Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4178
Michael Gerard Tyson (* 30. jún 1966) je bývalý americký profesionálny boxer. Počas jeho kariéry vyhral dva tituly v ťažkej váhe a bol najmladším boxerom, ktorému sa to podarilo. Bol považovaný za jedného z najvýznamnejších športovcov konca 80. rokov.

Mal prezývky "Iron Mike" (Železný Mike), "Kid Dynamite" (chlapec dynamit) a "The Baddest Man on the Planet" (najhorší muž planéty). Tyson konvertoval k Nation of Islam (takisto ako Muhammad Ali) a prijal meno Malik Abdul Aziz.

Pre jeho správanie sa v aj mimo ringu je považovaný za zúrivého človeka, vo februári 1992 bol odsúdený na tri rokoy za znásilnenie. Do ringu sa vrátil v roku 1996, v roku 1997 v slávnom zápase proti Evanderovi Holyfieldovi odhrýzol kus ucha.

Pre titul svetového šampióna bojoval znovu v roku 2002, vo veku 35 rokov. V zápase dostal knockout a podľahol britskému boxerovi Lennoxovi Lewisovi.

V roku 2005 ohlásil koniec svojej aktívnej boxerskej kariéry.
Prílohy
mike-tyson1.jpg
mike-tyson1.jpg (19.98 KiB) 2355 zobrazení
mike-tyson.jpg
mike-tyson.jpg (53.69 KiB) 2355 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4426
Peko Kako napísal:noo ten myke tyson bol caves..nechcel by som sa s nim byt
:a34
to hej xD keby nas chytil do parady by nam vsetko jedno nebolo :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#4432
Dobry boxerista dobre ze ho nepoznam osobne snad by som prisiel o usko :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4437
dandy010 napísal:Dobry boxerista dobre ze ho nepoznam osobne snad by som prisiel o usko :)
ved keby mi takou rychlostou pestoval okolo hlavy by som privan dostal :a5
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]