Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#22881
Spravil som pre priatelku dietu mohli by ste mi ju ohodnotiť ? nemohol som dať tvaroh a ryby ako pri vlnách tak som musel tieto potraviny nahradiť pretože ich neznáša pride jej zle pri nich :a24

1 den.
- 3 vajcia stoho 1 žltok preč
- 100g kuracích prs
- Nizkotučný jogurt klasický 150 gramový najlepšie biely do toho si môžeš ovocie dať
- 100g Zeleninového šalatu (čo aku zeleninu máš rada napríklad mrkva s citronovou štavou )
- 50g kuracích prs
- 3 vaječne bielky

2 den.
- 3 vajcia stoho 1 žltok preč
- 100g kuracích prs + pol sáčku ryže
- Nizkotučný jogurt klasický 150 gramový najlepšie biely do toho si môžeš ovocie dať
- 100g Zeleninového šalatu (čo aku zeleninu máš rada napríklad mrkva s citronovou štavou )
- 50g kuracích prs
- 3 vaječne bielky

3 den.
- 3 vajcia stoho 1 žltok preč
- 100g kuracích prs + pol sačku ryže
- Nizkotučný jogurt klasický 150 gramový najlepšie biely do toho si môžeš ovocie dať
- 100g Zeleninového šalatu (čo aku zeleninu máš rada napríklad mrkva s citronovou štavou )
- 50g kuracích prs + pol sáčku ryže
- 3 vaječne bielky

4 den.
- 3 vajcia stoho 1 žltok preč
- 100g kuracích prs + pol sáčku ryže
- Nizkotučný jogurt klasický 150 gramový najlepšie biely do toho si môžeš ovocie dať
- 100g Zeleninového šalatu (čo aku zeleninu máš rada napríklad mrkva s citronovou štavou )
- 50g kuracích prs + celý sáčok ryže
- 3 vaječne bielky
5 den.
- 3 vajcia stoho 1 žltok preč + 50 gramov ovsených vločiek
- 100g kuracích prs + pol sáčku ryže
- Nizkotučný jogurt klasický 150 gramový najlepšie biely do toho si môžeš ovocie dať
- 100g Zeleninového šalatu (čo aku zeleninu máš rada napríklad mrkva s citronovou štavou )
- 50g kuracích prs + celý sáčok ryže
- 3 vaječne bielka

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22882
Napíš hlavne nejaké jej údaje(vek, váha, výška, presný cieľ, niečo málo o jej doterajšom stravovaní). A časový rozpis jedál by tiež padol vhod(ktoré jedlo kedy).
-Zatiaľ toľko, že tvaroh nechutí samotný ani mne. No snažím sa ho upraviť tak aby som ho bez problémov zjedol a aby mi chutil. :)
:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#22883
vek 17 výška niečo cez 160 a vaha 60 kg stravovanie hocijake sladkosti väčšinou a podobne. ciel chce konečne schudnuť a byť štíhla chce skončiť s týmto všetkým :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22884
Osobne by som hneď nešiel do sacharidových vĺn. Ak sa doteraz stravovala tak ako píšeš tak by to bol až príliš veľký šok pre jej telo a nemuselo by sa to vyplatiť. Na začiatok by som aspoň na týždeň-dve len klasicky upravil jedálniček aby tam neboli hlúposti ale aby tam bol dostatok bielkovín a komplexných sacharidov. Za ten čas nech si sleduje váhu ako bude telo reagovať na takú zmenu. Na začiatok len stačí zdravo jesť a samozrejme aj to v primeranom množstve...
Raňajky: Ovsené vločky + menšia hrsť orechov
Desiata: Vajíčka + racio/ bielkovinový chlieb + kus ovocia
Obed: Mäso/Ryba/Sója/Tofu + zelenina + ryža/pohánka/zemiaky/pšeno
Olovrant: Tuniak/Cottage/...
Večera: Mäso/Ryba/Sója/Tofu + zelenina
Druhá večera: Polovica vaničky tvarohu/Cottage + menšia hrsť orechov

To je príklad od ktorého sa môže odraziť. Nevravím že toto musí dodržiavať úplne presne ale ako hrubý základ to môže byť, pretože variácií jedál je nespočetné množstvo.
-Snáď som pomohol. :)

:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22889
Ja sa rovnako priklanam k trpezlivemu a postupnemu prechodu na iny styl zivota.
V jedalnicku je prilis mnoho bielkovin. To by malo asi opacny efekt.
Ja by som na zaciatok odporucil.
Pravidelne stravovanie.
Ranajky
Obed
Vecera
to by mal byt zaklad + k tomu olovrant.
Sacharidy si strazit najma v druhej polovici dna. K veceru ich prijem znizit alebo uplne vynechat.
Zaradit lahke kardio kazdy den a postupne zvysovat jeho intenzitu.
Po par tyzdnoch pozorovania zaradit klasika trening anaerobny pri zachovani kardio.
Az potom skusat nejake diety.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]