimo a nehorázne bolesti pri každej činnosti ...či si kráčal alebo si ležal furt ma to bolelo ...ale apsoň som sa od vtedy naučil že nejde o to ako rýchlo to vytiahnem hore ale akou technikou ...
#10436
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:unas v posilke sa par chalanov trapi pri drepoch ale je to bieda... nejdem im to nejak ta technika to nieje ono... a mrtvolu malo kto a ked tak tiez je tam onicom technika...
pripájam sa ...drepujem z posilky len ja ..aby som to uviedol na správnu mieru ...je to len ovecná posilka a chodíme tam asi 10 chalanov a z toho drepujem alebo teda všeobecne cvičím nohy len ja :a11 a mrtvolu robia fakt minimálne ...alebo vôbvec ...je to na zaplakanie
to je sice pravda , ale si zober statistiky , kolko mladých ma problemy s chrbticou alebo kolenami , vela ludi sa tých cvikov jednoducho boji :a10
keď pri drepoch to dvíhajú všetkým možným len nie nohami a pri MT majú chrbát ohnutý ako keby neviem čo robili tak sa ani nečudujem ...ja som si pri MT natrhol vzpriamovač chrbta ...vyše 2 mesiacov uplne mimo a nehorázne bolesti pri každej činnosti ...či si kráčal alebo si ležal furt ma to bolelo ...ale apsoň som sa od vtedy naučil že nejde o to ako rýchlo to vytiahnem hore ale akou technikou ...
napr. aj mello tu niekedy pisal , ze musel prestat s drepmi , ze ma dojebane kolena ... a to neni clovek , ktorý by neovladal techniku , ma za sebou kopec skusených borcov / pippač,zemák,pepo88 / ma aj nejaku tu sutaz za sebou ... je mozne ze to moc pretazoval , ale tak nenusi to byt iba to ... v kazdom pripade tieto cviky su povazovane za najnarocnejsie a nie kazdý ich zvladne zaradil do treningu :a15
#10437
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:unas v posilke sa par chalanov trapi pri drepoch ale je to bieda... nejdem im to nejak ta technika to nieje ono... a mrtvolu malo kto a ked tak tiez je tam onicom technika...
pripájam sa ...drepujem z posilky len ja ..aby som to uviedol na správnu mieru ...je to len ovecná posilka a chodíme tam asi 10 chalanov a z toho drepujem alebo teda všeobecne cvičím nohy len ja :a11 a mrtvolu robia fakt minimálne ...alebo vôbvec ...je to na zaplakanie
to je sice pravda , ale si zober statistiky , kolko mladých ma problemy s chrbticou alebo kolenami , vela ludi sa tých cvikov jednoducho boji :a10
keď pri drepoch to dvíhajú všetkým možným len nie nohami a pri MT majú chrbát ohnutý ako keby neviem čo robili tak sa ani nečudujem ...ja som si pri MT natrhol vzpriamovač chrbta ...vyše 2 mesiacov uplne mimo a nehorázne bolesti pri každej činnosti ...či si kráčal alebo si ležal furt ma to bolelo ...ale apsoň som sa od vtedy naučil že nejde o to ako rýchlo to vytiahnem hore ale akou technikou ...
napr. aj mello tu niekedy pisal , ze musel prestat s drepmi , ze ma dojebane kolena ... a to neni clovek , ktorý by neovladal techniku , ma za sebou kopec skusených borcov / pippač,zemák,pepo88 / ma aj nejaku tu sutaz za sebou ... je mozne ze to moc pretazoval , ale tak nenusi to byt iba to ... v kazdom pripade tieto cviky su povazovane za najnarocnejsie a nie kazdý ich zvladne zaradil do treningu :a15
to je pravda ja tiež nohy nejak neničím ..ved ma budú nosiť celý život ...takže na ne treba s rozumom tak tiež aj MT treba cvičiť s rozumom ...ako povedal Lee Haney ...tvoje svaly nerozlišujú či dvíhaš 200kg alebo 80kg ...je to hlavne o precítení toho svalu ...takže treba makať s rozumom a hlavne tak aby sme precítili sval ktorý cvičíme a nie všetky ostatné len ten jeden nie ...ale je jasné že nie každý ich aj môže cvičiť .....preto treba mať klbovku vždy po ruke ..
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]