Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#52
Nandrolone Decanoate

Veľmi dobre známi pod komerčným názvom Deca Durabolin. Ide o značkový názov firmy Organon, ktorá Decu uviedla na trh v 60-tych rokoch ako injekčne aplikovaný steroid s rôznou silou pôsobenia. Najpoužívanejšie sú 50 mg, 100 mg a 200 mg/ml. Anobolický účinok Deca zodpovedá jeho stredne androgénnemu zloženiu (ide o derivát 19-Nortestosterónu). Deca Durabolin stimuluje proteosyntézu a súčasne spôsobuje retenciu vody. Aj keď sú jeho vedľajšie účinky relatívne malé, môžu sa pri vysokom dávkovaní objaviť. Väčšina problémov sa týka zvýšeného krvného tlaku, predĺženej dobe zrážanlivosti krvi, čo môže viesť k častému krvácaniu z nosa a dlhodobému krvácaniu pri rezných poraneniach. Tiež môže dôjsť k výskytu akné. Niektorí jedinci sa sťažujú na nadmernú sexuálnu stimuláciu a bolesti hlavy. Vplyvom dlhodobého užívania vysokých dávok nastáva u mužov pozastavenie spermatogenézy, čo znamená útlm produkcie testosterónu. Tak ako skoro všetky steroidy aj Deca potláča vylučovanie gonadotropných hormónov z hypofýzy. U žien sa pri vyšších dávkach objavujú androgénmi podmienené virilizačné príznaky ako prehĺbenie hlasu (často ireverzibilné), akné, zvýšené ochlpenie, rast libida s prípadnou hypertrofiou klitorisu. Ale Deca má aj mnoho dobrých vlastností. Napomáha hojeniu bolestivých kĺbnych zranení (pri natrhnutých úponoch, šľachách..) Keďže Deca namá žiadny negatívny vplyv na pečeň, je aplikovaná aj pri chronických poruchách pečene, či jej nedostatočnej funkcií.

