Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#48
Jeden z najznámejších a najúčinnejších AS, známy pod komerčným názvom Naposim, Anabol, Dianabol, Nerabol, Danabol, Stenolon, Metabolina. Ide o "novodobý" orálny steroid s mohutným vplyvom na proteosyntézu a celkovú premenu bielkovín. Endokrinnou účinosťou sa jedná o stredný androgén, slabý gestagén, slabý antiestrogén, silný antigonadotrofín (10 denná aplikácia 20 mg Dianabolu zredukuje prirodzenú hladinu tetosterónu o 30-40%, taktiež dochádza k pozastaveniu vylučovania FSH a LH hypofýzou). Je pomerne silno toxický pre pečeň (viac než Oxymetholon). Je silným blokátorom kortizolu. Už dávka cca 1,5 mg vyvoláva anabolizáciu. Je vhodný pre použitie najmä v prvej polovici cyklu. Dianabol, ako jeden z mála AS, podporuje usadzovanie vápnika v kostiach. Štandartne je hodnotený ako veľmi spoľahlivý prostriedok na rozvoj objemu i sily. Skracuje reakčnú dobu, preto je vítaný pri bojových a rýchlostných športoch. Na základe silnej kumulácií vody Dianabol rýchlo zvyšuje telesnú hmotnosť. Možno očakávať zvýšenie krvného tlaku a tepovej frekvencie. U citlivých jedincov spôsobuje gynekomastiu alebo negatívne ovplyvňuje kondíciu. U žien sa pri dlhotrvajúcom podávaní (5 mg/deň po dobu dlhšiu ako 3 týždne) vyskytujú virilizačné príznaky, tiež sa prejavujú jeho slabé anticyklické účinky. Ľahko aromatizuje a môže spôsobiť gynekomastiu. Vyvoláva výrazné akné po celom tele. Časť účinnej látky v organizme konvertuje na DHT (dihydrotestosterón), čím podporuje nadmerné vypadávanie vlasov. Pri vysokých dávkach 50+ mg/deň možno pozorovať agresívnejšie chovanie. Z dôvodu masového zneužitia ako dopingu, od jeho výroby niektoré firmy upustili. Z bývalých štátov ZSSR prichádza veľké množstvo podvrhov, takže opatrne.

Sila: *****
Veľkosť: *****
Ved. účinky: *****

detekcna doba > 5 tyzdnov

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1461
Naposim /Rumunsko/ učinná látka methandienone 5mg/tab.
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1465
Danabol DS /Thajsko/ učinná látka methandienone 10mg/tab. balenie 500tab.
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1466
Anabol Tablets -učinná látka methandienone 5mg/tab ,balenie 1000tab.
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1467
Andrometh 50 /Thajsko/ injekčny methandienone 50mg/ml ,ampulka 10ml
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1468
Danabol LA Pharma /Thajsko/ učinná látka methandienone 10mg/tab. balenie 500tab.
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1469
Methandienone LA Pharma ,učinná látka methandienone 10mg/tab. balenie 100tab.
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1470
Methandienone LA Pharma ,učinná látka methandienone 5mg/tab. balenie 1000tab.
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#2135
Cawte.Potreboval by som radu od nejakeho odbornika.Mam doma Methan a stanozolol od genesis ale problem je ze vrchnaky su biele ale na krabickach bolo logo originality genesis.Neviem teda preco su biele, ked vacsinou sa vyrabaju cierne.Moze mi to niekto odvodnit?Chcem vediet ci to nemoze byt fake.Tu je foto.

Kamo myslim ze sa bat nemusis ja som mal tiez biele a nebol to FAKE ucinok stal jednoznacne zato neboj sa nic len trenuj a trenuj :a32
Prílohy
DSC00154.JPG
DSC00153.JPG
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#8295
Vinchenzo napísal:Cawte.Potreboval by som radu od nejakeho odbornika.Mam doma Methan a stanozolol od genesis ale problem je ze vrchnaky su biele ale na krabickach bolo logo originality genesis.Neviem teda preco su biele, ked vacsinou sa vyrabaju cierne.Moze mi to niekto odvodnit?Chcem vediet ci to nemoze byt fake.Tu je foto.

