Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

Akú úroveň prikladáte tomuto testu z hladiska náročnosti ?

1 . bol ľahučký, na všetko som odpovedal z hlavy
Žiadne hlasovania
0%
2 . dal sa zvládnuť úplne v pohode , niečo som pogooglil
14
54%
3 . mierne som sa potrápil/a
10
38%
4 . bol náročný
1
4%
5 . bol pre mna nezvládnuteľný , prepadol som , ujo gúgl sa na mňa vykašlal
1
4%
#8243
v spolôupráci so sponzorom webu http://WWW.FITPOTREBY.SK sme pre vás pripravili novoročný vedomostno-tipovací kvíz o zaujímavé ceny !!! myslím že je o čo hrať tak prečo sa nezapojiť ? vyskúšaj si svoje vedomosti a znalosti , zabav sa pri tipovaní a ak náhodou aj nevyhráš , aspoň sa pri googlení odpovedí po nete naučíš veľa noveho , čo si možno nevedel ... :a11 šancu vyhrať má každý rovnakú , všetko sa dá vyhľadať na internete alebo na našom fóre ...
Novoročný kvíz
pravidlá :

- kvizu sa mozu zucastnit vsetci uživatelia , ako aj moderátori , tréneri ako aj vip clenovia , podmienkou je iba zaregistrovaný nick na nasom fore !!!
- kvíz prebehne v dňoch 1.1.2011 12.00 hod - 2.1.2011 24.00 hod / takýto termín sme zvolili z dovodu že po silvestrovskej noci bude vecsina z vás spoločensky unavená :a129 :a11 a aby sa stihli zapojiť aj užívatelia , ktorí pracujú na smeny .

- otázky budu zverejnene iba v uvedenom čase !!!

- bude zverejnených 30 kvízových otázok z oblasti kulturististiky a cvičenia
- každá otázka má iba jedno možné správne riešenie
- každá otázka bude mať 4 možnosti na výber
- otázky budú volené tak , aby sa dali vyhladat tu na fore alebo na internete .
- je mi jedno , z akých zdrojov budete čerpať , avšak si treba uvedomiť , že pokial si budete radiť , moze ti výhru vyfuknut prave ten , komu si radil
- akekolvek snahy o podvody / verejne zverejnenie tu na fore , pokeci alebo socialnych sietach bude potrestane vylucenim z kvizu a trvalým blokovaním pristupu na forum !!! ak sa chcete radit , tak aby som to nezistil !!! ide o otestovanie vasich znalosti , v opacnom pripade by to neplnilo funkciu kvizu !!!
- otazky budú zoradené podľa náročnosti do 3 kategorii - za 2 , 4 a 6 bodov
- v prípade spravnej odpovede bude vám prirátaných 2 , 4 alebo 6 bodov , v prípade nesprávneho tipu bude odpočítaných polovica bodov t.j 1 , 2 , alebo 3 body
- je potrebné zaslať odpovede na všetky odpovede !!! ak bude jedna odpoved chýbať , celý kvíz bude neplatný !!! / pokial si si neni istý odpovedou , aspoň si tipni !!!

sposob odoslania odpovede :

- odpovede budete zasielať vyhradne súkromnou spravou na nick papagiorgo v tvare :

1 - A/B/C/D
...
...
...
...
30 - A/B/C/D

Ceny :


dvaja najuspešnejší podľa počtu bodov :

1 . cena : rotoped :a159 http://www.fitpotreby.sk/product/rotoped-hms-m5698-212/

Obrázok

2 . cena : stepper :a159 http://www.fitpotreby.sk/product/hms-el ... -mini-211/

Obrázok

daľšie ceny : tieto ceny sa vyžrebujú zo všetkých zapojených účastníkov !!!

3 . cena :

šejker + protein 6oo g / 60% /+ protein 500 g / 82 % /

4 . cena :

šejker + protein 500 g / 82% /

5 . cena :

protein 600 g / 60% / + proteín 600 g / 60 % /

6. cena :

protein 600 g / 60% /


upozornenie :

- sponzor súťaže http://www.fitpotreby.sk si vyhradzuje právo zmeny cien v prípade nepredvídateľných okolností !!!
- na výhry sa nevzťahuje záručná doba !!!
- administrator si vyhraddzuje pravo zmeny pravidiel alebo treminu až do začatia sutaze


Snaži som sa tento kvíz urobiť tak , aby mal reálnu a rovnakú šancu vyhrať každý z vás , teda aj uplný začiatočník , kedže 3-6 cenu budeme žrebovať zo všetkých !!! tak prečo sa nezapojiť a otestovať si svoje znalosti ? tento kvíz má za úlohu okrem výhry otestovať si svoje vedomosti a znalosti ... prajem všetkým zúčastneným veľa štastia !!! :a35

Reklama

Reklama

#8265
aNs_ napísal:Toto vyzera naozaj dobre ! tie ceny stoja zato ! SUPER!!!

