Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kratos
#11771
Vdaka a posledan otazka ze ci by sa nedalo to maso cervene vymenit za nieoc ine lebo uz to mam dost financne a som este student tak nemam tolko tych penazi

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11774
Kratos napísal:Vdaka a posledan otazka ze ci by sa nedalo to maso cervene vymenit za nieoc ine lebo uz to mam dost financne a som este student tak nemam tolko tych penazi
Vsak cerveneho tam netreba vela staci aspon 2x do tyzdna keby si dal raz denne cervene.Ak nie nevadi bielkoviny su tam.
#12940
"Pre svoju hmotnosť si bielkoviny 2,5-4,5g/kg a sacharidy 5-7g/kg treba prerátať.Potrebuješ približne 0,6 až 0,8 gramov tukov na kilo váhy, aby tvoje telo poriadne fungovalo."

myslím že teraz si odporuješ s tým článkom o bielkovinách kde sa uvádza max 1,7g bielkovín na 1kg telesnej hmotnosti ....samozrejme za predpokladu že ten pre koho bol písaný jedálniček neužíva AS :a11 ak ich užíva tak potom som nič nepovedal :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12944
milankos512 napísal:"Pre svoju hmotnosť si bielkoviny 2,5-4,5g/kg a sacharidy 5-7g/kg treba prerátať.Potrebuješ približne 0,6 až 0,8 gramov tukov na kilo váhy, aby tvoje telo poriadne fungovalo."

myslím že teraz si odporuješ s tým článkom o bielkovinách kde sa uvádza max 1,7g bielkovín na 1kg telesnej hmotnosti ....samozrejme za predpokladu že ten pre koho bol písaný jedálniček neužíva AS :a11 ak ich užíva tak potom som nič nepovedal :a11
Je samozrejnostou ze bielkoviny vo vacsom mnozstve nie su vyuzitelne bez steroidov uz 2,5g je na bezneho cloveka vela.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter222
#13525
cavte, ja by som povas chcel taky jedalnicek aky tu asi este nikto nechcel, takze tika sa to toho ze to musi byt vsetko jedlo bez masa, lebo ho nejjem od malicka. tak ak by ste vedely my neaky jedalnicek poradit, bol by som rad. musim ten svoj zlepsit. tak dufam ze my v tom poradite.
#13526
peter222 napísal:cavte, ja by som povas chcel taky jedalnicek aky tu asi este nikto nechcel, takze tika sa to toho ze to musi byt vsetko jedlo bez masa, lebo ho nejjem od malicka. tak ak by ste vedely my neaky jedalnicek poradit, bol by som rad. musim ten svoj zlepsit. tak dufam ze my v tom poradite.
co keby si dal sem ten svoj a nechal si ho okomentovat ? lahsie sa ti bude nieco radit ... aj ked bez mäsa no neviem , ja by som skapal asi po týzdni :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13527
peter222 napísal:cavte, ja by som povas chcel taky jedalnicek aky tu asi este nikto nechcel, takze tika sa to toho ze to musi byt vsetko jedlo bez masa, lebo ho nejjem od malicka. tak ak by ste vedely my neaky jedalnicek poradit, bol by som rad. musim ten svoj zlepsit. tak dufam ze my v tom poradite.
Nejest maso neni normalne a ja taky ludi ani za normalnych nepokladam a co akoze chces ocakavat od jedalnicka bez masa? Vakraslit si postavu? S tym nerataj ani vo sne. Co take jedavas vlastne? Popis to sem a co ta vlastne viedlo sem prist.
#13529
peter222 napísal:cavte, ja by som povas chcel taky jedalnicek aky tu asi este nikto nechcel, takze tika sa to toho ze to musi byt vsetko jedlo bez masa, lebo ho nejjem od malicka. tak ak by ste vedely my neaky jedalnicek poradit, bol by som rad. musim ten svoj zlepsit. tak dufam ze my v tom poradite.
Ja osobne si zivot bez masa neviem predstavit, tiez ako tu pisu asi by som po tyzdni zdochol. Ludia jedia od nepamati vsetko co sa zjest da. A maso jedia asi odvtedy ako vynasli ohen. A asi aj skor, predpokladam, ze jedli aj surove maso. Takze polemizovat o tom, ci je clovek hento alebo tamto, je blbost. Ludia jedli to co bolo dostupne.