Kamo myslim ze sa bat nemusis ja som mal tiez biele a nebol to FAKE ucinok stal jednoznacne zato neboj sa nic len trenuj a trenuj :a32
jedina odpoved je ze daj to do seba a uvidis ci to bude slape,lebo ako hovorim na sk pravy genesis neni ziadny iba funkcny fake,ci cierny ci biely
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11756
david jacko napísal:zdravim ake davkovanie bi ste mi odporucily Methandienone LA® 5 mg za odpovet dakujem
To chces uz v 19stich zacat? Kolko mas toho? Methan sam o sebe neni bohvie co davat odporucil by som ked uz na jednej latke slapat na testosterone.
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11763
vlastomenn napísal:
david jacko napísal:zdravim ake davkovanie bi ste mi odporucily Methandienone LA® 5 mg za odpovet dakujem
To chces uz v 19stich zacat? Kolko mas toho? Methan sam o sebe neni bohvie co davat odporucil by som ked uz na jednej latke slapat na testosterone.

tak 200tablet bral som testak ale nebolo to bohvie co
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11766
david jacko napísal:
vlastomenn napísal:
david jacko napísal:zdravim ake davkovanie bi ste mi odporucily Methandienone LA® 5 mg za odpovet dakujem
To chces uz v 19stich zacat? Kolko mas toho? Methan sam o sebe neni bohvie co davat odporucil by som ked uz na jednej latke slapat na testosterone.

tak 200tablet bral som testak ale nebolo to bohvie co
To mas akurat na kuru.Testosteron ak nebol bohvie co tak si mal zli zdroj bovie co a kolko tam bolo alebo si niekde urobil chybu bud v strave alebo v davkovani ale skor si myslim ze si stravu zanedbal z dojmom anabolika vsetko spravia same lebo su zazracne. Co vacsina konzumentov tak robi.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14558
vlastomenn napísal:
david jacko napísal:
vlastomenn napísal:
david jacko napísal:zdravim ake davkovanie bi ste mi odporucily Methandienone LA® 5 mg za odpovet dakujem
To chces uz v 19stich zacat? Kolko mas toho? Methan sam o sebe neni bohvie co davat odporucil by som ked uz na jednej latke slapat na testosterone.

