Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

#37
palmexman napísal:mohol by si nastavit vacsie rozmery avataru lebo moj obrazok sa tam nemesti :cry: staci len o kusok toto su rozmery toho obrazku 76x109
aj mne sa nepaci 90*90 , skusim to zmenit na 110x110 , teda ak to najdem v administracii :D
#710
Velmi sa mi paci toto forum ale ma to jednu chybu . tam ta malicka zlta ikonky vedla prispevku vobec nieje rozoznat , ci je to nový alebo starý prispevok .neda sa s tým volaco spravit ?nejak tu ikonku zvíraznit
#2333
a co takto sem dat aj nejake datumy sutazi ktore este len budu, prip. na ktore by sa dalo prihlasit, alebo ist pozriet... alebo aspon nejake stranky kde sa to da zistvat a tak... :7:
#2340
Marcell napísal:a co takto sem dat aj nejake datumy sutazi ktore este len budu, prip. na ktore by sa dalo prihlasit, alebo ist pozriet... alebo aspon nejake stranky kde sa to da zistvat a tak... :7:
o tomto by mohol mat prehlad 00pedro00,ak ano,ma moznost zalozit novu temu...
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4523
Ja si myslím, že je tu veľa sekcii ... neviem či si to len ja myslím, ale mám tu trošku v tom bordel :a15 :a15 ale inak páči sa mi tu :a20
#4529
Zemák napísal:Ja si myslím, že je tu veľa sekcii ... neviem či si to len ja myslím, ale mám tu trošku v tom bordel :a15 :a15 ale inak páči sa mi tu :a20

je tu vela ktore sa budu riesit , kopec modov zaujimavých sa bude pridvat ale vsetko nemozem prezradit hned :a5

teraz je prvorade odstranit bocne panely zo vsetkých podstranok , aby pri citani prispevkov bocne panely neodputavali pozornost a prispevky boli pekne roztiahnute na celu sirku webu . to je priorita , ktora sa teraz riesi .

co sa týka tých sekcii , porozdeloval som to tak dokladne preto , pretoze predpokladam , postupom casu budu pribudat dalsie a dalsie prispevky a temy . teraz to mozno vnimate ako zbytocne , ale verim ze s pribudajucimi temami najkde aj tento moj krok svoje opodstatnenie . ale samozrejme vsetko ukaze cas , fora a sekcie pomenit neni ziadny problem , to je sekundova zalezitost .

dalsou vecou preco som to takto rtiesil , bol fakt , ze v bovných paneloch je kopec veci / a dalsie budu pribudat / dalsie statistiky , videocvik tyzdna a ine veci . tieto veci zaberaju dost veôla peostoru do výsky , a vyzeralo vy hrozne , ked bocný panel bude roztiahnutý napr. na 30cmm , a forum iba 20cm , potom bude desat cm nic a to bude hrozne vyzerat . snad ste to pochopili co tým myslim :a5 ale ako vravim , v prvom rade sa musio ponahadzovat vsetky prvky bocných púanelov a podla toho treba prisposobit celkovu výsku fora . /a tam bude priestor na zmenu for a kategorii , aby to nebolo tak , ze konec fora / o 10cm dlhsie bocne panely / potom 10cm nic a zase spodne prvky webu ...

ale samozrejme ocakavam vase kritiky a navrhy , chcem aby to forum bolo ciastocne aj podla vasich predstav , je to forum pre vas vsetkých , nie iba pre mna :a11
#7794
whoo napísal:len tak medzi recou, hore ta statisika co to vlastne bude? uz mi to chvilu vrta v hlave :)
teraz sa pripravuje nova dizajnova sablona . iohned ked bude spustena zacneme robit tuto statistiku .

budu sa tu zobrazovat najnovsie fotky z galerie . ked prejdes na hlavny web , uvidis ako to bude tu. na hlavnom webe su zoradene v troch riadkoch , tu vsak budu iba v jednom riadku , aby sa setril priestor a aby fotky nezaberali celu stranu .

fotky budu aj na obsahu fora preto , pretoze niektorí z vas vstupuju na forum cez hlavny web a niektorí iba cez obsah fora , takto budu mat hned prehlad o nových fotkach obidve skupiny .