Skor by ma zaujimalo, ci sa citis v pohode a ci naozaj vobec nejes maso?
Nemyslim si, ze by pre Teba bol problem zostavit si jedalnicek, tak aby obsahoval pozadovane mnozstvo bielkovin, sacharidov a ostatnych zloziek.
Daj sem ten Tvoj jedalnicek a potom Ti skusime povedat ci by sa dal vylepsit.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter222
#13546
vlastomenn napísal:
peter222 napísal:cavte, ja by som povas chcel taky jedalnicek aky tu asi este nikto nechcel, takze tika sa to toho ze to musi byt vsetko jedlo bez masa, lebo ho nejjem od malicka. tak ak by ste vedely my neaky jedalnicek poradit, bol by som rad. musim ten svoj zlepsit. tak dufam ze my v tom poradite.
Nejest maso neni normalne a ja taky ludi ani za normalnych nepokladam a co akoze chces ocakavat od jedalnicka bez masa? Vakraslit si postavu? S tym nerataj ani vo sne. Co take jedavas vlastne? Popis to sem a co ta vlastne viedlo sem prist.
jaj no fajn, nikto nieje dokonaly.ze so sem vobec volaco pisal. a co sa tika zmeny postavy by si sa divil.
#13547
peter222 napísal:
vlastomenn napísal:
peter222 napísal:cavte, ja by som povas chcel taky jedalnicek aky tu asi este nikto nechcel, takze tika sa to toho ze to musi byt vsetko jedlo bez masa, lebo ho nejjem od malicka. tak ak by ste vedely my neaky jedalnicek poradit, bol by som rad. musim ten svoj zlepsit. tak dufam ze my v tom poradite.
Nejest maso neni normalne a ja taky ludi ani za normalnych nepokladam a co akoze chces ocakavat od jedalnicka bez masa? Vakraslit si postavu? S tym nerataj ani vo sne. Co take jedavas vlastne? Popis to sem a co ta vlastne viedlo sem prist.
jaj no fajn, nikto nieje dokonaly.ze so sem vobec volaco pisal. a co sa tika zmeny postavy by si sa divil.
neviem preco sa urazas , chceli sme ti iba povedat , ze maso je v kulturistickom jedalnicku jednou z najdolezitejsivh sucasti stravy keby si aspon napisal , co priblizne vlastne jedavas , bolo by jednoduchsie o tom diskutovat , lebo drviva vecina ludi co cvicia si stravu bez masa nedokazu predstavit . mimochodom to maso nejes z presvedcenia alebo kvoli zdravotnym problemom ? lebo to by bola zaujimava informacia ked chces nieco poradit
Užívateľov profilový obrázok
Od peter222
#13548
FitPotreby.sk napísal:
peter222 napísal:cavte, ja by som povas chcel taky jedalnicek aky tu asi este nikto nechcel, takze tika sa to toho ze to musi byt vsetko jedlo bez masa, lebo ho nejjem od malicka. tak ak by ste vedely my neaky jedalnicek poradit, bol by som rad. musim ten svoj zlepsit. tak dufam ze my v tom poradite.
Ja osobne si zivot bez masa neviem predstavit, tiez ako tu pisu asi by som po tyzdni zdochol. Ludia jedia od nepamati vsetko co sa zjest da. A maso jedia asi odvtedy ako vynasli ohen. A asi aj skor, predpokladam, ze jedli aj surove maso. Takze polemizovat o tom, ci je clovek hento alebo tamto, je blbost. Ludia jedli to co bolo dostupne.

