Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Od joker28
#10817
MYOFUSION HYDRO...

obsahuje rýchlo stráviteľné srvátkové bielkoviny spracované metódou cross-flow za nízkych teplôt
je obohatený o albumíny vaječného proteínu a izoláty mliečnych bielkovín (80% srvátka a 20% kazeín) pre zoptimalizovanie času dostupnosti aminokyselín v krvi
ponúka optimálne dávkovanie z časového hľadiska
zaisťuje stály prísunu aminokyselín do krvi aj v perióde spánku, odpočinku alebo regenerácie po náročných výkonoch

Obsah účinných látok v 36 g koncetrátu (tj. v jednej odmerke):

energetická hodnota ... 157,5 kcal
bielkoviny ... 25 g
sacharidy ... 2 mg
tuky ... 3,5 g
nasýtene mastné kyseliny ... 3 g
cholesterol ... 0 g
vitamín A ... 1.250 IU
vitamín C ... 15 mg
vitamín D ... 100 IU
vitamín E ... 8 IU
vitamín K ... 28 mcg
vitamín B1 ... 525 mg
vápnik ... 250 mg
sodík ... 60 mg
draslík ... 210 mg

Ja osobne som sa veľmi tešil na ten deň, kedy konečne vyskúšam tento protein. Na zahraničných fórach bol velmi pozitívne hodnotený, či už odborníkmi alebo bežnými ľuďmi.
Mal som možnosť výskúšať príchute: čoko, vanilka a jahoda,z ktorých mi najviac zachutila čokoláda..na tú som sa vždy tešil ako malý. Vanilka mi prišla trochu divná, ale ked som si zvykol bola fajn. Jahodový mi zo začiatko veľmi chutil, ale asi po 2-3 tyždňoch som sa ho akosi prejedol a už mi nechutil tak ako najprv.

Aby som to nejak uzavrel ..za chuť by som dal tomuto proteinu: čoko- 10/10, vanilka- 8/10, jahoda- 7/10
rozpustnosť: čoko a jahoda- 10/10, vanilka- 7/10 - tu sa mi stávalo, ze aj po dôkladnom premiešaní zostali hrudky
penivosť: nulová!!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#10821
joker28 napísal:MYOFUSION HYDRO...

obsahuje rýchlo stráviteľné srvátkové bielkoviny spracované metódou cross-flow za nízkych teplôt
je obohatený o albumíny vaječného proteínu a izoláty mliečnych bielkovín (80% srvátka a 20% kazeín) pre zoptimalizovanie času dostupnosti aminokyselín v krvi
ponúka optimálne dávkovanie z časového hľadiska
zaisťuje stály prísunu aminokyselín do krvi aj v perióde spánku, odpočinku alebo regenerácie po náročných výkonoch

Obsah účinných látok v 36 g koncetrátu (tj. v jednej odmerke):

energetická hodnota ... 157,5 kcal
bielkoviny ... 25 g
sacharidy ... 2 mg
tuky ... 3,5 g
nasýtene mastné kyseliny ... 3 g
cholesterol ... 0 g
vitamín A ... 1.250 IU
vitamín C ... 15 mg
vitamín D ... 100 IU
vitamín E ... 8 IU
vitamín K ... 28 mcg
vitamín B1 ... 525 mg
vápnik ... 250 mg
sodík ... 60 mg
draslík ... 210 mg

Ja osobne som sa veľmi tešil na ten deň, kedy konečne vyskúšam tento protein. Na zahraničných fórach bol velmi pozitívne hodnotený, či už odborníkmi alebo bežnými ľuďmi.
Mal som možnosť výskúšať príchute: čoko, vanilka a jahoda,z ktorých mi najviac zachutila čokoláda..na tú som sa vždy tešil ako malý. Vanilka mi prišla trochu divná, ale ked som si zvykol bola fajn. Jahodový mi zo začiatko veľmi chutil, ale asi po 2-3 tyždňoch som sa ho akosi prejedol a už mi nechutil tak ako najprv.

Aby som to nejak uzavrel ..za chuť by som dal tomuto proteinu: čoko- 10/10, vanilka- 8/10, jahoda- 7/10
rozpustnosť: čoko a jahoda- 10/10, vanilka- 7/10 - tu sa mi stávalo, ze aj po dôkladnom premiešaní zostali hrudky
penivosť: nulová!!
súhlasím super proťák :a22 ja mám jahodu a tiež po určitom čase to už neni to čo na začiatku :a9 .....nesúhlasím len z tou peňivosťou, lebo mne sa pení trochu :a17
Od joker28
#12341
MYO banan .....sladka chut...ako rozmixovany banan presne ...akurat tam citit aj nejaku pachut...uvidim casom..tazko sa pise po jednej davke ....vanilka mi zacala chutit az po nejakej dobe, naopak jahoda mi prestala chutit
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]