Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!

Reklama

Reklama

#25926
BORECXXXXX napísal:
BORECXXXXX napísal:Strach hroza...
Co sa stalo s touto strankou??? nikto nic neprispieva uz sa oto nikto nestara?
Staram sa, neboj.
Len nepisem ked neviem, alebo nechcem. A tak to robia aj ostatni. Nepisu a nepisu. Vsetci su na FB a podobnych socialitach.
#25930
FitPotreby.sk napísal:
BORECXXXXX napísal:
BORECXXXXX napísal:Strach hroza...
Co sa stalo s touto strankou??? nikto nic neprispieva uz sa oto nikto nestara?
Staram sa, neboj.
Len nepisem ked neviem, alebo nechcem. A tak to robia aj ostatni. Nepisu a nepisu. Vsetci su na FB a podobnych socialitach.
To nie je dobra odpoved majitela fora....Prave naopak treba pisat rozoberat aby sa aj ini zapajali ,aby to tu zilo :a32 :a2
#25931
Zdravim. Len čo dokončím skúšky tak plánujem znova napísať nejaký ten článok atď. FB stránku rovnako znova rozbehnúť. Mal som toho teraz veľa tak nebol čas sa o to nejak extra starať. Tak maximálne som stíhal odpisovať na správy tuto na fóre.

:a6
#25932
Dreamer napísal:Zdravim. Len čo dokončím skúšky tak plánujem znova napísať nejaký ten článok atď. FB stránku rovnako znova rozbehnúť. Mal som toho teraz veľa tak nebol čas sa o to nejak extra starať. Tak maximálne som stíhal odpisovať na správy tuto na fóre.

:a6
super :a16
#25943
BORECXXXXX napísal:
FitPotreby.sk napísal:
BORECXXXXX napísal:
BORECXXXXX napísal:Strach hroza...
Co sa stalo s touto strankou??? nikto nic neprispieva uz sa oto nikto nestara?
Staram sa, neboj.
Len nepisem ked neviem, alebo nechcem. A tak to robia aj ostatni. Nepisu a nepisu. Vsetci su na FB a podobnych socialitach.
To nie je dobra odpoved majitela fora....Prave naopak treba pisat rozoberat aby sa aj ini zapajali ,aby to tu zilo :a32 :a2
A to vsetko najlepsie zadarmo a este robit sutaze a dotovat forum. Staci mi ked zaplatim domenu a hosting.
Najprv musim robit na chleba ;-)
#25946
FitPotreby.sk napísal:
BORECXXXXX napísal:
FitPotreby.sk napísal:
BORECXXXXX napísal:
BORECXXXXX napísal:Strach hroza...
Co sa stalo s touto strankou??? nikto nic neprispieva uz sa oto nikto nestara?
Staram sa, neboj.
Len nepisem ked neviem, alebo nechcem. A tak to robia aj ostatni. Nepisu a nepisu. Vsetci su na FB a podobnych socialitach.
To nie je dobra odpoved majitela fora....Prave naopak treba pisat rozoberat aby sa aj ini zapajali ,aby to tu zilo :a32 :a2
A to vsetko najlepsie zadarmo a este robit sutaze a dotovat forum. Staci mi ked zaplatim domenu a hosting.
Najprv musim robit na chleba ;-)
No rocne tych 50e dokpy hadam investujes:)

Ano na chleba sa tazko robi
#25952
Je to viac, nejakych 80,-€/rocne
a celkom ta investicia od zaciatku sa rata na tisice eur

a nepotrebujem tu vypisovat len preto aby sa nepovedalo, na mna uz nikto a nic netlaci a forum je z pohladu mojho uplne teraz nezavisle, takze ak niekto chce napisat, tak prosim, ak niekto chce odpovedat, tak prosim, ale ziadne natlakove akcie tu uz odo mna necakaj
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]