Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#92
Cawte HOVNA :D ...setci ma poznate s fitexpresu teda aspon palmexman, starapaka, __Q__...Mam 18 rokou,vyska 182 cm, vaha mi kolise ale teraz mam 79 kg, cvicim uz 3 roky ale sem tam som mal nejaku tu prestavku cez prazdniny a tak...momentalne cvicim Korteho trening;) ...asi 2 roky som cvicil iba vrch ale uz riadne som zacal makat na nohach a uz mi zacinaju mohutniet ;) ...Mojimi maximalkami by som sa radsej nechvalil ale vsetko mate tu :arrow: http://fitprofil.sk/index.php?obsah=pro ... 1229087686 :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#93
Vinchenzo napísal:Cawte HOVNA :D ...setci ma poznate s fitexpresu teda aspon palmexman, starapaka, __Q__...Mam 18 rokou,vyska 182 cm, vaha mi kolise ale teraz mam 79 kg, cvicim uz 3 roky ale sem tam som mal nejaku tu prestavku cez prazdniny a tak...momentalne cvicim Korteho trening;) ...asi 2 roky som cvicil iba vrch ale uz riadne som zacal makat na nohach a uz mi zacinaju mohutniet ;) ...Mojimi maximalkami by som sa radsej nechvalil ale vsetko mate tu :arrow: http://fitprofil.sk/index.php?obsah=pro ... 1229087686 :)
ja ta nepoznam ..kto si? :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#97
Vinchenzo napísal:Cawte HOVNA :D ...
cau sracka :D :D :D srdecne ta tu vitam , cit sa tu ako doma :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#102
No to budem ale rozmyslal som ze v podstate tu este neni co pisat lebo co si zalozil topicy o doplnkoch a o anabolach tak poznam a ziadny zaciatocnik tu asi este nieje tak neni komu radidit a opravovat :D

kedze toto forum iba zacinam rozvijat ,bohuzial nejde vsetko naraz . co sa týka doplnkov , postupne sa budem snazit zakladat topicy dalsich a dalsich doplnkov a to od vsetkých znamych firiem . ziadne forum nezacalo 500 regnutými usermi a tisicami postov ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#415
Toto je moja zaliata paprca :) ;)
Prílohy
DSC01281.JPG
DSC01282.JPG
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]