Otazka: Tak kedze tu ide o body tak nejde o cas kto to skor odosle ako to bolo v predchadzajucej sutazi ci ? ... ale v pripade rovnakeho poctu bodov bude rozhodovat cas ci ? :a11

cas bude nepodstatný . je jedno ci to zaslete 10 minut po zaciatku alebo 10 minut pred koncom . ak budu mat napr 3 -ja rovnaký pocet /najvyssi / , vyzrebuju sa dva vyhercovia a ti dalsi budu zaradení do dalsieho zrebovania o dalsie ceny. toto vsak ukaze cas , treba pockat kolko odpovedi vlastne pride :a11
#8267
whoo napísal:Fuha, paradna sutaz :a33 uz sa tesim. a ak napriklad ja vyhram prvu respektive druhu cenu budem zaradeny aj do zrebovania o tie dalsie ceny (3.-6. miesto)? to uz asi nie...


nie , iba ak nevyhras 1-2 cenu , ides do zrebovania o ostatne ceny
#8323
papagiorgo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Tak mohlo to byť aj lepšie, ale pri troche skromnosti a v rámci možností určite poteší aj toto.
Všetkým verným Ďakujeme!
Veľa šťastia.
uvidime ci vobec bude komu tie ceny dat :a11
to srandujes?
tuto chlapci, co sleduju forum sa urcite zapoja :a4
#8371
whoo napísal:hej boss, ak chces aby sa zapojilo co najviac ludi tak posli e-mail vsetkym uzivatelom nie? myslim, ze ked to posles tak pridu aj taky co tu dlho neboli. e-mailove adresy mas vsetky tusim ne? (to len taky napad)
prislo im to v sukromnej sprave , vsetkým dosiel meil ze maju sukromnu spravu , tí čo chcu , precitaju si to :a11
#8372
papagiorgo napísal:
whoo napísal:hej boss, ak chces aby sa zapojilo co najviac ludi tak posli e-mail vsetkym uzivatelom nie? myslim, ze ked to posles tak pridu aj taky co tu dlho neboli. e-mailove adresy mas vsetky tusim ne? (to len taky napad)
prislo im to v sukromnej sprave , vsetkým dosiel meil ze maju sukromnu spravu , tí čo chcu , precitaju si to :a11
jaaaj vlastne mas recht. som aj zabudol na tu spravu :a4
#8428
pridal som nové pravidlo k novoročnému kvízu :
registracia sukromnou spravou !!!
tvar sukromnej spravy :

********************************************

predmet : registracia
text spravy : kvíz

ak by niekto nevedel poslať sukromnú spravu , uvediem navod ...

***********************************************

- klikni kdekolvek vo fore na zelený nick papagiorgo , napr. aj v tomto prispevku ...

- najdi moznost / ikonu PM alebo SS , alebo textový odkaz poslať sukromnú spravu / záleží to od dizajnu ktorý používaš

- do predmetu spravy napíš registracia , ako text napis kvíz

- klikni pod textovým poľom odoslať

*******************************************************

registrovať sa mozete už odteraz až do zaciatku kvizu , bez registracie sukromnou spravou bude vami zaslana odpoved neakceptovaná !!! registracia samozrejme nieje zavazná !!!
#8642
v tejto teme : :a159 http://bodybuilding-forum.sk/viewtopic.php?f=118&t=1091

vás poprosím o otvorenú diskusiu ku kvízu : uroven,naročnost,odkial ste čerpali info , kvalitu otazok , vase postrehy, pochvaly alelebo kritiku , cokolvek o tomto kvíze . Kedze sme zaznamenali velmi slušný zaujem , predpokladam ze si takýto typ sutaze este zopakujeme a vasimi komentarmi a pripomienkami k tomuto kvízu nam velmi pomozete pri priprave dalsieho obdobneho typu sutaze ... coí by ste zmenili,doplnili , upravili
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]