tak 200tablet bral som testak ale nebolo to bohvie co
To mas akurat na kuru.Testosteron ak nebol bohvie co tak si mal zli zdroj bovie co a kolko tam bolo alebo si niekde urobil chybu bud v strave alebo v davkovani ale skor si myslim ze si stravu zanedbal z dojmom anabolika vsetko spravia same lebo su zazracne. Co vacsina konzumentov tak robi.
bohužel taková je realita, znám osobně pár lidí co začli sypat a mysleli si že to jsou zázračné pilulky, které udělají vše za ně, že jim po tom zázračně porostou svaly. pak jsou zklamaný a většinou s cvičenim končej. to jsou takový ty rychlokvašky, jak já jim říkám :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od bodybuild
#16246
Čavte,
chcem sa spýtať takú vec ohľadom methanu - je pravda to, čo sa všade píše, že po vysadení človek stratí vyše 80% sily a objemu, ktorý nabral počas užívania ??? Aké máte vy skúsenosti s methanom, čo sa týka tej straty na sile a objemu ?
Ak človek bude 100%-ne dodržiavať stravu tak by tie prírastky mohli byť aj trvácne nie ? Taktiež je doležité postupné vyklesávanie na konci kúry. Dá sa teda s methanom nabrať aj kvalitne ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16248
bodybuild napísal:Čavte,
chcem sa spýtať takú vec ohľadom methanu - je pravda to, čo sa všade píše, že po vysadení človek stratí vyše 80% sily a objemu, ktorý nabral počas užívania ??? Aké máte vy skúsenosti s methanom, čo sa týka tej straty na sile a objemu ?
Ak človek bude 100%-ne dodržiavať stravu tak by tie prírastky mohli byť aj trvácne nie ? Taktiež je doležité postupné vyklesávanie na konci kúry. Dá sa teda s methanom nabrať aj kvalitne ?
Z METHANDIENONOM sa daju naberat hrube ale pevne prirastky pri uzivani s kombinaciou dalsich latok. To kolko stratis zavisi od genetiky pretoze u kazdeho je to ine kolko udrzi. Je ale nutne dat po cykle PCT latky co ti zabrani odburaniu vacsinu nadobudnutej hmoty a co je velmi podcenovane neskusenym sypacom. V cykle mozes zostupnin davkovanie alebo koncis konstentne ale pouziva sa v prvej polke casti cyklu kde sa vysadza a nahradza sa napr. STANOZOLOLOM alebo OXANDROLONOM. Dalsia vec je toxicky pre pecen cize tam treba tiez zaradit latky na obnovu pecene.
Užívateľov profilový obrázok
Od bodybuild
#16249
k tej strate na konci kúry chcem predísť tak, že budem postupne znižovať dávku, až na minimum, aby telo nebolo šokované a tým by som mohol docielit, že na mne zostane niečo z toho čo som nabral...
čo sa týka PCT - clomidu sa bojím - kamárat mal počas jeho užívania problémy so zrakom. Jedine, čo by som zobral je tamoxifen a aj ten by som užil, iba ak som niečo cítil s bradavkami.
inak stránka steroidy.eu patrí tebe ?? pretože ak hej, chcem sa spýtať, ktorý methan ty odporúčaš z tých ktorých predávaš ? Ak by som vzal zo steroidy.eu tak buď Anabol alebo Danabol, ale oba sa fejkujú jak prasa, tak neviem :( nechcem sa popáliť.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16250
bodybuild napísal:k tej strate na konci kúry chcem predísť tak, že budem postupne znižovať dávku, až na minimum, aby telo nebolo šokované a tým by som mohol docielit, že na mne zostane niečo z toho čo som nabral...
čo sa týka PCT - clomidu sa bojím - kamárat mal počas jeho užívania problémy so zrakom. Jedine, čo by som zobral je tamoxifen a aj ten by som užil, iba ak som niečo cítil s bradavkami.
inak stránka steroidy.eu patrí tebe ?? pretože ak hej, chcem sa spýtať, ktorý methan ty odporúčaš z tých ktorých predávaš ? Ak by som vzal zo steroidy.eu tak buď Anabol alebo Danabol, ale oba sa fejkujú jak prasa, tak neviem :( nechcem sa popáliť.
Nepis blbosti ak neurobis PCT poriadne mozes to lutovat. Do PCT jednoznacne tamoxifen, clomid, salbutamol a velmi dobry je PREGNYL ale vzdy zalezi aku ides kuru. Z methandienonu to uz co ti je praktickejsie ci 10mg tableta alebo 5. Ja som zvyknuty na METANDROSTENOLON. Ja pri PCT nemam nikdy problem zo zrakom.