Skor by ma zaujimalo, ci sa citis v pohode a ci naozaj vobec nejes maso?
Nemyslim si, ze by pre Teba bol problem zostavit si jedalnicek, tak aby obsahoval pozadovane mnozstvo bielkovin, sacharidov a ostatnych zloziek.
Daj sem ten Tvoj jedalnicek a potom Ti skusime povedat ci by sa dal vylepsit.
vies co, ja uz od malicka nejjem maso vobec ziadne, u nas samozrejme vsetci jedia takze ma ktomu aj dotlacali, ale mne to nechuti, takze som bez masa.dokedy si pamatam detstvo tak som ziadne ani nejedol.takze ani maso ani konzerva ani salama ani nic masove.nemam ktomu ziadny odpor alebo co nieco take ale proste my to nechuti.
a co sa tika toho mojho stravovania tak uz dlksie som nemal cas to neak riesit, a tak aj to stravovanie vyzera, musim zacat zas neak spravne sa stravovat.lebo sa my neda povedat aky mam jedalnicek, lebo ani sam neviem, kazdy den nieco ine, av inom case. je to na prd, preto to menim nakomplet.takze tak.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13553
peter222 napísal:
vlastomenn napísal:
peter222 napísal:cavte, ja by som povas chcel taky jedalnicek aky tu asi este nikto nechcel, takze tika sa to toho ze to musi byt vsetko jedlo bez masa, lebo ho nejjem od malicka. tak ak by ste vedely my neaky jedalnicek poradit, bol by som rad. musim ten svoj zlepsit. tak dufam ze my v tom poradite.
Nejest maso neni normalne a ja taky ludi ani za normalnych nepokladam a co akoze chces ocakavat od jedalnicka bez masa? Vakraslit si postavu? S tym nerataj ani vo sne. Co take jedavas vlastne? Popis to sem a co ta vlastne viedlo sem prist.
jaj no fajn, nikto nieje dokonaly.ze so sem vobec volaco pisal. a co sa tika zmeny postavy by si sa divil.
Viem velmi dobre ako vyzera struktura svalu bez masa rietke ako blato taka je realita.Urazat sa nemusis mohol si sem napisat prispevok napr jedavam toto a toto kuknte sa na to pridaj foto nech vidime ako vyzera stavba vegetariana atd. Neni tu nic zlozite nemas sa na co hnevat. A este jedna podstatna vec ze do tela nedostanes zo ziadnej travy bobov plodov atd. produktivne latky ako z masa.Clovek je vsezravec a odjakziva lovec nie bylinozravec!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13554
A este ma napadlo nedavno mi povedal jeden ze nemoze nabrat samozrejme vegetarian a je ako prst co som mu mal povedat? Daj 1 kg fazule na den a pojdes hore? Jedna baba chodi trenovat tam kde ja ma 35 rokov a zhodou okolnosti vcera prisla za mnou v praci (je to kolegyna) ze bola u masera ktory jej povedal ze ma strach jej dat masaz ze je strasne jemna.Hovori jej jete maso? Ona je maso obcas ale skoro nie! Tak som ju pochztal po tele miestamy a skusil svalovinu a zdrbal som ju poriadne poedal som jej ved ty si koza a voda. Je strasne maka riedka take nieco som este nezazil a je to na nej aj vidno na pohlad nie na omak.
#13609
Toto je tazka tema, byt vegetarian, ci nebyt? Este pred tym nez sa svet globalizoval. Boli ludia odkazany na to co sa v ich okoli najviac vyskytovalo. Nemali taku pestru stravu, ako teraz a v tom vidim asi najvacsi problem tejto doby. Rychlo sa svet spojil, lahko dostupne potraviny, ktore niesu v nasich koncinach prirodzene.

Zober si napr. bravcove, to je maso s najvacsim podielom tuku. Lenze diviak uz nema takmer ziadny tuk a jeho maso je jedno z najkvalitnesich, ako vseobecne divina. A pritom svina, jej predok je diviak.

Alebo zober si taku gorilu, je to opica, s ktorou mame na 90% rovnaku DNA. A pritom zerie korienky, zelinu, plody, hmyz a stavba jej tela a zlozenie svalov je neporovnatelna.

Vsetky bylinozravce na svete su velke a svalnate. Vacsinou. Cicavce a to sme aj my.

