Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od sevo19
#2327
neviem kde som to mal dat tak to dam sem. zakupil som na objemovku od septembra produkty od biotechu a to protein 100% Iso Whey, dalej CEE , maltodextrin a Vitamin B-Complex 75 Complete. Som zmateny len z davkovania: protein chcem davat 3-4krat denne 2odmerky, maltodextrin viem ze sa ma davat po cviceni 30-50g(dam ho spolocne s proteinom) ale neviem ci aj pred treningom a kolko krat by sa mal vlastne uzivat?? a ten CEE viem ze pred a po treningu ale neviem ci ho mozem zarobit len tak z vodou alebo radsej s niecim inym.glukozu uz k tomu nehcem kupovat ked mam tu maltu? dufam ze ste ma pochopili..skuste mi to nejako objasnit, ja v tom ma mierny chaos... :1:8:

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2639
Pripajam sa doplnky väcsinou miesaj s vodou hlavne proteiny creatin maltodextrin mozes s dzusmi. S vodou preto lebo sa ti lahsie a rychlejsie vstrebu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#7777
BikerBoy(11) napísal:cawte,
chcel by som sa opýtat ci by mi niekto nepovedal ako(v akom poradí a kedy) brat tieto veci su to moje prve doplnky výživy takźe asi preto..dik

creatine monohydrate aminostar + Whey Protein Actions aminostar + Whey Pro 87 Compact od stillmass-u

som v objemovke..diky
čau, máš tu gainer, proťák, kreatín
gainer môžeš dávkovať ráno nalačno spolu s kreatínom, ďalej kreatín ihneď po tréningu taktiež s gainerom a po cca. 20-25min. po tréningu dať protein ten od Stillmassu (osobne by som nabudúce zobral 6:3:1 ten je vynikajúci proťák, viac sa ti hodí ako tento whey 87 pro)

protein môžeš dať aj pred tréningom cca. 45-30min. a taktiež aj niekedy počas dňa, keď budeš mať medzi jedlami väčší časový odstup. Stačí 3x denne dávať proťák.

pri kreatíne by som šiel 7 dní nasycovačku a následne 35dní udržiavačku ... prvých 7 dní by som dával 20g denne (4dávky po 5g) a tj. ráno nalačno 5g, pred tréningom 5g., po tréningu 5g. a pred spaním 5g. A pri udržiavacej fáze už iba 10g denne (2x 5g) a to stačí ráno nalačno 5g a po tréningu 5g.

ak by si mal ešte nejaké otázky, kľudne napíš
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8274
zdarec chlapci. idem prvykrat dat kombinaciu protein+gainer 100% ISO whey 3kg a hyper mass 5000 5kg len neviem co od toho mozem cakat. nenafuknem sa z toho jak krava? :a15
#8281
FitPotreby.sk napísal:Prečo neviete, ako treba užívať doplnky? Veď na každom musí byť odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy, nie :a23
on mysli ze co s nim urobi takato trojkombinacia :a11 bud ho to nafukne ako kravu alebo sa poradne posere :a11

žartujem :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8316
FitPotreby.sk napísal:Prečo neviete, ako treba užívať doplnky? Veď na každom musí byť odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy, nie :a23
pretoze si niektori myslia ze su mudrejsi ako ten co pisal to odporucanie... vzdy pocuvam otazky a preco do vody ved tam je to hnusne ja si to davam do mlieka ... a prenich to tym hasne ... proste oni si nevedia precitat ten ... navod a brat to podla toho ...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8329
FitPotreby.sk napísal:
whoo napísal:o com je tu teraz rec :a23
o tom, ze jak kombinovat a miesat doplnky
ved jasne, ale ja som sa pytal co tak od toho mozem cakat (narast vahy a pod.) nie ako to kombinovat. suplementacie vacsinou davam podla navodu, len obcas urobim vlastny "jedalny listok".
preto mi nesedeli tie odpovede
#8348
whoo napísal:zdarec chlapci. idem prvykrat dat kombinaciu protein+gainer 100% ISO whey 3kg a hyper mass 5000 5kg len neviem co od toho mozem cakat. nenafuknem sa z toho jak krava? :a15
pokial ide o kvalitne doplnky urcite Ta nenafukne aj keby Ti cez usi liezli
protein a gainer je zaklad a nemali by chybat pri cviceni - bielkoviny ako zakladna stavebna hmota pre svaly a gainer zdroj komplexnych sacharidov ako podpora pri budovani hmoty a zaroven energia a regeneracia, toto je v objemovke velmi dobra kombinacia

samozrejme treba brat dlhodobo, resp. stale, pri cviceni, protein by mal ist stale
potom samozrejme treba sledovat podiel bielkovin a sacharidov v tom proteine, v kombinacii s gainerom, treba zvolit co najvyssi podiel bielkovin a aminokyselin
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8511
zdravím počul som že je efektívnejšie kombinovať doplnky že sa vraj navzájom doplňujú...neviem ale buďte tak dobrý a poraďte mi kombinácia BCAA Proteín a Kreatín ? :a1
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8519
aNs_ napísal:ved si tu kombinaciu napisal co chces presne napisat doplnky :a23 :a8
Nie len chcem vidieť či je tá kombinácia dobrá či tam niečo nechýba alebo či tam nie je niečo zbytočné :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8523
wiktor00 napísal:
aNs_ napísal:ved si tu kombinaciu napisal co chces presne napisat doplnky :a23 :a8
Nie len chcem vidieť či je tá kombinácia dobrá či tam niečo nechýba alebo či tam nie je niečo zbytočné :a8
protein je zaklad :) aminokyseliny su super vec a creatin je tiez jeden z vybornych doplnkov :) tak si myslim ze je to dobra kombinacia :)
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8524
aNs_ napísal:
wiktor00 napísal:
aNs_ napísal:ved si tu kombinaciu napisal co chces presne napisat doplnky :a23 :a8
Nie len chcem vidieť či je tá kombinácia dobrá či tam niečo nechýba alebo či tam nie je niečo zbytočné :a8
protein je zaklad :) aminokyseliny su super vec a creatin je tiez jeden z vybornych doplnkov :) tak si myslim ze je to dobra kombinacia :)
a nejaký maltodextrín k tomu? a ked kreatín tak ako je najlepšie užívať? a maltodextrín?
#8528
aNs_ napísal:Podla mna v objemovke nieje lepsia kombinacia ako protein+creatin+glukoza ... gainer su sacharidy ktore je jednoduche doplnit v strave...
mas pravdu, ale aj bielkoviny mozes doplnit v beznej strave, ci lahko alebo tazko, to uz je individualne
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8530
FitPotreby.sk napísal:
aNs_ napísal:Podla mna v objemovke nieje lepsia kombinacia ako protein+creatin+glukoza ... gainer su sacharidy ktore je jednoduche doplnit v strave...
mas pravdu, ale aj bielkoviny mozes doplnit v beznej strave, ci lahko alebo tazko, to uz je individualne
hej hej je to individualne... ja skor doplnim sacharidy... ako bielkoviny... kazdemu podla gusta :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8533
zdravím...nerád zase píšem ale :a17 akurát som našiel brutal gainer odporučil my ho jeden kamoš a pozerám že cenovo aj dávkovaním by to šlo pohodlnejšie ako kombinovať viacero doplnkou máte z ním niekto skúsenosť ak áno poprosím o radu ďakujem.... :a14
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]