Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6447
užívatel cutler sa pokusil o podvody v sutazi , za co bol samozrejme vylucený , bol natrvalo vykazaný z fora a samozrejme mu bola udelene specialna hodnost PODVODNIK

podvod je jedna z mala tých veci co nebudem tolerovať na fore !!!

v tomto budem velmi zasadový !!!

Reklama

Reklama

Od milankos512
#6477
papagiorgo napísal:užívatel cutler sa pokusil o podvody v sutazi , za co bol samozrejme vylucený , bol natrvalo vykazaný z fora a samozrejme mu bola udelene specialna hodnost PODVODNIK

podvod je jedna z mala tých veci co nebudem tolerovať na fore !!!

v tomto budem velmi zasadový !!!
si mu mal na cele foto nalepiť že I´m looser :a13 :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6541
tu je popis slubený pokusu o podvod :

daný uzivatel sa snazil po vsetkých mozných certoch / pokec a co ja vim este kde vsade / otravovat ostatných zaregistrovaných sutaziacich o zaslanie jemu chýbajucich pismen. postrehol som to na pokeci na ploche . raz bol dorazne upozornený ze to nebudem tolerovat , o chvilu to opakoval zase na ploche ... . nenasralo ma ani to tak moc, ze sa snazil ziskavat pismena takýmto sposobom , ale hlavne to , ze vypisoval ludom , zevraj ja som dovolil aby ste si pomahali . ked som mu napisal , nech mi odfoti moj prispevok , kde som to verejne povolil , nemal argumenty a napisal , ze nech si pojebem celu sutaz a nech si ceny necham pre seba . viac mi nebolo treba , dostal ban na fore + hodnost podvodnik ...

keby mi bol vyrgumentoval to ze som to povolil na fore , mozno by dostal odomna nejaku bonusovu cenu , ale kedze som si bol istý , ze som nic taketo nepovolil , automaticky som ho vylucil nielen zo sutaze , ale aj z fora !!!

upozornujem , ze mu chybali pismena iba z dvoch dni , bol by slogan bez problemov poskladal , niektorým chybalo daleko viac pismen ako 2 pismena a poskladali to spravne !!! lenze to by najprv musel skusit a nie stratit moznost vyhrat kvoli dvom pismenám ...

cela sutaz bola zalozena prave na tom , cim viac pismen zachyti , tým ma vecsiu sancu . niektorí to vzdali uz po týzdni , jednoducho odpaddli ... to je vsak ich problem ... niekomu chybali ine pismena ako druhemu , tretiemu zase ine pismená ... takze nikto nemoze povedat že sutaz bola nespravodlivo postavena a ze nemal kazdý rovnake podmienky ...
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]