Sila: ***
Veľkosť: ***
Ved. účinky: **

detekcna doba > 18 mesiacov

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1462
Nandrolone Decanoate Norma /Grecko/ učinna látka nandrolone decanoate 200mg/amp
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1463
Nandrolone Decanoate Injection - učinná látka nandrolone decanoate 250mg/ml ampulka10ml
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1464
Dexxa 250 /Thajsko/-učinná látka nandrolone decanoate 250mg/ml ampulka10ml
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Kokos27
#5044
calkom v pohode ucinky najme so sustanonom a methandienonom som mal z toho.....ale uz by som asi nesipal,dost ma stvali vedlajsie ucinky...
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7944
A ake konkretne vedlajsie ucinky si mal ? lebo ja som si uz objednal NANDROLONE DECANOATE a STANAZOLOL .
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#7953
Habbs napísal:Nandrolone Decanoate Injection BP- učinná látka nandrolone decanoate 250mg/ml ampulka10ml
Obrázok
v sucasnej dobe je presne tento nandrolon uz fake na SK trhu, tak opatrne...radsej sa ma spytajte :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7955
objednava mi to kamarat dufam ze ne nebude chciet ofajať . Ked to budem mat tak hodim aj fotky aby si mi povedal ci to neni fake
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#8305
mysliš ze to je fake ???
Užívateľov profilový obrázok
Od masar.mfgroup
#8410
Habbs napísal:Nandrolone Decanoate Norma /Grecko/ učinna látka nandrolone decanoate 200mg/amp
Obrázok
Len skoda ze ked ju natahas tu normu tam chybaju 2 dieliky
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11892
Od vnutra flasky by mala byt taka cervena znacky cize od vnutornej strany nalepky.Taka deka by mala byt ok.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter222
#12740
vlastomenn napísal:Od vnutra flasky by mala byt taka cervena znacky cize od vnutornej strany nalepky.Taka deka by mala byt ok.
ja mam taku deku ma aj cervenu znacku, aj sa ligoce ta nalepka ale je inak vytvarovany ten vrch to vicko, som to pozeral a vsade to je vylisovane inak do kruhu, na mojom je este aj taky pas v strede. a to uz tusim ze to nieje to prave orechove. myslim zvrchu to co sa odtrhava.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12757
peter222 napísal:
vlastomenn napísal:Od vnutra flasky by mala byt taka cervena znacky cize od vnutornej strany nalepky.Taka deka by mala byt ok.
ja mam taku deku ma aj cervenu znacku, aj sa ligoce ta nalepka ale je inak vytvarovany ten vrch to vicko, som to pozeral a vsade to je vylisovane inak do kruhu, na mojom je este aj taky pas v strede. a to uz tusim ze to nieje to prave orechove. myslim zvrchu to co sa odtrhava.
Slahaj to do seba a ak nebude do troch tyzdnov pisat tak smola.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter222
#12776
vlastomenn napísal:
peter222 napísal:
vlastomenn napísal:Od vnutra flasky by mala byt taka cervena znacky cize od vnutornej strany nalepky.Taka deka by mala byt ok.
ja mam taku deku ma aj cervenu znacku, aj sa ligoce ta nalepka ale je inak vytvarovany ten vrch to vicko, som to pozeral a vsade to je vylisovane inak do kruhu, na mojom je este aj taky pas v strede. a to uz tusim ze to nieje to prave orechove. myslim zvrchu to co sa odtrhava.
Slahaj to do seba a ak nebude do troch tyzdnov pisat tak smola.
kamarat, to chodil brat od jedneho,ze tie su origo.tak som od neho objednal aj ja. ale jak na to pozeram tak mozno akurat grabicky su original.lebo som nasiel ze ma netovu stranku a to veru nikdo nechvali. to sa tusim uz vazne neda verit nikomu.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12786
peter222 napísal: kamarat, to chodil brat od jedneho,ze tie su origo.tak som od neho objednal aj ja. ale jak na to pozeram tak mozno akurat grabicky su original.lebo som nasiel ze ma netovu stranku a to veru nikdo nechvali. to sa tusim uz vazne neda verit nikomu.
Skus uvidis ak nie poslem ti link na moj dobry zdroj.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14790
v další kůře plánuju dát deku a dám to s enanthátem, už jsem jí měl v kůře, ale nijak mě nenadchla, ale to bude tim, že jsem přesvědčen o tom že jsem měl fake! :a17
jinak to dám s oxymem a musí to šlapat jak hovado :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14794
hruskamara napísal:v další kůře plánuju dát deku a dám to s enanthátem, už jsem jí měl v kůře, ale nijak mě nenadchla, ale to bude tim, že jsem přesvědčen o tom že jsem měl fake! :a17
jinak to dám s oxymem a musí to šlapat jak hovado :a22
Tomu ver ze to slape!
Užívateľov profilový obrázok
Od majklnight
#15865
ake mate s nandrolonom skusenosti ? prejavil sa u niekoho deca dick ? este ma zaujima ci mal niekto problem v pct s obnovov vlastneho tst
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15866
majklnight napísal:ake mate s nandrolonom skusenosti ? prejavil sa u niekoho deca dick ? este ma zaujima ci mal niekto problem v pct s obnovov vlastneho tst
Ale tu tliapes problem budes mat z obnovou ked nedas PCT ako po vsetkych latkach.Keby mali vsetci tvoje problemy tak ver tomu ani kulturistika neexistuje cize neber si vsetky hluposti k srdcu co si niekde precitas.
Užívateľov profilový obrázok
Od majklnight
#15867
vlastomenn napísal:
majklnight napísal:ake mate s nandrolonom skusenosti ? prejavil sa u niekoho deca dick ? este ma zaujima ci mal niekto problem v pct s obnovov vlastneho tst
Ale tu tliapes problem budes mat z obnovou ked nedas PCT ako po vsetkych latkach.Keby mali vsetci tvoje problemy tak ver tomu ani kulturistika neexistuje cize neber si vsetky hluposti k srdcu co si niekde precitas.
myslel som si ze to nieje take tragické ako niektory opisuju ale nedalomi nespytat sa
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15868
majklnight napísal:
vlastomenn napísal:
majklnight napísal:ake mate s nandrolonom skusenosti ? prejavil sa u niekoho deca dick ? este ma zaujima ci mal niekto problem v pct s obnovov vlastneho tst
Ale tu tliapes problem budes mat z obnovou ked nedas PCT ako po vsetkych latkach.Keby mali vsetci tvoje problemy tak ver tomu ani kulturistika neexistuje cize neber si vsetky hluposti k srdcu co si niekde precitas.
myslel som si ze to nieje take tragické ako niektory opisuju ale nedalomi nespytat sa
Su ludia co polemizuju aj nad zrnkom kavy.
Užívateľov profilový obrázok
Od ladislav
#19185
prosím o radu,rozhodol som sa pre sustanon,methan a nadrolon deka.neviem ako začat chcem dat 2ml sust.a 2ml deky naraz.a potom každých 6 dní 1ml sust. a 2ml deky?nie je to moc 4ml naraz prvá strela??a kedy mam dat ten methan?najradšej bi som začal hned 30mg a ist dolu ..?
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]