pod riadok s fotkami planujem vlozit aj textove statistiky : najnovsie prispevky,najnovsie temy,najnovsi uzivatelia,najaktivnejsi uzivatelia atd ...
#7797
papagiorgo napísal: budu sa tu zobrazovat najnovsie fotky z galerie . ked prejdes na hlavny web , uvidis ako to bude tu. na hlavnom webe su zoradene v troch riadkoch , tu vsak budu iba v jednom riadku , aby sa setril priestor a aby fotky nezaberali celu stranu .

fotky budu aj na obsahu fora preto , pretoze niektorí z vas vstupuju na forum cez hlavny web a niektorí iba cez obsah fora , takto budu mat hned prehlad o nových fotkach obidve skupiny .

pod riadok s fotkami planujem vlozit aj textove statistiky : najnovsie prispevky,najnovsie temy,najnovsi uzivatelia,najaktivnejsi uzivatelia atd ...
s tými fotkami velmi dobrý napad :a33
#7801
zhybovač napísal:
papagiorgo napísal: budu sa tu zobrazovat najnovsie fotky z galerie . ked prejdes na hlavny web , uvidis ako to bude tu. na hlavnom webe su zoradene v troch riadkoch , tu vsak budu iba v jednom riadku , aby sa setril priestor a aby fotky nezaberali celu stranu .

fotky budu aj na obsahu fora preto , pretoze niektorí z vas vstupuju na forum cez hlavny web a niektorí iba cez obsah fora , takto budu mat hned prehlad o nových fotkach obidve skupiny .

pod riadok s fotkami planujem vlozit aj textove statistiky : najnovsie prispevky,najnovsie temy,najnovsi uzivatelia,najaktivnejsi uzivatelia atd ...
s tými fotkami velmi dobrý napad :a33
viem :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#13345
ja by som bol rad keby pribudla nejaka postranna kolonka kde by som si mohol vlozit vlastne linky na rozne temy ktore najcastejsie navstevujem. Napriklad v poslednej dome chodim casto do temy s treningamy pretoze tam mam rozpisany plan a nepamatam si presne ako som skombinoval partie tak vzdy pred treningom nakuknem a viem. Lenze kym sa tam preklikam... je to len drobnost, ale kazdu chvilu to opakovat... pomohlo by to. A dobre by bolo ak by ta kolonka "behala po obrazovke" podla toho kam idem s rolerom. Ak pojdem dole pojde aj kolonka a naopak, proste aby som ju mal stale poruke. A kedze uz vidim tie nesuhlasne reakcie bolo by dobre dat moznost tuto "kolonku" zrusit niekde v nadstaveniach. Ak by ju niekto nechcel len ju vypne a uz mu tam "nezavadzia" na obrazovke.
#13346
whoo napísal:ja by som bol rad keby pribudla nejaka postranna kolonka kde by som si mohol vlozit vlastne linky na rozne temy ktore najcastejsie navstevujem. Napriklad v poslednej dome chodim casto do temy s treningamy pretoze tam mam rozpisany plan a nepamatam si presne ako som skombinoval partie tak vzdy pred treningom nakuknem a viem. Lenze kym sa tam preklikam... je to len drobnost, ale kazdu chvilu to opakovat... pomohlo by to. A dobre by bolo ak by ta kolonka "behala po obrazovke" podla toho kam idem s rolerom. Ak pojdem dole pojde aj kolonka a naopak, proste aby som ju mal stale poruke. A kedze uz vidim tie nesuhlasne reakcie bolo by dobre dat moznost tuto "kolonku" zrusit niekde v nadstaveniach. Ak by ju niekto nechcel len ju vypne a uz mu tam "nezavadzia" na obrazovke.

to vobec nieje zly napad , teratu nieco je akoze si mozes oznacit oblubene temy , ale nevim presne jak to funguje , musim to kuknut , nepouzivam to .

takto ako si to napisal by to bolo super , trebalo by na to najst nejaku modifikaciu alebo ju vytvorit , ak nieco take najdem na nete , pridame to sem , skusim na to kuknut , ale hned to nebude
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15973
co tak skusit urobit mobilnu verziu fora? ked som v robote dost casto sa pripajam cez mobil a docela dlho to nacitava. Kazda stranka/podstranka ma iba okolo 120kb, ale ked sa preklikavam viacerymi podstrankamy tak to zdrzuje (hlavne ked mam nejaku robotu :a11 ). Mozno by stacilo len trocha zjednodusit pristup cez mobil aby nezobrazovalo reklamy, tak by tam nebol taky objem dat.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]