Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

#3060
VAZENí UZIVATELIA ...

Partner fora FITPOTREBY.SK sa rozhodol venovat dvom z vas jednu vstupenku na Majstrovstvá sveta v kulturistike , ktore sa uskutočnia 8.maja v Bratislave za účasti Ronnieho Colemana !!!

Sancu získať vstupenky ma KAZDý Z VáS , či uz ste starý uzivatel alebo novozaregistrovaný ...


treba si ale uvedomit , ze mame iba 2 , preto by som bol nerad , keby sa niekto spoliehal , že ta vstupenka bude prave jeho a nebol sklamaný , ked sa stastie neusmeje prave na neho ...

je tu vela uzivatelov , a preto musime vybrat . k výberu stastlivcov pristupime naozaj zodpovedne , aby mal realnu sancu kazdý z vas ...

dalsou vecou co chcem podotknut , je ze predajca FITPOTREBY.SK tieto vstupenky venuje uplne nezistne a neocakava za nu ziadnu protihodnotu ako napr. hromadne objednavky z eschopu alebo nieco podobne ...

podmienkou tejto ponuky su tieto kriteria ...

- registrovaný nick na fore
- zahlasovanie v tejto ankete viewtopic.php?f=64&t=591
- realna moznost prist do bratislavy / uhradenie cestovneho do ba a samozrejme volný termin 8.maja
- prislub nafotenia mnozstva fotiek alebo videi , priblizenie atmosfery podujatia , a podelenie sa na fore s ostatnými uzivatelmi o pocity a dojmy z tejto akcie ... / colemana budete vidiet iba raz za zivot a preto chcem , aby ste sprostredkovali atmosferu aj uzivatelom , ktorí takuto moznost nebudu mat nikdy v zivote ...

a teraz celkom na rovinu poviem nasledovne ...

mne ako adminovi a majitelovi fora iba o jedine - aby sa forum rozbehlo , aby bolo kvalitne , a aby sa tu vsetci citili dobre
a to bez ochoty a ktivnosti uzivatelov bohuzial nejde , preto si zelam co najviac kvalitných uzivatelov a prispevkov , aby to tu na fore zilo a aby sa aj vam na tomto fore pacilo ...

z tohoto dovodu pri takýchto výhodach pre niekolkých z vas budem musiet aj zvazovat a brat do uvahy vasu aktivitu , celkový pristup k foru z vasej strany , porusovanie pravidiel , spravanie sa k iným uzivatelom a pod ... je tu vela faktorov , ktore mam moznost brat do uvahy pri udelovaní podobných výhod , ktore vam bude toto forum ponukat aj do buducnosti ...

nechcem ale aby ste pisali milion prispevkov iba kvoli nejakým cenam alebo odmenach , ide mi o rozbehnutie foara a aby ste sem radi chodili aj v buducnosti ... takýto postoj je odomna voci vam , a je uplne otvorený a uprimný . vazim si kazdeho uzivatela , ktorý sem pride a hlavne sa bude na fore citit prijemne ... týmto chcem iba povedat , ze nikto nema istu odmenu , aj keby sem nahadzal milion prispevkov ...

Reklama

Reklama

#3344
čo hovorí admin? ja by som bol v tom prípade asi najšťastnejší muž planéty :a41 :a41
a s fotkami a ostatnym info z akcie by nebol problem bol by som iba rád. ešte ak by sa dalo by som od ronnieho vypýtal podpis pre bodybuilding-forum.sk a matesa :a24 fakt toto by bolo super a dik že som sa dostal aspoň do konkurzu o tie lístky
#3392
zabudol som upozornit , ze som z tejto akcie vylucil sam seba ako admina a taktiez moderatov / iba ak by mal niekto pochybnosti ...

vyberat budeme spolu s moderatormi kvoli objektivite , aby niekto nepovedal , ze to nebol seriozny a zodpovedný vyber ...

vybratí dvaja stastlivci budu kontaktovaní v priebehu posledných aprilových dni a zverejnení budu najneskor 1.maja ...
#3559
tak vieš možnosť vidieť ronnieho colemana naživo sa ti uskutoční iba raz za život, a nejde len o ronnieho, bude tam plno slovenských brutálnych borcov, veľa sa tam človek naučí protim si vypočuje tinu a rytmusa pohoda klídek tabáček to by bol podľa mňa najlebší deň života pre veľa ľudí z nášho remesla :a42
#3600
aNs_ napísal:ale potesis riadne :) a myslim ze by si mal s5 zaradit aj moderatorov zase nech su si vsetci rovny
tak ,tak aj moderatori by mali mat sancu sa tam dostat ak maju zaujem.. :)
aj ty ako boss :)
Naposledy upravil/-a iNv1s v 27 Aug 2010, 18:17, upravené celkom 1 krát.
#3698
Každopádne toto by sa oplatilo vidiet bol som na Colemana ked bol v PO a bol to velky zazitok taktiez tam bol Lukas Osladil :) bolo sa naco pozerat... Minuleho roku som bol na NAbba 2009 v KE tiez to bolo nieco brutalne a tohoto roku sa chcem pozriet zasa na nieco take :)
#3700
dandy010 napísal:Každopádne toto by sa oplatilo vidiet bol som na Colemana ked bol v PO a bol to velky zazitok taktiez tam bol Lukas Osladil :) bolo sa naco pozerat... Minuleho roku som bol na NAbba 2009 v KE tiez to bolo nieco brutalne a tohoto roku sa chcem pozriet zasa na nieco take :)
tak ked pojdes , ocakavame aj od teba nejake to video alebo fotky , okderm dvoch stastných :a5
#3781
Aj ja by som tam STRAAAAAAAAAAAAASNE chcel ist len bohuzial nemam nato financie ale mam kamarata fotografa co chodieva po akciach robyt fotky tak verim ze snim by sme spravili super dokumentaciu ak by ste mali aj nejake tricko verim ze by som sa vnom odfotil s ronim ,aspon by som preto spravil setko bola by to premna super pamiatka a samozrejme pre fotum super reklama . Ale verim ze je nas tu takych viec tak necham to na Admina. :)
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]