Takze ja nepoznam ziadnu presnu odpoved na toto. Byt len vegetarian alebo nie?
#13987
peter206 napísal:zdravím, chcel by som poadit z jedálničom ... nemám zatial žiadny, prirpadá mi to strasne komlikované...
tomu ver ze je to komplikovane . skus si nieco najst na nete a daj to sem , napiseme k tomu nejake momentare
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14000
peter206 napísal:asi skor naopak... mslím že som dost tučný....
Zkladne veci ktore dodrziavaj jest pravidelne v mensich davkach 4-5 x denne nie tak aby si sa najedol a nie tak aby si bol hladny. Vyber jedal alebo potravin zvol co ti urychlia metabolizmus a nie spomalia na treningu najprv silovy trening a potom aerobku nie ako to robia nevedomci ze zvolia opak. Ak mas chut na sladke daj si ale nie sa nazrat sladkosti daj si len kusok napr polku z dobosky ale nie na vecer po nieakom jedle ked bude chut.Do prace sa da ist behom po praci trening zo zavazim a uz maz dvoj fazove cvicenie za sebou. Ak mas sedave zamestnanie hyb sa co najviac napr zvol schody miesto vytahu alebo choj radsej peso ako autobusom alebo autom atd.Kazda malickost denne sa ti zrata a navysuje dosiahnutiu spalovaniu a urychlovaniu metabolizmu. Nasad nejaky spalovac napr. karnitin.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14007
dobre dakujem za radu... :) takže 3-5 krát jez den treningu . a ked necvičím tak si kolko krát by som ml jest? mám o tak rátat že ako jedno jdlo protein ked si dám ? ze 3normálne jedlá dva protein drinky... ked chcem schutnú alebo vyrisovat ml by som menej sacharidou a asi viac bielkoin ? vedeli b te mi pordit ktoré potraviny urýchlujú metabolizmus?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14008
peter206 napísal:dobre dakujem za radu... :) takže 3-5 krát jez den treningu . a ked necvičím tak si kolko krát by som ml jest? mám o tak rátat že ako jedno jdlo protein ked si dám ? ze 3normálne jedlá dva protein drinky... ked chcem schutnú alebo vyrisovat ml by som menej sacharidou a asi viac bielkoin ? vedeli b te mi pordit ktoré potraviny urýchlujú metabolizmus?
3x je malo pokial niesu zahrnute ako jedla aj proteiny. Aj vacsie mnozstvo bielkovin pomaha spalovat. Treba zakladat na ryzi a mase cize ziadne jedla z kysnuteho cesta a podobne napr. knedle. Ryza,maso,vajcia,tvaroh,cestoviny obcas, zemiaky obcas, polievky v pohode idealne vyvar, zelenina casto, ovocie obcas. Kazdy den treba dodrziavat pravidelnost a pocet stravy nezalezi ci je trening alebo nie. Samozrejme sacharidov menej akk treba ist dole z vahou ale neni to vzdy pravidlo treba najprv odskusat tieto zaklady a vaha urcite pojde dole ak sa po mesiaci nic neudeje vtedy treba nieco urobit zo sacharidmi. Uz len pravidelnost stravovania v mensich davkach urychluje metabolizmus. Preto vela hlupakov a podotknem hlupich zien povie ved nejem nic albo jem len 2x za den a nechudnem. No preco asi? Telo sa brani spusti obranny mechanizmus cize zadrzuje este viac energie a tuk zasob an horsie casi cize sa jej spomaluje metabolizmus a aj to malo co zje telo zo seba nevyda ale radsej to ulozi a este dalsia vec je ze zeny su strasne lenive a pohodlne na pohyb a to im este pridava k spomaleniu metabolizmu.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14009
dobre.. taže mám jest aj 5malých dávok a potm si možem dat do toho ešte 2proteinové drinky? :) ako jeden po treningu a druhý bude cez den alebo na noc....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14010
peter206 napísal:dobre.. taže mám jest aj 5malých dávok a potm si možem dat do toho ešte 2proteinové drinky? :) ako jeden po treningu a druhý bude cez den alebo na noc....
Jedla tam mozu byt aj 3 vsak citaj co pisem.Ale musia tam byt aspon okrem toho 2 presnidavky proteinove cize to mas 5 jedal za den. Posledne jedlo cize vecer odporucam protein alebo jedlo presahujuce bielkoviny.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]