Užívateľov profilový obrázok
Od bodybuild
#16256
vlastomenn napísal:
bodybuild napísal:k tej strate na konci kúry chcem predísť tak, že budem postupne znižovať dávku, až na minimum, aby telo nebolo šokované a tým by som mohol docielit, že na mne zostane niečo z toho čo som nabral...
čo sa týka PCT - clomidu sa bojím - kamárat mal počas jeho užívania problémy so zrakom. Jedine, čo by som zobral je tamoxifen a aj ten by som užil, iba ak som niečo cítil s bradavkami.
inak stránka steroidy.eu patrí tebe ?? pretože ak hej, chcem sa spýtať, ktorý methan ty odporúčaš z tých ktorých predávaš ? Ak by som vzal zo steroidy.eu tak buď Anabol alebo Danabol, ale oba sa fejkujú jak prasa, tak neviem :( nechcem sa popáliť.
Nepis blbosti ak neurobis PCT poriadne mozes to lutovat. Do PCT jednoznacne tamoxifen, clomid, salbutamol a velmi dobry je PREGNYL ale vzdy zalezi aku ides kuru. Z methandienonu to uz co ti je praktickejsie ci 10mg tableta alebo 5. Ja som zvyknuty na METANDROSTENOLON. Ja pri PCT nemam nikdy problem zo zrakom.
lutovať z akého pohľadu ? že stratím prírastky alebo sa mi niečo stane ???
a prečo mám užívať tamoxifen ako PCT ? ten by som nemal dať iba ak by som cítil niečo s bradavkami ??
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16257
bodybuild napísal:
vlastomenn napísal:
bodybuild napísal:k tej strate na konci kúry chcem predísť tak, že budem postupne znižovať dávku, až na minimum, aby telo nebolo šokované a tým by som mohol docielit, že na mne zostane niečo z toho čo som nabral...
čo sa týka PCT - clomidu sa bojím - kamárat mal počas jeho užívania problémy so zrakom. Jedine, čo by som zobral je tamoxifen a aj ten by som užil, iba ak som niečo cítil s bradavkami.
inak stránka steroidy.eu patrí tebe ?? pretože ak hej, chcem sa spýtať, ktorý methan ty odporúčaš z tých ktorých predávaš ? Ak by som vzal zo steroidy.eu tak buď Anabol alebo Danabol, ale oba sa fejkujú jak prasa, tak neviem :( nechcem sa popáliť.
Nepis blbosti ak neurobis PCT poriadne mozes to lutovat. Do PCT jednoznacne tamoxifen, clomid, salbutamol a velmi dobry je PREGNYL ale vzdy zalezi aku ides kuru. Z methandienonu to uz co ti je praktickejsie ci 10mg tableta alebo 5. Ja som zvyknuty na METANDROSTENOLON. Ja pri PCT nemam nikdy problem zo zrakom.
lutovať z akého pohľadu ? že stratím prírastky alebo sa mi niečo stane ???
a prečo mám užívať tamoxifen ako PCT ? ten by som nemal dať iba ak by som cítil niečo s bradavkami ??
Nepis semobchodne zalezitosti toto nie je na to tema to pis do kontaktu v shope. Co je podla teba viac 10mg ci 5mg v tablete? Pises tu same hluposti ktorim ani nerozumies. Odpoved na vsetko uz mas vyssie :a12 Este sa mas co ucit. O tamoxifene vies len toto ze ho das ak budes mat gynekomastiu? Vies aspon ako sa gyno prejavuje? Uz si to zazil?
Užívateľov profilový obrázok
Od peter222
#16259
bodybuild napísal:k tej strate na konci kúry chcem predísť tak, že budem postupne znižovať dávku, až na minimum, aby telo nebolo šokované a tým by som mohol docielit, že na mne zostane niečo z toho čo som nabral...
čo sa týka PCT - clomidu sa bojím - kamárat mal počas jeho užívania problémy so zrakom. Jedine, čo by som zobral je tamoxifen a aj ten by som užil, iba ak som niečo cítil s bradavkami.
inak stránka steroidy.eu patrí tebe ?? pretože ak hej, chcem sa spýtať, ktorý methan ty odporúčaš z tých ktorých predávaš ? Ak by som vzal zo steroidy.eu tak buď Anabol alebo Danabol, ale oba sa fejkujú jak prasa, tak neviem :( nechcem sa popáliť.
tak ak chces tak znizovat davky tak si zober 5mg tablety, mozes ist az na minimum, sice to bude stat za hovno ale ked chces tak stupnovat.a clomid? neboj sa daco budes vidiet. a ist bez pct, nemam slov.uplne zle.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]