Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#17988
V skratke mam 17 rokov a volám sa Michal. Nejaké základy cvičenie mám ale viac menej len pivnicové cvičenie s kamošmi ale nemusím začínať od nuly. No to už je nejaký čas a teraz cvičím doma (všetko s jednoručkami a vlastným telom). No len preto aby som sa dostal trochu do formy pretože v septembri začínam cvičiť poctivo v školskej posilke ktorá je dokonalá no takmer nikto do nej nechodí. A to je dôvod prečo som tu. Mám asi mesiac na to aby som sa dozvedel toho čo najviac skôr ako začnem cvičiť a nabehnúť aj na nový stravovací režim.
Ciele : z 65kg sa pri mojej výške dostať aspoň na nejakých 75-80kg serióznej hmoty. (Nevyzerať ako kus tuku)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#17999
tak vitaj na fore a drzim palce s naberanim ! trafil si spravne forum ! vela sa pytaj tu ti kazdy odpovie :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18012
Ahoj. A nezabudni treba ist hore. Dalsia vec cim budes mat viac svalovej hmoty o to lahsie budes spalovat tuky!
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]